Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Jofi81


Jofi81
őstag

Osztom a véleményed! :K

(#2) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Ohh, franciák...
Jó nézni a csapatot. Egy része sápadtka, viszont a többi tag erőteljesen napégette.
És még ez a csapat nemzeti? Mitől? Hány frankó francia van köztük?

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#3) .bableWes


.bableWes
őstag

vigyázz mert jön zidán és lefejel...

töltöm lefele a torrentet döpirétbéj-rü. csak gondoltam kiirom, hátha kibanolnak..

(#4) #51736960 válasza Vakegérke (#2) üzenetére


#51736960
törölt tag

ma ez franciaország.
nemrég olvastam egy cikket (sajna már nem találom), arról írtak benne, hogy franciaország egyes régióiban 50% alá csökkent a fehér bőrű lakosok aránya.

(#5) Crystalheart válasza #51736960 (#4) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Ez komoly? Mármint megyényi területeken, nem egy-egy városban?

Ha ez igaz, a franciák súlyosan elszámítottak valamit, ami a nemzeti kultúra megtartását illeti.

(#6) venember83 válasza Crystalheart (#5) üzenetére


venember83
nagyúr

Nem megtartás, kiterjesztés. Csak épp nem jött be. :)

(#7) Dany007 válasza #51736960 (#4) üzenetére


Dany007
veterán

Hát ez elég durva! Érdekelne az a cikk! Ezt még nem is hallottam.
De mindenesetre remélem itthon soha nem jutunk el idáig... :(

Ja, épp nemrég hallottam a rádióban, hogy egy Ír (?) étterem minden a franciáknak lőtt gól után ingyen pizzát oszt... :D

[ Szerkesztve ]

(#8) Crystalheart válasza venember83 (#6) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Hát ahogy vesszük. :D

(#9) Vakegérke


Vakegérke
veterán

"Franciaország gyarmatai: Marokkó, Algéria, Tunézia, Szenegál, Elefántcsontpart, Mauritánia, Mali, Niger, Csád, Gabon."
Forrás.

Nos, ha jól tudom, elfuserált kártérítésként a volt gyarmatok lakossága azonnal állampolgárságot kap, ha francia honba települ.
Élnek is vele a bevándorlók. Ma már ott tartunk, vagyis tartanak a franciák, hogy szinte minden döntésüket ki kell magyarázni a "nem túl fehér" lakosság előtt.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#10) Crystalheart válasza Vakegérke (#9) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Kártérítésként? A gyarmatbirodalmak idején a gyarmatok fejlődtek, javult az életszínvonal is, és legalább gyarmaton belül leverték a felkeléseket. Nem bántak jól a munkással... de annak idején ez Európában is igaz volt.

(#11) Vakegérke válasza Crystalheart (#10) üzenetére


Vakegérke
veterán

A gyarmat az gyarmat. Más tulajdona.

Egyébként érdekes, hogy még ma is angol fennhatóság alatt áll a Falkland-szigetek, és van egy olyan, mint Francia Antillák.
Harmadik évezred...

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#12) <NewL>


<NewL>
addikt

"pont olyannak érzem, mint amikor angelday osztja az észt hülyeséget az apple új baromságairól termékeiről újabban" szeretem az Apple-t de azaz ember nemrooormális:D

http://plastik.hu/2010/04/30/szamuznem/ ez a bejegyzése a legnagyobb Mr Kontent-től:DDD

[ Szerkesztve ]

There's an app for that

(#13) Dany007 válasza Crystalheart (#10) üzenetére


Dany007
veterán

Igen v.milyen szinten egyetértek. Meglehet nézni mi lett a volt Angol és Francia gyarmatokkal miután önállósodtak.

(#14) maláj


maláj
őstag

hiteltelen, nagyképű, undorító, csigazabáló banda
0 rúgott góllal öröm lesz látni amint felszállnak a repcsire ;]

(#15) mephi666


mephi666
nagyúr

utálom én is a franciákat, mert nagyképű, semmirekellő banda, aki tisztességesen nem nagyon tud játszani... általában a bírók is mellettük vannak (tegnap is így volt csomó helyzetben) a brazilok kiütése nekem is fájt '98-ban :( habár ott a brazilok is a zsebükben érezték már előre a meccset, az is baj volt...

na: nagyon boldog voltam 2002-ben, amikor szenegáltól kikaptak és 0lőtt góllal mentek haza a vb-ről... és mindig boldog vagyok, ha kikapnak... a hollandok is szépen megtömték az arcukat 2éve, most meg mexikó mutatta meg, hogy kell esélytelenként, de "csapatként" hajtós, szép focit játszani és leverni az önelégült bandát :K nagyon szurkoltam mexikónak, meg azért, hogy a sors bosszulja meg az írek kiejtését... és megbosszulta... már csak akkor lennék boldogabb, ha kapnának egy jókora zakót dél-afrikától... kíváncsi vagyok, mire fogják a vereségeket, mert kifogáskeresésben nagyon jók...

ui: egyik ex-em járt kint egy időre a franciáknál és ő is mondta, hogy nagyon öntelt nép... hiába beszél nagyrészük angolul, nem hajlandóak megszólalni csak franciául :( nem tudom, de én örömmel segítettem mindig, ha angol/német anyanyelvű embernek kellett segítenem az országunkban...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#16) hfrankee


hfrankee
senior tag

Írországban mekkora buli lehet minden francia buktánál.
Van egy pizzériás aki minden franciáknak gólt lövőnek ingyen pizzát ad... :D

(#17) Parci válasza mephi666 (#15) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

mondjuk többször is voltam párizsban, és mindig nagyon kedvesek, segítőkészek voltak, azonnal angolul beszéltek stb. nem is szeretnék itt komplett népekről beszélni, ti se tegyétek, nyilván nem lehet egységesíteni egy teljes nemzetet. egyedül a fociról volt szó a posztban..!

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#18) mephi666 válasza Parci (#17) üzenetére


mephi666
nagyúr

oké, én is a felső 2 bekezdést a focira értettem... az alsót meg ex tapasztalataira... habár ez csak 1 ember tapasztalata, nem sok vizet zavar, nem akartam általánosítani...

fociban tényleg nem szeretem őket az említett dolgok miatt :( többször is volt, hogy rosszul álltak és nyilvánvalóan sérülésekre mentek... tegnap is 2:0-nál elég durván oda-odaléptek és még csak lapot sem kaptak... azért szándékosan támasztó lábra menni úgy, hogy a labda a közelben sincs, nem egy sportszerű dolog... persze itt sem volt lap :(

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#19) mephi666


mephi666
nagyúr

na, ez feltette az i-re a pontot :C megérdemelten kibuktak a franciák... bíztam nagyon dél-afrikában és tisztességesen helytálltak... "öröm é bódottá'"

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.