Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [Parci:] Erőszak

Hozzászólások

(#1) DarkByte


DarkByte
addikt

És viszed a szerkesztőséget is, vagy kapnak veszélyességi pótlétkot? :D
Komolyabbra fordítva a szót, tényleg döbbenetes mik történnek. Anyukám szokta mondani, nem kell ide horrorfilm, elég megnézni a híradót. :(

(#2) maszogep


maszogep
újonc

...ugye, ugye...? Vidéki élet rulez... Nekem 31 év bőven elég volt abból a városból.

(#3) Tüzi

Pedig szép város Pest. Élvezni is lehet, csak gyorsabb legyél, és bátrabb, pofátlanabb, erőszakosabb mindenki másnál, és tisztelni fognak.
Csak aztán amikor kimész abból az "elme gyógy és intézetből", akkor senki sem fog szeretni a viselkedésed miatt. De ez már másik történet.

Parci: Sok sikert a meneküléshez :(

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#4) KilgoreTrout


KilgoreTrout
senior tag

Egy presszóban... Azért a nyílt utcán tényleg meglepő lenne.
Az ilyen késdobálókban meg hát...előfordul. Legalább visz valami izgalmat a konstans alkoholizálásba. :)

(#5) Parci válasza KilgoreTrout (#4) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

granulálok... :(

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#6) KilgoreTrout


KilgoreTrout
senior tag

Mikor új albérletbe költöztem, egy hónapon belül megöltek egy embert két sarokkal arrébb, aztán fél év múlva megint egyet. (És ez nem a 8.-ker. legsötétebb bugyraiban, hanem a Podmaniczky u. sarkán történt.)
Mikor elkezdtem járni a bme-re, pár hónappal később megkéseltek valakit egy közeli kocsmában.
Chicagónál még így is sokkal jobban állunk.
Vidéken is van ilyen. Az emberek erőszakosak. Nem ettől szar Budapest.
Meg szerencsére legtöbbször ezek valami egymás közti konfliktus lezárásai, nem idegenekre támadnak rá.

(#7) adalbert1 válasza KilgoreTrout (#6) üzenetére


adalbert1
veterán

Szerintem is valószínűsíthető hogy a 2 érintett ismerte egymást...
Mindazonáltal engem is akartak már megkéselni a Nyugatinál mert nem adtam cigit, v. lehúzni a Blahánál... Utálom is a belvárost mint a sz*rt. Nem csak ezek az esetek miatt, hanem közrejátszik a mocsok és a tömeg is.

(#8) Bibby


Bibby
addikt

Még mielőtt elmenekülnél valami kisebb városba, faluba, elárulom hogy az ottani "presszókban" szinte hetente van ilyen "műsor". :U

Ελευθερια η θανατος

(#9) Crystalheart


Crystalheart
senior tag

Ha elég baljósan néz ki az ember, akkor úgysem hozzá mennek oda agresszívkodni. ;] Mindazonáltal szerintem is valami "belügy" lehetett ez éppen.

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [Parci:] Erőszak
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.