Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) mv


mv
aktív tag

Meg tudlak érteni.

Nem mindenki alkalmas az autovezetésre, mégis jóformán bárki kaphat jogosítványt.

Figyelem! A felhasználó a nyugalom megzavarására alkalmas képi és hanghatásokat produkálhat.

(#2) 14adam


14adam
addikt

A jogsin szerintem meghúzták,de átment :D

(#3) fekeandras válasza 14adam (#2) üzenetére


fekeandras
őstag

Ja, szó szerint. :D

(#4) zoo8800


zoo8800
veterán

pár éve, Pesten, a Krisztina körúton egy suzukis nő a belső sávba húzódott le egy rendőrautó elől. A rendőrkocsi szirénájából pedig ez szólalt meg (a szirénán kívül) jobbra kell ám lehúzódni, nagyokos! :))

jót röhögtem rajta :D pedig sírni is lehetne...

[ Szerkesztve ]

rip and tear, until it is done

(#5) bubi92


bubi92
őstag

ígyvan:)
már venném is el tőle a jogsit:D

(#6) Vladi


Vladi
nagyúr
LOGOUT blog

Izé... mit kerestél a belsőben?

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#7) fekeandras válasza Vladi (#6) üzenetére


fekeandras
őstag

Mondjuk ez a kérdés jogos. :K Ettől függetlenül az villant át az agyamon vajon egy veszélyhelyzetben hogyan reagálna az adott hölgy? Elengedne kormányt - pedált és sikítana? Vagy lereagálná a dolgot. Próbálna korrigálni? Egyáltalán vajon felfogná mi zajlik épp körülötte? :U Ez a borzasztó.

(#8) Vladi válasza fekeandras (#7) üzenetére


Vladi
nagyúr
LOGOUT blog

Az azért alapfeltétel a vezetésben, hogy felfogd mi történik körülötted.

nekem van egy sanda gyanúm, hogy ilyen esetben a belső sávban tartózkodónak kellene kisorolni - mert hogy a megkülönböztető jelzéssel közlekedő jármű ott szeretne előzni - a külsőben haladónak pedig elősegíteni ezt.

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#9) Daweee válasza Vladi (#8) üzenetére


Daweee
őstag

Párhuzamos közlekedésre alkalmas úton megkülönböztető jelzéseit használó jármű számára ha nincs más lehetőség a többi jármű az út 2 oldalára lehúzódva (értsd belsőből balra, külsőből jobbra) kell középen elengednie. - legalábbis valahogy így van a szabály, de tény hogy lehetőség szerint a belsőt logikus szabaddá tenni :U

(#10) #53246592 válasza Vladi (#6) üzenetére


#53246592
törölt tag

Lakott területen lévő, párhuzamos közlekedésre alkalmas olyan úttesten, amelyen a forgalmi sávok útburkolati jelekkel vannak megjelölve, a belső forgalmi sávban (sávokban) 3500 kg megengedett legnagyobb össztömeget meg nem haladó gépkocsival és motorkerékpárral folyamatosan is szabad haladni feltéve, hogy ezzel a jármű a mögötte gyorsabban haladó járművek közlekedését nem akadályozza.

(#11) malwy


malwy
senior tag

Az emancipáció magával hozta azt is, hogy vezethetnek. Na ja...

(#12) yolan


yolan
őstag

Most erről akkor is a rock'n'rolla jut eszembe, amikor lenny aszongya hogy: Archie, slap him, send him to school, 'cause I can't take no more of this.

erről meg archie monológja avagy: If a slap don't work, you cut 'em or you pay 'em, but you keep your receipts, cos this ain't the Mafia.

Egyetértek veled.

“A writer needs a pen, an artist needs a brush, but a filmmaker needs an army.” - Orson Welles

(#13) D1Rect válasza malwy (#11) üzenetére


D1Rect
félisten

Az semmi, a múltkor azt hallottam szavazhatnak is... :Y

mod: egyébként nem csak nők vezetnek rettenetesen, de százalékosan biztos több a "kevésbé ügyes"...

[ Szerkesztve ]

(#14) caizzz válasza D1Rect (#13) üzenetére


caizzz
aktív tag

A férfiagy multicore, a többszálasított feladatokat (pl vezetés) jobban teljesíti. :K

yolan: Natív négymagos, nem holmi összegányolt C2Q. ;]

[ Szerkesztve ]

marakujás kőbányai

(#15) yolan válasza caizzz (#14) üzenetére


yolan
őstag

core 2 duo vagy quad? :DDD

“A writer needs a pen, an artist needs a brush, but a filmmaker needs an army.” - Orson Welles

(#16) Parci válasza Vladi (#6) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

egy piros lámpa után indultunk, két tömött sorban, én a belső sorban álltam. a lámpa után indul a "városon kívüli" rész, ahol ugye 90 km/h-val lehet menni. ilyenkor elkezd felszakadozni a sor, most is ez történt. szerettem volna kisorolni (pont ezt írom a posztban, könyörgöm :D), de az emancipunci eközben nekiállt engem jobbról előzni...

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#17) Parci válasza D1Rect (#13) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

srácok, egy hülye faszi is lehetett volna abban a lanciában, nem ez a poszt lényege. :)

[ Szerkesztve ]

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#18) raczger


raczger
őstag

Hát nem veszélytelen az az útszakasz, gyakori is a halálos baleset arrafele. Néha biciklivel járok arra a bicikliúton és félek is hogy mikor melyik barom megy le az útról a fák közé, neadjisten esetleg nekem.
Egyik ismerősőm olyat látott autópályán, hogy anyósülésen nézett a tag vmi filmet ilyen kis beépített lcd kijelzőn. Egy gond volt, hogy a sofőr is azt nézte...

www.movat.hu - http://bit.ly/2mIziA4

(#19) kételkedem válasza Parci (#17) üzenetére


kételkedem
addikt

A fenébe! Én meg azt szűrtem le belőle! :U :D

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#20) Móci


Móci
addikt

Lehet, hogy fejberúgás sem ártana neki a saller mellé desszertnek. Nemtől függetlenül lehet fogyasztani! ;)

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#21) ollie


ollie
MODERÁTOR

Küldj neki egy ilyet ajándékba. :)

***

(#22) tibi666 válasza raczger (#18) üzenetére


tibi666
senior tag

én tévézni szoktam néha.

(#23) nem_tom


nem_tom
őstag

Én egyrészt az ilyen hülye sofőrök miatt is kötném kő keményen psichologiai vizsgálathoz a jogsit. :(

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.