Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) ttower


ttower
aktív tag

egészségedre

It's not a bug until it is in production. | Wake up and smell the ashes.

(#2) zsiga667


zsiga667
addikt

Regelj egy új nicket és írogass arról (persze csak amíg valamelyik moderátor ki nem vág duplareg miatt... :DDD), de ne hagyd abba azért mert mások ezt meg azt gondolnak rólad a blogod miatt. Kiafasztérdekel a mások véleménye, nemde? ;)
Nekem legalábbis hiányozna ez a direkte szemellenzős hülye troll image amit itt a blogon előadsz, hatalmasakat röhögök amikor valaki kiakad pl. valamelyik Canon-Nikon bejegyzésen, és szerintem ezzel közel sem vagyok egyedül...

(#3) Parci


Parci
HÁZIGAZDA

megelőzendő a várható kört: nem azért írtam ezt a posztot, h most a readership elkezdjen marasztalni (húzzál el nyugodtanozni), én pedig hosszas kéretés (anyázás) után végül beadjam a derekam, és folytassam (elhúzzak).

fax kivan, a fenti pontok pedig valóban problémásak számomra, ergo így érzek épp, ergo leírtam. nyugodtan kommenteljen bárki, örülök is neki, csak a fenti loopot szerettem volna kivenni az egyenletből, mert nem része.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#4) ladybug válasza Parci (#3) üzenetére


ladybug
őstag

Nem találod a helyed? Vmi hiányzik, vmit keresel?

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#5) Parci válasza zsiga667 (#2) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

(köztünk maradjon, de nem tényleg ótvar a negyvendé a d300-hoz képest?! :DDD kekszboksz kontra ps3 dettó... :) )

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#6) Parci válasza ladybug (#4) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

egy Zuiko Digital 7-14 nagyon hiányzik, de nem ilyesmire gondoltam. a helyemet valóban vegyes, h mennyire találom, de épp arra jöttem rá, h ez vhogy mindig is így volt.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#7) Tim82


Tim82
nagyúr

"és nekem is utólag"

biztos, hogy csak kóstolás? ;] Vannak emlékeim a pia okozta amnéziával kapcsolatban. :DDD

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#8) PazsitZ


PazsitZ
addikt

Logout retek Részben sajátról ilyet mondani :U :DDD

jópár dolgot nem írhatok le. Nem te lennél az első aki duplareggel nyomná

ziXboxosok nem félsz, hogy elátkoznak?

Amúgy a borjellemzést/véleményt, mégha ritkán jönne is bár én is nagyon ritkán borozok, s esetenként anyagilag is necces számomra, azért én pl. szívesen olvasgatnám. :K

[ Szerkesztve ]

- http://pazsitz.hu -

(#9) Parci válasza Tim82 (#7) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

életemben talán háromszor voltam igazán berúgva, ebből egyszer rókáztam. amúgy sem lehet nagyon megmattulni méregdrága vörösborokból, mert anyagi csőd. szóval jobbára tényleg csak kóstolás. :)

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#10) Parci válasza PazsitZ (#8) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

egészben saját :), bár jogos, h most már nem az én kódom fut alatta. zikszbokszosoktól nem félek, mert a lelkük mélyén ők is tudják, h a termék inferior. :DDD

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#11) ladybug válasza Parci (#6) üzenetére


ladybug
őstag

Én is mindig ilyen kilógos voltam, és vagyok is. Sosem klikkesedtem, sosem tartoztam egy adott csoporthoz.

Utódot keresel, akinek átadhatod a stafétát?

[ Szerkesztve ]

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#12) Tim82 válasza Parci (#9) üzenetére


Tim82
nagyúr

"amúgy sem lehet nagyon megmattulni méregdrága vörösborokból, mert anyagi csőd. "

pontosan ez az, rossz a műfaj. ;] persze, nem azt mondom, hogy irány a sarki talponálló a tecsófelessel... :)

nah, még mielőtt komolyan vennéd, szvsz mindketten kinőttünk már a "mattulás a mattulásért" korszakból. :DDD

azért a mai meggysör jólesett. :)

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#13) Thrawn válasza PazsitZ (#8) üzenetére


Thrawn
félisten

Ejnye hát, borozásról nem olvasni kell :D

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#14) Parci válasza ladybug (#11) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

a saját blogom stafétáját? nem, nem volna túl autentikus, ha mással iratnám. ahhoz nem vagyok még ölég nagy ember :D

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#15) Lenry


Lenry
félisten

hátbazz.... komolyan mondom neked van a legegyedibb humorod, akit valaha hallottam/olvastam... de nekem tetszik...

vörösbortól is be lehet NAGYON gusztustalanul rúgni, csak ennek előfeltétele, hogy bortermelő vidéken élj, ahol vagy a te magad borát iszod, vagy a haver hív meg...
(ezt saját tapasztalatból mondom, hánytam már rózsaszínűt :DDD )

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#16) ladybug válasza Parci (#14) üzenetére


ladybug
őstag

Na, igen. Rosszul fogalmaztam. :B

Nem, a leírtak alapján úgy éreztem, kicsit eleged van a Ph-ból, a hajtásból, a szervezésből, és keresel utódo(ka)t, akik átveszik az intézkedést, te pedig szépen a háttérben meg tudnál húzódni.

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#17) zsiga667 válasza Parci (#5) üzenetére


zsiga667
addikt

Egyébként de. :DDD Pedig évek óta Canon van a nyakamban a régi Nikonom helyén. :)
A konzol-témában viszont nem tudok dönteni, mindkét oldalról van pár olyan név ami érdekelne, és mindkét oldalról hiányzik pár dolog ami nélkül nem tudnék meglenni, így maradok még PC-s egy darabig.

#3: Szóval komoly. Ejj de sok lelki problémája van szegény főszerkesztőúrnak így harminc és a nyugdíj között félúton... ;]
Szerintem akkor van értelme változtatáson gondolkodni, ha elkezdenek valamerről komolyabban baszogatni, ott meg azért még csak nem tartasz. Nekem úgy tűnik így kívülállóként legalábbis hogy jó úton haladtok az egész oldallal, meg a blog alapján a magánéleti dolgok sem állnak olyan nagyon tragikusan. Az meg hogy nincs téma amiről szívesen írnál, nem jó kifogás; egyrészt mert írni mindig van miről (sőt, akár a semmiről is lehet ám hosszú sorokat írkálni, nézd csak meg ezt a postot... :) ), másrészt meg úgyis tudja a mélyen tisztelt tisztelt "readership" hogy igazából csak lusta disznónak tetszik lenni, aminek rövid úton erőteljes seggberúgódás lehet a következménye napi blog-adagunk elmaradása esetén. :K

[ Szerkesztve ]

(#18) Tim82 válasza Parci (#14) üzenetére


Tim82
nagyúr

már régóta tervezzük egyébként megírni a blog-post-generátort. jelenleg currently under development. ;) szerintem megoldás lenne a problémádra.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#19) Parci válasza ladybug (#16) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

ez már megtörtént :D

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#20) Lord Zero válasza Parci (#3) üzenetére


Lord Zero
addikt

már írtam, az ember evoluál, akár akarja, akár nem.
az ego trükkös szerkezet, egy perverz perpetuum mobile, nem von el és nem ad le energiát, miközben de.
igazi megújulás nincs ugyan, de azért mindig másképp okádunk. pl.

épp ezt éled. túl.

nem, mindegy

(#21) Don Vittorio


Don Vittorio
őstag

Ez itten az "ésmibelgákhovaálljunk" és a "tartozni/nem tartozni valahová" kérdésköre.

Annyira azért nem szar a helyzet. Szeretsz verbálisan (is) fatalista lenni.

40 éve csillagász akartam lenni, de kiderült, hogy színtévesztő vagyok, így nem lehettem. Az élet furcsa fintora és öröme is egyszerre, hogy mióta emberi lelkekkel és tudatokkal foglalkozom, megtaláltam a sötétségnek azt a fokát, amit csillagászként sose tudtam volna testközelből tanulmányozni.

(#22) Polacheck


Polacheck
HÁZIGAZDA

Gyere pókerezni :D

less qq more pewpew!

(#23) tildy


tildy
nagyúr

p2 miatt igazán örülhetnél. ;)
Te tudod...

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#24) Dewla


Dewla
csendes tag

Dejó, hogy pont most írtam kb. tegnap előtt egy instant get-es post-ot (Idő Urairól btw) :) Most jól megkaptam :)

'' Everybody be cool, you be cool! ''-From Dusk Till Dawn

(#25) Cs.Orsolya


Cs.Orsolya
aktív tag

- Mondjuk csinálhatnál egy olyan totyikot, mint PH! esti/ nappali,/reggeli farkalások, vagy valami hasonlót. Azzal jól ellensúlyoznád a "megint nem jött össze" írásokat, és végre adnánk reményt és hitet a pechesebb Olvtársaknak is. ;] :DDD
- A boros véleményedet nagyon szívesen olvasnám. Csinálhatnál tematikus blogokat a különféle típusú boroknak, akár olyan formában, hogy borvidék, akár olyan formában, hogy fajta. Mert ott lehetne bővíteni a blogos beírást, és mindenki hozzá fűzhetné a szubjektív érzéseit, élményeit az adott borral kapcsolatban. Nekem pl. marhára nem mond semmit a borok szakmai jellemzése, de nagyon meg tudok kívánni egy bort csak annak révén, hogy valaki elmondja a vele kapcsolatos, érzelmi, érzékleti képeit, és hangulatait. Ilyen írások nagyon kellenének. Nekem.
- Gondoltam arra is, hogy esetleg szervezhetnél borvacsorákat, és ott mindenki vinne egy-egy üveg bort, ami lehetővé tenné, hogy különböző fajtáknak adjátok át magatokat, és utána mindenki lejegyzetelné, milyen élménye volt az adott bort illetően. Így a borvásárlás költségei megoszlanának, jó hangulatú beszélgetések alakulhatnának ki, és lenne valami autentikusabb enteriőrje az egésznek, amiről szintén mesélhetnél. Még akár a magad szarkasztikus formájában is, megspékelve humorral, és komoly gondolatokkal a felmerült témát illletően. Amolyan Kepes-Desszert módjára. Szerettem azt a műsort. Neked volna az ilyesmihez tehetséged, és kellő nyitottságod.

- Azzal meg ne foglalkozz, hogy a verbális éned milyen képet mutat Rólad. Az emberek sokkal jobban látják Beléd a félelmeiket és kételyeiket, mintsem valóban Rád tekintsenek tiszta szívvel. A barátaid is ilyentén ismerkszenek meg igazából. Többet tudsz meg a reakcióikból őróluk, mint magadról. ;)
- A fotózás is nagyon jó téma. de szerintem az nem egy blogolós dolog. Az kifejezetten élőben megosztandó élményvilág. Képeket nézegetni jó, de megosztani őket, csak személyes kapcsolat révén lehet. Szerintem. Pont a fentiek miatt, hogy a szavakon keresztül nem Téged látnak, és nem azt, amit a szemeden keresztül meg akarsz mutatni nekik...

Szerintem. ;)

"Aki a meséket megtalálja, az élet forrásából iszik."

(#26) Parci válasza tildy (#23) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

örülök abszolút, totálisan boldog vagyok. írni nem tudok a bajokról, mint régen (nem hiányzik, csak ténymegállapítok).

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#27) Parci válasza Dewla (#24) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

alapvetően nem rád céloztam, bár ha már itt tartunk, sztem lehetne saját(abb) stílusod, tökre nem kellene a ......... vonalat követned. tényleg nem. (bár, amilyen mekfrík lettél, már veszett fejsze nyele vagy :DDD)

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#28) Parci válasza Cs.Orsolya (#25) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

borozások vannak időről-időre, persze baráti körben - full publikban még nem gondolkodtam rajta. mondjuk ezzel az egész bor-dologgal szeretnék valamit kezdeni, de még nem állt össze. majd érlelem.

a fotós dologgal nem értek egyet, 1-1 jó kép mindenkinek mást jelenthet, de ez így is van rendjén - nem azt várnám, hogy azt lássák meg benne, amit én. meg azokat amúgy is komment nélkül rakja fel az ember jobbára.

lényeg a lényeg, még érlelem az egészet, de azt hiszem, azt a blogot, amit eddig csináltam, mindenképpen kinyírom. úgy értem, abban a formában nem fogom folytatni. bor, fotók és 1-2 dolog meg majd alakul valamivé, egyszer.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#29) Cs.Orsolya válasza Parci (#28) üzenetére


Cs.Orsolya
aktív tag

Remélem, a vélemények segítenek megtalálni az utadat! :)

A képeket illetően: engem mindig inkább egy-egy fotó és a fotós története érdekel jobban, mintsem a kép rám gyakorolt hatása. Lévén, ez utóbbit jól ismerem, az előbbiből meg semmit. Másik részről, az igazán jó képeidet pedig érdemes lenne összegyűjteni, albumban megjelentetni. Nincs még nagy kultusza a fotós albumoknak, de szerntem remek kis írásokkal tarkítva, akár kelendő is lehet. Holmi fotónapló Parci módra. Az egyes szám első személyben elmesélt sztorik ráadásul sokat dobnak a hangulaton. Tudsz Te olyan sztorikat is kerekíteni, amelyek nyugodtan megállják a színvonalas irodalom között a helyüket. tesztelheted is ezt. Így vegythetnéd a blogolást és a fotózást is, személyes is lenne, de ugyanakkor mégis a realitástól elvonatkoztatott önvallomás, amely teret adhatna az írói szabadságodnak, és nem vennének annyira komolyan.

Szeretsz írni, fontos Neked, valamit jelent Számodra, csak magadra figyelj, és meg fogod érezni, mire van szükséged. Ennél több okossággal nem terhellek, szóval, befogtam;o)

"Aki a meséket megtalálja, az élet forrásából iszik."

(#30) tildy válasza Parci (#26) üzenetére


tildy
nagyúr

Akkor ne hisztizz :DDD :DDD Más téren off course:)
Csak vicceltem.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#31) fug2r


fug2r
csendes tag

p4: igazából az is elég ellentmondásos, hogy a közvetlen ismerőseimnek egyre definitívebb véleménye van rólam, mert olvassák, amiket a netre rókázok.

ez nem igaz.
legalábbis én nekem, nem változik a (pozitív) véleményem rólad attól, hogy olvassom a blogodat. :)

[ Szerkesztve ]

Ha olyan szuperhős lehetnék aki láthatatlan és repülni is tud...

(#32) Parci válasza fug2r (#31) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

azért te elég spéci eset vagy, kispetró! :D

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#33) TaZ666 válasza Parci (#32) üzenetére


TaZ666
csendes tag

PartyPoker, LexClub Hungary, hármasikrek ! akkor tutira lesz mit csinálnod :C :C :C

(#34) Don Vittorio válasza Parci (#32) üzenetére


Don Vittorio
őstag

Ahh! Az öccs? :)

40 éve csillagász akartam lenni, de kiderült, hogy színtévesztő vagyok, így nem lehettem. Az élet furcsa fintora és öröme is egyszerre, hogy mióta emberi lelkekkel és tudatokkal foglalkozom, megtaláltam a sötétségnek azt a fokát, amit csillagászként sose tudtam volna testközelből tanulmányozni.

(#35) Parci válasza Don Vittorio (#34) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

na de melyik? :)

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#36) Don Vittorio válasza Parci (#35) üzenetére


Don Vittorio
őstag

Több is van neki? :)

40 éve csillagász akartam lenni, de kiderült, hogy színtévesztő vagyok, így nem lehettem. Az élet furcsa fintora és öröme is egyszerre, hogy mióta emberi lelkekkel és tudatokkal foglalkozom, megtaláltam a sötétségnek azt a fokát, amit csillagászként sose tudtam volna testközelből tanulmányozni.

(#37) Retro11 válasza Parci (#35) üzenetére


Retro11
senior tag

Én szívesen olvasnám, illetve nézném a fotós blogjaidat. A boros se lenne rossz, mégha ritka is lenne.

De hát maga tudja

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.