Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) veector


veector
senior tag

rpgkben azt utálom h függővé tesznek. Fable-t is egy csomó ideig játszottam végigjátszás után meg kb minden rpg-t.

Amúgy van most nekem is egy játéktapasztalatom:
Splinter Cell Conviction... (PC-re)
Menü 9/10
Hangok 9/10
Játékélmény 6.5/10
Irányíthatóság -10/10 ilyen brutálisan nem törődni azzal hogy ez k.ra nem ikszboksz hanem pécé és egér és billentyűzet és célozni is kell hát karóba húznám kedves ubiékat
Grafika 9.5/10

Assasin's Creed II (szintén PC)
Menü 8/10 (ezt minek osztályzom?)
Hangok ömm 10/10 nem tudom. nincs kocsi meg semmi
Játékélmény 10/10
Irányíthatóság 9/10
Grafika 9/10
Egész faxa gamma

(#2) Lenry


Lenry
félisten

én Leliana-t próbáltam megdönteni, de nem jött össze, pedig fullon van a kapcsolatunk, és már mindenről beszélgettem vele...

na de függetlenül ettől nálam az év játéka, csak ajánlani tudom mindenkinek, aki szereti az RPG-ket, baromi jó játék.
Parci te meg ugorj neki a DLC-knek, meg a kiegészítőnek. annyival is tovább tart a játék ;)

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#3) Tüzi válasza Lenry (#2) üzenetére

spoiler:
egyszer tudod invitálni Leli-t. 100on legyél, és amikor olyasmit mond, hogy "egyszer már otthagytam Lotheringet" akkor légy kedves, megértő, és láss csodát... :)

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#4) Parci válasza Lenry (#2) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

PS3-on játszom, nemtom hogyan lehet azokat megszerezni. de gondolom amúgy is a fő játék az igazi. :)

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#5) ollie


ollie
MODERÁTOR

ilyen ügyes párbeszédeket, és főleg azok hatásait még nem láttam

Planescape Torment. Őszintén szólva, a DAO még a közelébe sem jön, pedig az már 11 éves játék.

***

(#6) Parci válasza ollie (#5) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

nem teljesen precíz állítás volt, nyilván, arra céloztam, hogy nagyon jól összerakták a dragon age-et. a starflight 1 és 2 játékoknak amúgy soha és semmi nem fog a nyomába érni, de attól még sok jó cucc készült azóta is. metal gear 1, 2, 3 például. :D

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#7) Lenry válasza Parci (#4) üzenetére


Lenry
félisten

én meg nem értek a PS3-hoz :DDD

a DLC-k nem adnak hozzá túl sokat a játékhoz, plusz nálam össze is akadtak a kieggel (tulajdonképp deaktiválódtak), viszont a kieget ajánlom, megtoldja még pár órával a játékot, a sztori is jó, új területek is vannak benne, és nem is kerül sokba.

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#8) Crystalheart


Crystalheart
senior tag

Szerintem sem rossz, de egyszer már megcsinálhatnák RPG-ben is jól kinézőre a harcot, mert ez így röhejes, vagy röhejesen mű. :D A játék igazi erénye a szokásos BioWare szintű párbeszéd, ez nem kérdés.

Lenry: Én sem, pedig nem volna rossz, asszem extázis-közeli állapotban tolnám végig a God of War sorozatot, ha volna egy PS3-am. :D

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.