Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#13) j.bravo


j.bravo
addikt

Hű de régire válaszolok, sebaj :)
Érdekelt eddig is a bor, és találtam is jókat, de mivel nem nagyon mertem bevállalni nagyobb kiadásokat, hátha mégse ízlik, eddig 1-2 kivétellel 2000Ft alattiakat mertem csak választani.

Augusztus elején azonban tettünk egy túrát Villányba. Az Ördögkatlan-fesztivál dacára nem volt tömeg (lehet hogy éppen a fesztivál szívta el a tömeget a pincéktől, nem tudom), és szép kényelmesen, ráérősen csinálhattunk mindent, mindenhol volt idő ránk.

Lehet hogy csak a hely varázsa tette, de a pincesoron már az egyik kis "senki se veszi észre" helyen (Kecskés), színjózanul fogyaszta is igen erőteljes élmény volt egy ottani Cabernet Franc-t megkóstolni, és ez a pozitív élmény-széria folytatódott a többi helyen is ahol voltunk, más borokkal is. A közvéleményt megosztó Sauska (chardonnay-üket kivéve) engem speciel meggyőzött, és a tőle teljesen eltérő megközelítést alkalmazó Malatinszky is.

Persze elköltöttem egy nagy rakás pénzt olyan borokra amik megvásárlását azelőtt teljesen kizártnak tartottam volna, de nem bánom :) :B

Gyökeresen megváltoztatta a hozzáállásomat a borokhoz (de a barátnőmét is, szerencsére :D) Vagy csak erőteljesen tovább lökött a már megkezdett úton?

[ Szerkesztve ]

Whatever.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.