Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) eszterencs


eszterencs
HÁZIGAZDA

3 kiegészítés:

- a gyártók még véletlenül sem voltak kevesen...
- a program igenis elviselhetetlenül sűrű volt :O (de ezexerint nem mindenkinek :) )
- a kevésbé idegbetegek a szlovén csapat ellenére is normálisan meg tudtak reggelizni :P

(#2) tkazmer


tkazmer
addikt

Négy emberrel telepakolt, kb 1,1 literes és vagy 20 éves kis Renault tolt le minket a francba, úgy, hogy stabil 160-nal mentünk. El sem hittük, visszaelőztük őket vagy háromszor, csak hogy fotókat csináljunk, hogy ilyen nincs. És mégis volt.
:Y
Bár itthon is megesik....

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#3) rudi válasza eszterencs (#1) üzenetére


rudi
nagyúr

Férfiember reggel, kaja előtt gyakorta idegbeteg (jobbaknak meg van kajájuk). Persze ezt a reggeli elrohanást lehet égi jelként is értelmezni, hiszen ez vezetett a borokhoz :) (aztán még mondja, valaki, hogy nem irányítanak onnan fentről).

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#4) Parci válasza eszterencs (#1) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

mondtam, hogy kapok a fejemre... ahogy azt is, hogy a reggeli gátja a türelmetlenség volt... szóval mondtam :). én amúgy végtelenül türelmes voltam, simán megreggeliztem volna, de alkalmazkodtam a többiekhez, és a borok miatt nem bántam meg. az 1997-es most legurult, fura volt, de fasza. :D

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#5) Racecam válasza rudi (#3) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Férfiember mindig idegbeteg kaja előtt és ha éhes!!! :)

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#6) _seth_


_seth_
veterán

A cím mit akar jelenteni? Nem death lenne? (dead mint halott ember, elromlott/halott tárgy, a dead mint fogalom azaz halál...)

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#7) Parci válasza _seth_ (#6) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

ez egy mondás auf englisch, annyit tesz, hogy feltámad a hamvaiból, azaz jelen esetben a blogszünetből (hiszen a blog kvázi meghalt, x napig nem íródott beléje)

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#8) ByB


ByB
addikt

Nagy tanulság a szállásos reggelikkel kapcsolatban, mindig kell vésztartalék előző napról, azonnal fogyasztható akármi, pont az ilyen esetekre! ;]

Az elektromos ablakkal mi lett? :F Remélem jó Lexus-hoz illően, magától megjavult, hogy aztán újabb 15 évig, semmilyen újabb problémát ne produkáljon! :R

(#9) Thrawn válasza ByB (#8) üzenetére


Thrawn
félisten

A borokkal mi lett? :DDD
Remélem lesz róla beszámoló. :)

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#10) Parci


Parci
HÁZIGAZDA

a borokból legurult tegnap az első (meg három üveg másik, köztük egy Bog-féle ausztrál shiraz, ami eléggé odatevős volt), az 1997-es spanyol csoda. 10 éves létére abszolút nem a szájcsavargató, hordóízű, tanninos cucmó volt, sőt, NULLA utóíze volt. gyengének tűnt, de igazából volt zamata, abban maradtunk, hogy a gere & weninger phoenix cuvéét üti.

a lexus ablakát a szerelőbácsi fogja megjavítani, de ennyi belefér :)

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#11) Renwick


Renwick
őstag

A Renault miatt no para, mint mondottuk, az A8-at 220-nál egy mini tolta le, amiről az első lámpái alapján (ez már este volt) először aszittük, hogy Porsche... :DDD

üdv

R.

I see you blaming each other -- And I love you still

(#12) Parci válasza Renwick (#11) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

na igen, a német pályázó külön állatfaj... :)

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#13) Renwick válasza Parci (#12) üzenetére


Renwick
őstag

A legnagyobb poén az autópályákkal kapcsolatban számomra mégis az volt, amikor helyenként (például a vásár körzetében) egyirányúsították a pályát. Tudom, újszülöttnek... :P

Pénteken reggel a forgalomelterelések és az ilyen egyirányúsítások miatt ezért sétakocsikázás keretén belül meglátogattuk az összes települést a Deutsche Messe körzetében, mire el tudtunk kavarni valahogy az északi főkapuhoz... :DD

üdv

R.

I see you blaming each other -- And I love you still

(#14) Parci válasza Renwick (#13) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

na igen, elsőre az nekünk is nagyot ütött, el is tévedtünk anno rendesen (mármint az egyirányúsított pályán). pénteken nemtom mit bénáztatok ;], a Nord 1-2-3-4 a legegyszerűbb, kvázi az első kijárat a Messéhez. rátok is vertünk vagy háromnegyed órát, pedig a pályán elhúztatok első körben :D

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#15) _seth_ válasza Parci (#7) üzenetére


_seth_
veterán

Értem :) Meg is tanulom :)

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.