Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) bLaCkDoGoNe


bLaCkDoGoNe
veterán

Próbálkozz a koktélparadicsommal, annak az esetek többségében paradicsomíze van. Ha műanyag dobozosat veszel, jó alaposan forgasd meg a dobozt és nézd meg, hogy az alján levő szemek nem penészesek-e. Nyilván nem ugyanaz a fíling kis cseresznyényi paradicsomokat a szájba dobálni, mint beleharapni egy jó puha, majd' alma méretű pariba, de hát ez van. Pótszer ez is, de annak oké. Drágának meg drága, de hát ez van.

Ezeket a felfújt műanyag ''paradicsomokat'' én sem bírom megenni.

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#2) Parci válasza bLaCkDoGoNe (#1) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

igen, persze, jobbak. de a dolog nem erről kéne, hogy szóljon. régen marha olcsó, értéktelen volt az a paradicsom, amiért most megadnék bármit. röhej, hogy nincs, egyszerűen nem létezik. ehh...

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#3) Alvin_ti4200 válasza Parci (#2) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

egyetlen zöldség, amelyiket korlátlan mennyiségben el tudok fogyasztani (szigorúan meghámozva és kellő mennyiségű sóval!):R Imádom, nem tudnék nélküle étkezni egy jót:D Mostanában kezdek rászokni a paprikára, de nem azért, mert finom, hanem mert muszáj:( Alig eszem vitamint meg zöldséget-gyömülcsöt, aztán nem akarok idő előtt kipurcanni:)

(#4) NoLF


NoLF
addikt

befinomodott :D ez jó! :R

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#5) sghc_toma válasza Parci (#2) üzenetére


sghc_toma
senior tag

röhej, hogy nincs, egyszerűen nem létezik. ehh...
dehogynem, papa kertjében.. :P mondjuk télen nem annyira.. :(

in asm we trust

(#6) Xpod válasza sghc_toma (#5) üzenetére


Xpod
addikt

Télen ott a síparadicsom. ;] :D

Most kezdődjék a tánc! - mondta a papagáj és berepült a ventilátorba.

(#7) VladimirR


VladimirR
nagyúr

a paradicsom rossz, a paradicsom gonosz
el kell pusztitani mindet, maskulonben visszaternek

azok kedveert, akik nem ertenenek => Bovebben: [link]

(#8) Zsadi


Zsadi
őstag

Hú annó mennyit vitáztunk ezen, hogy a paradicsom zöldség vagy gyümölcs.
Mert ugye botanikailag gyümölcs, de nekem akkor is zöldség marad. :)

[Szerkesztve]

(#9) shev7 válasza Zsadi (#8) üzenetére


shev7
veterán

hogy lenne zoldseg, meg csak nem is zold ;] amilyen finom, egyertelmu, hogy gyumolcs ;]

''Gee, Brain, what do you want to do tonight?'' ''The same thing we do every night, Pinky: Try to take over the world!''

(#10) ngabor2


ngabor2
nagyúr

ilyenkor örülök, hogy szüleim kertjében ''vidéken'' megterem ez is. meg a paprika is. meg a sütőtök is. ilyen cuccokat csak háztól, esetleg kistermelőtől szabad venni, az még igazi.

(#11) sghc_toma válasza Xpod (#6) üzenetére


sghc_toma
senior tag

Xpod: hoooool a papa kertjébeeeeen?? :DDD

VladimirR: hát akkor egyed csak a csokis meg pudingos pizzát ;]

in asm we trust

(#12) bLaCkDoGoNe válasza Zsadi (#8) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Ne beszéljen ''zőccségeket'' kolléga. :D

Régen ''láttalak''. Ha máskor nem, remélem idei repnapon összefutunk.

Parci: biztos van jó paradicsom is, akár nálunk is. Csak külhonban az többet ér, így oda megy...

[Szerkesztve]

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#13) F3@R


F3@R
tag

a paradicsom jó, a paradicsom finom :)
ha valaki leszolja akkor egyen mást :C
paradicsom 4ever :DD

Olcsó, megbízható, gyors. Ezen szavak jellemzik szolgáltatásainkat. Játék és Voice szerver host! vng.hu

(#14) tkazmer


tkazmer
addikt

Azokon kívül, amiket mindenki maga otthon (vagy a rokonok) megtermel(nek), még egészen ehetőek azok a bizonyos BIO paradicsomok. Alapvetően nem bírom a BIO termékek ízvilágát, de a zöldségek egész jó ízűek. Kár, hogy aranyárban mérik őket....

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#15) Zsadi válasza bLaCkDoGoNe (#12) üzenetére


Zsadi
őstag

Összefutunk. Csak ne ugrálj a repgépek előtt ;]

A ''régi szép időkben'', amikor a kecseméti Zöldségtermesztési Kutató Intézet még egyben volt, adott bérbe földeket (uborka, paradicsom, kukorica stb..), bevetette, a bérlőknek meg csak gondozni/szedni kellett a termést, majd az intézet átvette. No akkor valahogy kicsit elment a kedvem ettől a piros bogyótol. :D De valahogy, annak az izét valahogy már nem érzem mostanság. De vagyok így mással is, valszeg ahogy nemesítik ezeket, átalakul az ízviláguk is. Azért kár, hiányoznak azok az ízek.


[Szerkesztve]

(#16) hf


hf
csendes tag

Hehe, én eltettem egy csomó finom paradicsomlevet nyáron amikor még fincsik voltak :)
Sok munka volt, de megérte.

(#17) ftc


ftc
nagyúr

Hogy mennyi gond van vele tavaszal,nyáron...egyik éven bejön másikon nem...mikor a legszebb jön egy betegség és volt nicns paradicsom..kényes növény... nem jó vele dolgozni,de enni annál inkább.
De csak a hazai ssaját termesztésű paradicsomot eszem meg.üzleti pfujj.

(#18) Tithian


Tithian
őstag

Lehet kapni finom paradicsomot, csak nem télen és nem szupermarketben.
Télire pedig ott az a néhány tucat üveg paradicsomlé, amit az előrelátó ember eltesz a finom őszi kínálatból. :)
A töltött káposzta, a fasírt, de még a sajtos tallér sem az igazi paradicsomlé nélkül.

Szerk.: ha már kedvenc zöldségeknél és gyümölcsöknél tartunk, én a ribizlit és a köszmétét szeretem a legjobban, kár, hogy nem felkapott növények. Ha nincsenek kéznél, bánatomat a délutáni nassolás során egy kiló (vér)narancsba fojtom.

[Szerkesztve]

</örök nyugalom> Mottó: "Te nem vagy én, ezért ..."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.