Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) rudi


rudi
nagyúr

Mekkora az a hasonlat a postod végén!

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#2) Borify Péter


Borify Péter
aktív tag

osztom azt a véleményt,hogy anagyfokú tehetség,a kreativitás, a megfelelési kényszer,nehogy önmagunk szintjét ne szárnyaljuk túl..zavarral ..őrültséggel jár
mindenesetre hatalmas tehetséggel volt megáldva
nyugodjék békében

(#3) Dr. Romano


Dr. Romano
veterán

Tényleg nagy tehetség volt. Amit leművelt a színpadon (mozgás/ének) az álleejtős volt. És zenéjét mindenki szereti (még unokaöcsém is szereti a zenéit, pedig ő nem igazán hallgat mást DJ Rush és társain kívül...)

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#4) Borify Péter válasza Dr. Romano (#3) üzenetére


Borify Péter
aktív tag

szerintem rengeteg klasszikust hagyott ránk
és a zenéje abszolút nem volt korfüggő

(#5) Yutani


Yutani
nagyúr

eMdzséJ nagyon nagy zenész volt, de emellett véleményem szerint egy lelkileg már fiatalon tönkretett ember is egyben. Én nagyon sajnálom, hogy így alakult az élete, az elmúlt 5-10 év másképp kellett volna történjen számára.

Ami nagy emberré tette még a tehetségén kívül, az adakozás és jótékonyság. Sokan nem tudják, de a Guinnes könyvbe is bekerült a dollármilliókra rúgó adományai miatt.

[ Szerkesztve ]

#tarcsad

(#6) Jhonny06


Jhonny06
veterán

[link]

[ Szerkesztve ]

(#7) Thunderzolee

Azt mondják, nem is halt meg, csak hazament.
Mint elvis. :)

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#8) Crystalheart


Crystalheart
senior tag

"vagy éppen fórumokra jár pedofilt-kiáltani és gyűlölködni, jó rögmagyar módra."

Meglepődnék, ha Jacko esetében ez magyar sajátosság volna. :)

(#9) PazsitZ


PazsitZ
addikt

Egyetértek a leírtakkal, én is hasonló véleménnyel vagyok róla :K

- http://pazsitz.hu -

(#10) Borify Péter válasza PazsitZ (#9) üzenetére


Borify Péter
aktív tag

hát valljuk be
nemcsak a zsenialitás tud bolondító lenni,hanem a rengeteg pénz és hírnév is

(#11) Tidus


Tidus
addikt

Én nagy rajongója vagyok, több cd-m dvd-m, és videókazettám van tőle,eredeti kiadások!
De amikor elolvasom a klippel kapcsolatos infókat és a lista igy megy: Dalszövegíró, zeneszerző, koeográfus, rendező, és pruducer név ugyan az, kicsit elgondolkodtató!
De valahogy úgynéz ki hogy a King of Pop beosztásba senki nem fog kerülni, legalább is egy darabig, de szerintem soha...!

[ Szerkesztve ]

(#12) alitak


alitak
senior tag

A zenéjéért nem voltam oda, nem az én stílusom. Ellenben úgy érzem, hogy elég sok mindent tett le az asztalra. Az utolsó évek vádaskodásaira meg úgy érzem, ha igaz, ha nem, hogy ilyen életműhöz kattantnak kell lenni valamennyire. Normális ember ilyet nem tud alkotni.

Nec arte, nec marte | használt hardverek jó áron: http://goo.gl/lUwLkw

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.