Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [Parci:] Obama mama

Hozzászólások

(#1) JoeYi


JoeYi
őstag

nagyon sokan várnak tőle, nagyon sok mindent: Messiásként tekintenek rá, pedig még csak a kampánynak van vége. Ebből semmit nem lehet levonni. Majd fél év múlva meglátjuk, hogy tényleg a változások embere, vagy csak a magyar nagypártok vezetőihez hasonlóan hangember (bár manapság már sértés számba megy valakit magyar politikushoz hasonlítani :) )

[ Szerkesztve ]

(#2) PazsitZ válasza JoeYi (#1) üzenetére


PazsitZ
addikt

Én a kampány során szembesültem a pontos statisztikával csak, hogy mekkora a fekete lakosság száma Amerikában.
Én többnek hittem, pedig "csak" 12-13%.

- http://pazsitz.hu -

(#3) Crystalheart válasza PazsitZ (#2) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Persze, a filmekből ítélve legalább 40% kellene hogy legyen, mi? :DDD

(#4) Viszlát válasza Crystalheart (#3) üzenetére


Viszlát
addikt

Azok a spanyol ajkúak... :)

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#5) jeges


jeges
senior tag

két - lehet rosszindulatúnak tűnő - megjegyzés:
1) W annyira elcseszte a republikánusok nimbuszát, hogy bárkit, akár a feka Obamát is megválasztottak ellenük
2) odaát még mindig könnyebben megválasztanak elnöknek egy feka pasit, mint egy fehár nőt (lásd Mrs Clinton esete)
;]

szerk: és még ezzel együtt is némileg meglepő, hogy a fehérek keze nem "remegett meg" a szavazóhelyiség magányában.

[ Szerkesztve ]

(#6) Crystalheart


Crystalheart
senior tag

"oké, hogy a filmekben a jóságos rendőrfőnök, elnök, mindenki mindig fekete, de ezt mindig betudtam a (vitatható) politically correctségnek."

És ne feledjük, hogy Isten = Morgan Freeman ;)

Egyébként nem nagyon tudom, itthon ennek milyen vetülete lehetne. De... komolyan. :)

(#7) South Velen válasza jeges (#5) üzenetére


South Velen
addikt

Az első verzió nagyon sanszos.

(#8) Parci válasza jeges (#5) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

persze, tele volt az emberek töke bush-ékkal, évek óta erősödött a nézet, miszerint nem megy olyan jól amerikának, hogy két kontinensnyivel arrébb kelljen harcolniuk. és nyilván a választások előtt kirobbant válság végképp betette a kaput. egyértelmű, hogy ha valamikor, akkor most nagy esélye volt a demokratáknak.

de, ahogy te is írod... akkor is.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#9) Parci válasza JoeYi (#1) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

szokás szerint túl sokat várnak az új jelölttől, de, ha nem tök hülye (tök hülyékkel van körülvéve), lesz, amiben tud javítani (ellentétben a hazai grémiummal. ők tök hülyék.)

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#10) Racecam válasza Parci (#9) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

És hülyékkel is vannak körülvéve.
Amen.

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#11) Crystalheart válasza Parci (#9) üzenetére


Crystalheart
senior tag

"(ellentétben a hazai grémiummal. ők tök hülyék.)"

:DDD

(#12) Wolverine válasza Parci (#8) üzenetére


Wolverine
félisten

Ne viccelj, egy évvel ezelőtt 100%-os volt annak az esélye, hogy a demokraták nyernek (akkor persze még Hillary Clinton volt a fő esélyes), de idén szeptember elején McCain előnyben volt :U Aztán bedőltek a bankok.
Nem egyszerűen nagy esélye volt a demokratáknak, hanem ezt csak elveszíteni tudták volna - és majdnem össze is jött nekik.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#13) JoeYi válasza Parci (#9) üzenetére


JoeYi
őstag

én azon se lepődnék meg, ha kiderülne, hogy bár a bőre fekete, de a lelke fehér

[ Szerkesztve ]

(#14) bandus


bandus
veterán

én jobban örültem volna McCain-nek, és nem a szín miatt :U

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#15) copin válasza bandus (#14) üzenetére


copin
őstag

Miért? Én talán Vietnám miatt szavaztam volna rá.

(#16) bandus válasza copin (#15) üzenetére


bandus
veterán

én az atomenergia miatt. még 45 atomerőművet igért 2030-ig. Obama ezel szemben az környezetvédelmet hangoztatja, de az atomerőmávek ellen van.. érdekes :U

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#17) Parci válasza Wolverine (#12) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

nem.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#18) Crystalheart válasza bandus (#16) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Ez egy olyan kérdés, amiben úgyis "megváltozik a véleménye" :D

(#19) Thunderzolee válasza bandus (#16) üzenetére

De Obama az olajlobbi ellen is van, nem? :F
Ha rajta múlik, a kiotói egyezményt betartják, nem?

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#20) bandus válasza Thunderzolee (#19) üzenetére


bandus
veterán

pfffff :D

a kiotói egyezmény szerintem ebben az évszázadban nem lesz aláírva amerika által..
nemis az olaj a lényeg, hanem hogy az usa villamosenergiájának 52%-át állítják elő széntüzelésű erőművekben, ez pedig annyira durva kibocsájtás, hogy felesleges lenne aláírni az egyezményt.

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#21) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Ennek az embernek nem sok köze lesz ahhoz, amit kormányzásnak hívunk. Tökéletes báb lesz az igazi hatalom kezében. Eddig is ez volt, most sem változik semmi. A dumát meg már jól ismerjük :))

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#22) lorcsi


lorcsi
veterán

(#23) Crystalheart válasza lorcsi (#22) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Nem mondanának ilyeneket (ráadásul mindketten), ha a közvélemény nem bukna rá... Úristen :D

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [Parci:] Obama mama
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.