Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Renwick


Renwick
őstag

Nem a játékot minősíti ugyan, de ezt a premiert a Sony sztem kissé átaludta.

Ahhoz képest, hogy ez a PS3 egyik legjobban várt exkluzív címe, szinte semmi hype nincs, ami hangsúlyozom nem feltétlenül baj, meg aztán lehet úgy vannak vele, hogy a fanatikusok úgyis megveszik, akik meg nem ismerik a szériát, eddig nem játszottak vele, azokat a hírverés sem fogja meghatni.

Kíváncsi lennék hogy csinálta volna az MS. Na majd az ötödik résznél lehet kiderül... :DDD

üdv

R.

[ Szerkesztve ]

I see you blaming each other -- And I love you still

(#2) fug2r


fug2r
csendes tag

ez milyen tipusú játék? rpg?

Ha olyan szuperhős lehetnék aki láthatatlan és repülni is tud...

(#3) Wolverine válasza fug2r (#2) üzenetére


Wolverine
félisten

Oldschool FPS :)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#4) rudi válasza Renwick (#1) üzenetére


rudi
nagyúr

Noigen. Éppen a napokban nézegettem szét IGN-en, Gamespoton, hogy mi a helyzet Wii játékok területén (nem fényes, de azért akad pár érdemes). Ilyenkor mindig fel szoktak tűnni a lényegesebb aktualitások a többi platformmal kapcsolatban is, de most csak Parci blogjából tudtam meg, hogy holnap van a nagy nap...

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#5) Alvin_ti4200


Alvin_ti4200
félisten

Mivel dolgoztam (szokás szerint) éjfélkor is, így nem mentem el átvenni az előrendelt példányomat, de ma feltétlenül a bolt felé kanyarodom, viszont biztos a polcon fog még heverni egy ideig, mert egy csomó más cím van még előtte és nem tudom milyen sorrendben haladjak:) Aztán születésnapomra itt van a Battlefield: Bad Company is, kapkodom a fejem rendesen.

(#6) Polacheck


Polacheck
HÁZIGAZDA

Marci, szeretettel várjuk a bemutatódat a gamepodra :D

less qq more pewpew!

(#7) (Kolombusz)


(Kolombusz)
veterán

Hmmm, az interjúban több utalás is volt arra, hogy a következő Kojima játék talán nem PS3-ra fog megjelenni.

Tesztet várunk!

(#8) Gyusz


Gyusz
őstag

Azt akartam írni, hogy még Gametrailers review sincs, pedig elérhető már. Kíváncsi vagyok az új részre, eddig csak az első két Metal Gear Solid és a Portable Ops végigjátszását sikerült megejteni, a harmadik és negyedik rész megfelelő konzol híján még várat magára.

(#9) Parci válasza Gyusz (#8) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

ebből következik, hogy pc-n nyomtad a második részt - helytelen, a játék konzolra lett kitalálva :). viccen kívül, ég és föld.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#10) Parci válasza Renwick (#1) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

őszintén remélem, h az ötödik résznél sem fog kiderülni, h az MS h csinálná......... :F

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#11) Parci válasza Alvin_ti4200 (#5) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

hol lehet itthon megvenni maholnap?

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#12) Parci


Parci
HÁZIGAZDA

hmm, azért a Gamespot.com főoldala frankón néz most ki! :D

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#13) Alvin_ti4200 válasza Parci (#11) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

www.uberkonzol.hu - 14900
www.platinumshop.hu - 13500

Én az előbbinél rendeltem elő, mert akkor még nem láttam máshol és ott pólóval adják, de nem fogom átvenni szerintem, mert nekem ez nem ér meg 1400 HUF-os különbözetet:F Persze ha neked sokat ér egy póló, akkor átveheted helyettem;)

[ Szerkesztve ]

(#14) Gyusz válasza Parci (#9) üzenetére


Gyusz
őstag

PC-n nyomtam, de gamepadot használtam, szóval valamennyire megvolt a konzolos utánérzés. PS3 egyelőre nem vonz, de PS2 vásárlásán gondolkodom egy ideje, nem egy játék van amelyikkel szívesen játszanék. A gond azonban az, hogy még PC-n is van néhány játék a polcon, amihez hozzá sem nyúltam (vagy épp hogy belenéztem), szóval ha lesz elég időm, akkor tényleg elgondolkodom egy konzol beszerzésén.

(#15) Parci válasza Alvin_ti4200 (#13) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

köszi az infókat! mgs4 póló? van róla kép? :DDD

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#16) Alvin_ti4200 válasza Parci (#15) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

sajon nincs, annyit tudok mindössze, hogy L/XL méretben lehet kérni (de csak előrendelők kapnak, akik rajta vannak a listán)

(#17) Parci válasza Alvin_ti4200 (#16) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

oké, de mgs póló, ugye? csak mert überkonzol pólóért 4 ft-ot sem adnék, mgs pólóért talán kiköhögöm azt a pluszt. tutira nem veszed át, ergo átvehetem helyetted?

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#19) Alvin_ti4200 válasza Parci (#17) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

tutira nem veszem át és igen, MGS4 póló, ÜK pólóért én sem nyomtam volna rá az előrendelés gombra:D Ha tényleg kell írok mailt a boltnak, hogy te fogod átvenni helyettem:R

(#20) Parci válasza Alvin_ti4200 (#19) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

kell, elmegyek most - nem kell írnod sztem, átveszem Horváth Patrik néven. vagy személyit is kérnek? :D (ugye tuti megjött a cucc, nem potyára szelem majd át a fél várost?)

[ Szerkesztve ]

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#21) _Blank_ válasza Wolverine (#3) üzenetére


_Blank_
aktív tag

ezt komolyan gondoltad?:)
az MGS az MGS, szvsz nem lehet külön stílusba beskatulyázni, max így, mászkálós-akció-kaland/interaktív mozifilm ;)

(#22) Alvin_ti4200 válasza Parci (#20) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

már tegnap délben megjött, csak éjfél előtt nem árusíthatták:) Nem tudom kell-e hozzá valami, de látom a nevem megy fejből:D Azért dobok nekik egy mailt a biztonság kedvéért, hogy te veszed át, nehogy gubanc legyen belőle:)

szerk: dobtam mailt nekik, mehetsz érte;)

[ Szerkesztve ]

(#23) Wolverine válasza _Blank_ (#21) üzenetére


Wolverine
félisten

Valóban, de ezzel nem lett volna előbbre a kérdező :)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#24) Parci válasza Alvin_ti4200 (#22) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

ok, köszi, már indulok is :)

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#25) (Kolombusz)


(Kolombusz)
veterán

Nem is PS3, nem is MGS4, de nekem is megjött ma egy játék, amire régóta kíváncsi vagyok.
A Call of Duty 3 Xbox 360-ra. :B

(#26) Alvin_ti4200 válasza (Kolombusz) (#25) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

PS3-mon letoltam, szerintem elég gyenge a többi részhez képest, használtan pár ezer forintért megéri végigvinni, de többet nem ér.:(

(#27) Cloud_s válasza Parci (#24) üzenetére


Cloud_s
aktív tag

Csinálnál majd egy képet a pólóról?

Vajon lehet pólót külön venni valahol?

(#28) (Kolombusz) válasza Alvin_ti4200 (#26) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

4500 forintot remélem megért. :)

(#29) _Blank_ válasza (Kolombusz) (#28) üzenetére


_Blank_
aktív tag

annyit meg, nekem tetszett amit láttam belőle..

Wolverine: igaz, de az fps áll tőle a legmesszebb kb.

[ Szerkesztve ]

(#30) Alvin_ti4200


Alvin_ti4200
félisten

Majd jelentsd főnök, hogy sikerült-e átvenni a cuccost:)

(#31) Parci válasza Alvin_ti4200 (#30) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

igen, megvan, köszi! póló sajnos semmi extra, és egy bazinagy überkonzol.hu felirat van a hátán, úgyhogy cumi :( :( :(

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#32) Alvin_ti4200 válasza Parci (#31) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

nem mondod:F Pedig annyira hírdették, azt hittem valami komolyabb dologgal állnak elő...Sajnálom:( Ha ezt tudom, akkor inkább lemondom, nem rángatlak oda feleslegesen:( Reméljük legalább a játék odab@sz, átlag értékelés valami 98% a nemzetközi sajtóban:)

(#33) Parci válasza Alvin_ti4200 (#32) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

a játék miatt nem aggódom, eddig mindegyik része brutálisan jó volt, és erről nagyon sokat mondták, h mennyit melóztak rajta, minden szálat rendbetesznek stb., stb. a póló meg ez van, azért jópofa, don't worry :)

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#34) Alvin_ti4200 válasza Parci (#33) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

nagyon gáz úgy nekikezdeni, hogy nem játszottam az első hárommal?:B

[ Szerkesztve ]

(#35) Renwick válasza Alvin_ti4200 (#34) üzenetére


Renwick
őstag

Engem speciel éppen ez tart vissza a kipróbálásától. Vagyis kipróbálni még csak-csak kipróbálnám, de biztos vagyok benne, hogy nem lenne kerek a történet.

üdv

R.

I see you blaming each other -- And I love you still

(#36) Parci válasza Alvin_ti4200 (#34) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

jáááááááááájjj... igen. iszonyú komplex a sztori, a karakterek, minden. az első rész nagyon elavult mai szemmel, de legalább a kettest és a hármast végig kéne játszanod előtte. időben így vannak: 3, 1, 2, 4. persze a hármas később jött ki, az tehát az "előzmények" rész. én először a kettővel játszottam, utána a hárommal, úgy is hatalmas fless volt.

a kettes a közvetlen előzménye ennek a résznek, tehát az must-have hozzá. de mindegyik játék qrva jó, rakd be easy-be és nyomd végig, élvezni fogod a kövér sztorit. aztán jöhet a négyes.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#37) Parci válasza Renwick (#35) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

ez senkit sem kéne, h visszatartson, mert marha jó cumó az összes előző rész, tehát inkább örülj, h ennyi jó vár rád :D

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#38) Renwick válasza Parci (#36) üzenetére


Renwick
őstag

Ja persze, csak ezzel meg az a baj, hogy akkor kábé szeptemberig lőttek az összes szabadidejének... :DDD

üdv

R.

I see you blaming each other -- And I love you still

(#39) _Blank_ válasza Alvin_ti4200 (#34) üzenetére


_Blank_
aktív tag

valahol el kell kezdeni, de nem ajánlott rögtön a 4. résszel.. :D
sztori és a karakterek szempontjából nem mindegy.

(#40) Parci válasza Renwick (#38) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

de ezek okosan eltöltött percek! :)

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#41) Alvin_ti4200 válasza Parci (#36) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

tudtam, hogy nem fogom megúszni a PS2 vásárlást:D Meg hát...itt van a polcon "A" játék alias God Of War II:B Még a fóliát sem szedtem le róla, nagyon visszafogott vagyok:D Be lehet még valahol szerezni a régi MGS-eket itthon?

(#42) Renwick


Renwick
őstag

Most olvasom, hogy a Konami valami meglepetéssel készül az e heti PS Store bővítésre. Állítólag felrakják az MGS1-et az amcsi store-ba (erről pletykálnak legalábbis). Az ugye PSOne classic, szal kell mennie mindegyik PS3-változattal...

üdv

R.

I see you blaming each other -- And I love you still

(#43) Alvin_ti4200 válasza Renwick (#42) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

árat is pletykáltak?

(#44) Renwick válasza Alvin_ti4200 (#43) üzenetére


Renwick
őstag

A legtöbb PSOne klasszikus 6 dollárba kerül, szal ez is jó eséllyel annyi lesz. Már ha lesz...

üdv

R.

I see you blaming each other -- And I love you still

(#45) Parci válasza Alvin_ti4200 (#41) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

régi mgs: biztos megtalálod ilyen kisebb konzolos boltokban. arra figyelj, ha tényleg beszerzed, hogy a fullos, bővített kiadásokat vedd meg (ezek tartalmazzák az eredeti játékot és még kismillió mást is), azaz:

- MGS2 Substance (az eredeti: MGS2 Sons of Liberty)
- MGS3 Subsistance (az eredeti: MGS3 Snake Eater)

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#46) Parci válasza Alvin_ti4200 (#41) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

ps3 viszi a ps2-es játékokat ám... :)

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#47) Alvin_ti4200 válasza Parci (#46) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

igen, a 40 gigás kivételével...:(

(#48) Parci válasza Alvin_ti4200 (#47) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

miért is vett volna bárki olyat? :P (külön szempont volt mondjuk a ps2 kompatibilitás a sok jó játék miatt)

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#49) Alvin_ti4200 válasza Parci (#48) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

talán mert ezt lehetett anno (október) kapni újonnan, olcsóbb volt 30 ropival és 65 nm-es Cell van benne, ergo sokkal halkabb?:D Nekem nem volt szempont a kompatibilitás, mert sok cím nem volt rajta a listán akkor...

(#50) Parci válasza Alvin_ti4200 (#49) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

hát, szori :(. valamit valamiért. viszont 30k-ból igazából akár szerezhetsz is egy ps2-t simán, még mindig ugyanott vagy, úgyhogy ne bánd.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.