Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) EQMontoya


EQMontoya
veterán

pedig elvben a bika az ikrekkel annyira nem jön ki jól. mondhatni, általában kifejzetten rossz párositás.

[Szerkesztve]

Same rules apply!

(#2) Speed® válasza EQMontoya (#1) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

Nem mondod..? :o Csak 4+ évemet baszta el egy ilyen rossz választás...

Rövid időre jó tud lenni az ilyen kapcsolat, Bikaként törekvő, bizonyítani vágyó az ember, de nem hosszútávon. Az Ikrek nyüzsgésre, változatosságra vágyik...

Ezt állítják a nagy horoszkópok, én nem hiszek/hittem benne. Kellene :F

(#3) Parci


Parci
HÁZIGAZDA

tehát: bika, ikrek aszcendenssel. ő is, én is.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#4) Crystalheart


Crystalheart
senior tag

Hehe, alapvetően ezek az ezterikus dolgok mutathatnak irányt, de a kész személyiségünk úgyis tőlünk függ, mit sikerült leküzdenünk, vagy mi nem is jött elő, így a végeredmény nem mindig egyértelmű. Én pl rák horoszkópú vagyok skorpió aszcendenssel, ezek szerint érzékeny léleknek kéne lennem... :D Én viszont inkább vagyok racionális.

(#5) ftc válasza EQMontoya (#1) üzenetére


ftc
nagyúr

ez eléggé eber függő...

egyik kapcsolatomban vizöntő skorpio párositás volt. Hamar vége lett. Valamiért nagyon akart hasonlitani a horoszkopok álltal leirt skopióra, de azóta is jó barátok vagyunk....

jelenleh vizöntő - bak a felállás. Azt irták mindenhol hogy ez nem fog működni enek ellenére nagyon jol megvagyunk.

Valahogy nem hiszek én az ilyenekben

(#6) badgirl


badgirl
csendes tag

Na és mi a helyzet a szűz-skorpió párosítással?
(Megsúgom, nálam elég pocsékul sült el a dolog.)

Viszont a szűz-halak kapcsolat szinte álomi jó :)

Az élet nem fenékig tejföl... De ahol tejföl, ott nagyon!!!

(#7) YADA


YADA
tag

A bika-iker párositasra több próbálkozás után bizton állithatom, hogy nem nyerő párositás.

Kb a következő volt a jellemző:
frissen találkozva ''jééé. te most ezt es ezt csinálod? és tényleg ilyen izgi dolgok történtek veled?''
es hasonló jópofizások oda-vissza mig kifogy az érdekes téma... Na ezután már változik a képlet.
Vagy tömény unalom, vagy sokkal inkább a legkisebb kommunikációs próbalkozásra is max öt perc után leorditottuk egymás fejét.

Egyedi? Vagy csak kifogtam?
Végülis mindegy. Rövidtávra búfelejtőnek tökéletes volt mind.

(#8) Speed® válasza YADA (#7) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

Bikaként amíg le tudtam nyűgözni az Ikrek választottamat, minden csodálatos volt. Amikor ennek vége szakadt, minden sz@rrá vált :o
Nem hiszek abban, hogy valami horoszkópmágus el tudja dönteni, mit fogok tenni holnap. Ámde vannak bizonyos viselkedési formák, amik tipikusan jellemzők az adott jegy szülötteire, az tény, tapasztalom nap mint nap. Érdekes egy dolog..

(#9) I_Am válasza ftc (#5) üzenetére


I_Am
veterán

Én is pont így voltam vele, mint Te, hogy nem hiszek az ilyen párosításokban. Majd én jól rácáfolok, aztán mégis bejött, nem egyszer 3-szor. :D (halak - oroszlán)

És most meg megint kezd bejönni, hogy halak - bika, én izgek-mozgok, Ő meg komótosan próbálná tartani a ritmust, de nem megy Neki, nekem meg kezd a visszahúzása kicsit terhes lenni. :)

És a harmadik a halak - skorpió (állitólag minden horocpók közül a legjobb párosítás) legjobb barátom (24 éves barátság), jóban-rosszban együtt, viták ide vagy oda, de olyanok vagyunk mint a testvérek.

Kéne szereznem egy skorpió csajt.

Jelentkező? :D :D :D

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#10) Speed® válasza I_Am (#9) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

A Bikák már csak ilyenek, megfontoltak-lassúak . De ha van miért/kiért, lendületbe tudnak jönni és nem lehet útjukat állni ;)

Kéne szereznem egy skorpió csajt. Kéne egy kibővítet kereső :U :D

(#11) neduddki válasza I_Am (#9) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

Hat bika-nyilas letmere neveltem amr par skorpiot /az eletre, nem votl egy konnu mecs egyik sem, de csak sikerult:- )/
Amugy en bikam kedvencei /:- )))/: ikrek, merleg, rak: - ) /huuuuuu, de inkabb hagyuk:- )/

duv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#12) lesaux


lesaux
veterán

Én Bika vagyok, és szűz ikreket szeretnék, ha már választani lehet. ;]
Amúgy nem hiszek a horoszkópban.

(#13) EQMontoya válasza ftc (#5) üzenetére


EQMontoya
veterán

én is 2 évig voltam 1 rákkal, (ikrekként), az se 1 éppeszü párositás. jól megvoltunk, de köszönöm, elég volt.

Amúgy erről az egész témáról: nem kell szent irásnak venni, van ismerősöm, aki komoly szinten foglalkozik asztrológiával, ahoz, hogy egy emberről tényleg pontos leirást lehessen kapni, perce pontosan kell a születési dátuma. nah most egy jegy meg kb 1 hónpaig tart. ebből lehet következtetni arra is, hogy ez azért közel sem atomóra pontosságú. viszont eddigi tapasztalataim szerint van benne valami. legalábbis sokminden igaz volt, amit olvastam a témával kapcsolatban.

Az, hogy melyik jegy melyikkel illik össze, az meg kb olyan, mint a fogadóiroda. nem 100% meg 0%, csak vannak dolgok, amelyek nagyobb valószinüséggel fognak müködni. ennyi.

[Szerkesztve]

Same rules apply!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.