Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [Parci:] Haaaarc!

Hozzászólások

(#1) 7


7
addikt

A fejlődés jó, ó, igen, bár az IT Cafét nagyon szoknom kell még. :K

Remélem, mihamarabb sikerül kijavítani a RI/OS5 megmaradt hibáit! :P

[ Szerkesztve ]

(#2) aBONiE


aBONiE
csendes tag

Minden elismerésem a tiétek :R

(#3) tildy


tildy
nagyúr

Akkor talán pont itt az ideje máshol is megújulni.
Szvsz kevés a moderátor, jópáran nem vagy csak ritkán fórumoznak (pl. Markoo, vagy Batman, de még van pár) közülük, és keveset moderálnak. Szvsz kellene még legalább 5-10 mod, mert a modkeresek topik néha fél napokat is elszalad.

Még mindig nem szeretnék mod lenni, több okból sem. Pl. játékok:D
Node tudok ajánlani pár embert, pl. bolondember , vagy a motkány, és egyebek.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#4) Parci válasza tildy (#3) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

folyamatosan napirenden van ez a kérdés, h a modok is úgy látják, h nem bírják, lesz bővítés.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#5) KrAt


KrAt
veterán

Jó lesz az IT café, nekem tetszik, bár szokni kell :) De az irány szerintem teljesen jó :)

A Gamepod meg frankó, de engem nem érint, nem sokat játszok, max olvasgatni fogom :)

(#6) (Kolombusz) válasza tildy (#3) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

VladimirR-t moderátornak! :DDD

(#7) 7 válasza KrAt (#5) üzenetére


7
addikt

Gamepodról akkor megegyezik a véleményünk :P

(#8) Parci válasza KrAt (#5) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

lesz azon tartalom. sok. szóval olvasgasd bátran :)

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#9) maszogep válasza Parci (#8) üzenetére


maszogep
újonc

Ahhoz képes, hogy aztat mondottad, azért úgy látom, törődsz ezekkel a dolgokkal is. Ez persze nem baj, sőt...!:)

(#10) Parci válasza maszogep (#9) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

hát, most törődés lesz. a konkurencia odafigyelt ránk és építkezett az elmúlt 2 évben minden téren, mi picit aludtunk. rohamtempós pótlás van. waaaaaaar! :) (úgy is olvassák amúgy ezt is :D)

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#11) Jégkokó


Jégkokó
veterán

Ez az it cafe külsőre egy picit furcsa nekem, de sztem a többségnek.Bár én legtöbbször a prohardveren keresztül nézem a fórumot meg a logouton keresztül. :)

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#12) tiv83us


tiv83us
veterán

Az ITCafe-t meg nem nagyon nezegettem, de a GamePod-ot mar annal inkabb, hihetetlen jol el lett talalva a design, az egesz oldal kialakitasa nagyon szuper.

Miota beszereztem egy XBox360-at - eddig ugye nem nagyon foglalkoztam jatekokkal, leven nem hasznalok PC-t - egyre tobbszor hajlamot erzek egy jatek utan egy teljes leirasra, vagy akar csak egy ismertetore, szeretnek egyre jobban belemerulni a konzolos jatekok vilagaba, fejlodesebe. Ugyhogy talan ezen az oldalon talan a jovoben gyakori lesz a feltunesem :)

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#13) Dalai Láma


Dalai Láma
őstag

Hol van már a jó öreg kakibarna ph! (néhány könycsepp gördül végig az arcon, kis szipogás, elérzékenyülés) a lekerekített formáival, és korában is nagyon tetszetős fórumával. Azért a fejlődés érezhető. Tetszik.

''Ugrott apósom, nagy régi sólyom, mindene az illegalitás''

(#14) s3nki válasza Parci (#10) üzenetére


s3nki
csendes tag

Remélem nem rám gondoltál, mert bár én egy-kétszer benézek ide egy hónapban, de harcolni az harcoljon veletek akinek hat anyja van. ;)

Mégis, azt hiszem szeretném hinni, hogy rám gondoltál, bár attól, hogy konkurencia legyünk még mindig távol vagyunk. Abban csak reménykedem, hogy nem is lesz más, aki mostanában konkurálhatna veletek, mert az nekem nagyon nem lenne jó.

Mellesleg az új oldal szerkezete tetszik, gratula. Persze mint minden újat ezt is szokni kell, de bízok magamban annyira, hogy megszokom. Szal előre PH! csapatok, csak nehogy túl rohanjatok a célon. :)

(#15) Parci válasza s3nki (#14) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

szia!

ez tipikusan az a kérdés, amire nehéz jól válaszolni. ha azt mondom, rád gondoltam, az a baj, ha azt, hogy nem, az a baj :).

igazság szerint nem rád/rátok gondoltam. de, hogy kicsit kimentsem magam: rátok is figyel Szauron Szeme ;]

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#16) s3nki válasza Parci (#15) üzenetére


s3nki
csendes tag

Szauron elég sokat alkoholizálhatott Szilveszterkor, mert nagyon piros a szeme. :) Jut eszembe, BUÉK! ;)

Na azért nem szomorkodok, ha most nem ránk gondoltál, akkor majd jövő januárban talán... Igyekszem. :D

(#17) Parci válasza s3nki (#16) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

igen, a bőröm sem a régi már, hámlok itt-ott, de a tettek vágyai végre buzognak.
buék neked is! :)

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#18) ftc


ftc
nagyúr

Ha igy beindultatok lesz fotos rész is? :)

(#19) venember83


venember83
nagyúr

Angol PH! mikor lesz? Vagy ilyesmit a PH!-val nem terveztek?

(#20) EQMontoya válasza venember83 (#19) üzenetére


EQMontoya
veterán

csak hasonlót. de mindent a maga idejében.

Same rules apply!

(#21) venember83 válasza EQMontoya (#20) üzenetére


venember83
nagyúr

Gondoltam. Mindenkit beszerveznek csak engem nem, na mindegy...

(#22) tiv83us válasza venember83 (#21) üzenetére


tiv83us
veterán

Ha ez vigasztal. ilyenrol nekem sincsen tudomasom :)

Vagy csak nagyon tavol multba visszanyulo halvany emlekeim, hogy tervezve van/volt? :F

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#23) D4rkm4n válasza (Kolombusz) (#6) üzenetére


D4rkm4n
őstag

Még csak az kéne! ;]

"If you only do what you can do, you will never be more than you are now."

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [Parci:] Haaaarc!
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.