Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Andie


Andie
őstag

Ez dúrva. :(
A legrosszabb az volt, hogy a linked miatt én a tavaly februári blogbejegyzéseket olvasgattam kitartóan, és végig ott élt bennem a remény, hogy legyözte a betegséget, és egyre jobban lesz. Persze a kisördög... a rossz emlékek (nagyapám, apám barátja, stb) azért ott munkált, hogy sajna ma még ez képtelenség. Ez a rohadék kór erősebb nálunk.
Aztán ahogy elkalandoztam a blog linkjei között, véletlen bejött a mai bejegyzés. Komolyan, letaglózott a hir. Fél óra alatt annyira hozzámnőtt a kiscsaj, hogy percekig bambultam...
De hiába zárom be az explorert, nem tünik el a képe, föleg abban a rohadt ládában :(

Samsung Galaxy A50 - Samsung UE46D6100 - BNet Tag: Andie#2999

(#2) Parci válasza Andie (#1) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

én fordítva kezdtem el olvasni. láttam, hogy meghalt, és utánaolvastam, hogy kicsoda. helyes, kedves, tizenhat éves lányok ne haljanak így meg :(

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#3) Ganger válasza Parci (#2) üzenetére


Ganger
aktív tag

Szintén, eléggé odavágott így lefekvés előtt.
asszem kis mindennapi problémáim mocskosul eltörpültek, semmiségek
:(

Repül a rohadt gép ki tudja hol áll meg, s kit hogyan talál meg

(#4) EQMontoya válasza Parci (#2) üzenetére


EQMontoya
veterán

Hasonló érzések, ráadásul szenvedett másfél évig, tök fölöslegesen :(

Same rules apply!

(#5) Oly válasza Andie (#1) üzenetére


Oly
senior tag

Szintén...
Végigolvastam a linkelt oldalt...
Nézem a dátumokat... itt valami hiányzik...
Hol a folytatás?
Bal oldalt!
Áhh!
Klikk a legfissebbre...
:O :O
Mi ez a koporsó! Csak nem???
És De! :(
Miért?
Borzasztó!

SonyEricsson T20 - T68 - T610 - K700 - W800 - K750 - K800 - C702 - P1 - MOTO Defy - Galaxy S Advance - Galaxy S4 - Lumia 820 - Honor 7 - iPhone 5S

(#6) Hunci


Hunci
aktív tag

Én magára a topik kérdésére nyújtanék egy választ .
A kérdés így szól : '' Mi fontos az életben ''
Ahogy a kislányt elnéztem nekem ez jutott az eszembe :
Látható rajta hogy tudatában van a sorsának , s mégis a pillanatokat olyan boldogan li meg.Ez valahol csodálatos s erőt sugároz :)
Az én válaszom az hogy : Mindennappal legyen egy gondolat ami miatt érdemes elezdened aznap élni . Az ő szemémől az látszik hogy Ő már eleve annak örül hogy az a nap megadatott neki :R

WoW account eladó 4 izmos 80-as karival , dual speccel ... csere is érdekel

(#7) Face8814


Face8814
őstag

Ez nagyon kemény volt.
Igazából nem is tudom mit lehetne írni ezután...
Szívbe markoló történet, aminek az olvasása közben végig arra gondoltam, hogy ha nem is ''hepiend'' de legalább tragédia nélküli befejezés lesz.
Tévedtem....

Az ilyen minőségek, mint "2415680p", azt jelentik, hogy előtted, a szemed láttára real-time leforgatják az összes jelenetet? by Ifju

(#8) Dirtyz


Dirtyz
őstag

Majdnem a kislánnyal napra pontosan, ( febr. 11. ) halt meg édesapám. Másfél év alatt, mi is ugyanezeket éltük meg Vele, borzalmas felidézni az eltelt idő alatt történteket... :(((

Védd a fákat, egyél hódot!

(#9) simonzé


simonzé
addikt

Ez egyszerűen igazságtalanság! Teljesen letaglózott ez az egész. Miket kellett szegénynek átélnie, hogy végül az egészet feleslegessé téve végül meghalhasson. Ha pár nappal ezelőtt értesültem volna róla, egész biztosan ott lettem volna a temetésén. Hős volt ez a kiscsaj, nekem biztosan nem lenne ennyi erőm.
Másfél év... és minden napnak külön-külön örült. Borzasztóan sajnálom. :(

I don't fit in. I fit out.

(#10) Norbo03


Norbo03
őstag

Hol van ez az írás mert én nem találom és így sajnos nem tom h miről van szó.

(#11) Dirtyz válasza Norbo03 (#10) üzenetére


Dirtyz
őstag

Bal felül, ''eredeti írás'', sárga betűvel.

Védd a fákat, egyél hódot!

(#12) Norbo03 válasza Dirtyz (#11) üzenetére


Norbo03
őstag

Thx elolvastam vagyis bele olvastam ablogba hihetetlen h ilyen történhet én is 16 éves vok.

(#13) norbiphu


norbiphu
senior tag

nagyon sajnálom Szaszt. én ugyan nem ismertem, de mivel közel lakom Bajához ezért nagyon sok barátom közel állt hozzá és tudom tőlük, hogy mindenki nagyon szerette Őt.

hihetetlen, hogy mennyi fájdalmat kellett elviselnie és mindig reménykedett.
(bárcsak elolvasott volna néhány bejegyzést a volt középiskolai osztálytársam, talán akkor nem vetett volna véget az életének januárban :( )

[Szerkesztve]

"Hmm," sed teh lolrus. "Maybe we shud go ask Ceiling Cat?"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.