Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) rudi


rudi
nagyúr

És a boltosok is tök korrektek (legalábbis a veszprémiek). Nekem kevesebb mint egy év alatt térdelt le a 25 literesem. Persze, folyamatosan telepakoltam feszülősre, volt hogy 10 kiló fölé, nem csoda, hogy megadta mahát a varrás. Kedden be a boltba, hogy ez van, de nincs meg a számla. Mondják OK, mert márkabolt úgy is hozzájuk futna be és emlékeznek rám. Mondom, hétvégén Bakonyi Barangolás 40, és kellene. Mondják, addigra nem jön meg a gariztatásból és most csak más színben van ugyanaz a modell. Mondom, akkor vinnék eggyel nagyobbat hozzáfizetéssel. Mondják, megkérdezik a bosszt. Várok 1 percet. Mondják, hogy nem nagyon akarják fentről, de bakker vigyem csak el, megoldják. Így lett +2500 forintból 10 literrel nagyobb, új. Bezzeg a Mountexes Garmont cipőt, aminek széttört a talpa 80 kilós ember alatt nem garizátk le, mondva, hogy valami fémnyomok vannak rajta (naná, mászólétrák), és nem rendeltetésszerű használat.

[ Szerkesztve ]

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#2) Parci válasza rudi (#1) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

nálam is árnyalódott a kép azóta, mert mint kiderült, Nórának is tök ugyanez van, ám egy régebbi darab. ő örök garanciával kapta, én 3 év. az övé made in hungary, az enyém china. az anyaguk is más. go figure...

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#3) maszogep válasza Parci (#2) üzenetére


maszogep
újonc

Bocs, de ha egy év alatt letérdel egy hátizsák, akkor az nem hátizsák... Használjatok Alto-t, nekem kábé 16 éves korom óta vannak tőlük zsákjaim, és mindegyik kiváló, pedig ugye erdő-barlang-szikla-költözés-stb. Ja, és magyar, még mindig, nem pediglen dzsunkaművek.
És azért zsákJAIM, nem zsákOM, mert mindig kellett egy nagyobb. Nem tönkrementek, csak nagyobb kellett, mert én vagyok a spagyi.

[ Szerkesztve ]

(#4) Parci válasza maszogep (#3) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

Rudinak térdelt le, nekem ugyan nem. Nyilván nem vettem volna ilyet, ha rossz tapasztalatom lett volna vele. Majd most... :)

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#5) Thrawn


Thrawn
félisten

Sógoromat időnként elkapja a túrázhatnék, ilyenkor én vagyok az 'áldozat' akit elrángat a Mátrába. Nagyon könyörögnie nem kell, mert én is szeretek túrázni és szívesen megyek :)
Egy pár éve vettem egy 20 l-es Quechua Arpenaz hátizsákot amit napi rendszerességgel használok, de még csak kopás sem látszik rajta. A megfelelő helyeken ki is van párnázva, alul fölül magamra tudom csatolni, ezért akkor sem lifeg a hátamon ha éppen futok. Márpedig ha teljesítménytúráról van szó, az embert elkapja a versenyszellem :D

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#6) Kazimír


Kazimír
őstag

Én egy márkátlan (pontosabban kéksárga svéd bútorüzlet márkás :) ) 55l-es hátizsákot nyúzok már 7 éve. Bírja a strapát, pedig nem kímélem, Utazás, költözés, pár napos kirándulások, és az eddigi legnagyobb megterhelés a Kék túra (folyamatban). Sehol nem szakadt, a cipzárok működnek, ahol kell, ott vízálló. Lehetne persze könnyebb is, kényelmesebb is, de ez van :)

Be köll fizetni, azt' jólvan...

(#7) rudi válasza maszogep (#3) üzenetére


rudi
nagyúr

Szerintem más, hasonló árkategóriás zsák is ugyanilyen eséllyel adta volna meg magát. Bani 25 volt, és rendszeresen pakoltam meg annyira, hogy küzdeni kellett a felső zipzár behúzásával, feszült a varrása, anyaga, aztán persze engedett. Ettől eltekintve semmi baj nem volt vele (semmi kopás, fáradás). Majd meglátjuk a nagyobb meddig húzza.

[ Szerkesztve ]

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#8) dpe8 válasza rudi (#1) üzenetére


dpe8
tag

Rudi!

Hol lehet Veszprémbe RP zsákokat kapni??

Verekedésen még sohasem tört ki focimeccs!

(#9) Crystalheart


Crystalheart
senior tag

Énnekem egy budmil tatyóm van, anno 6 éve 8 ezerért vettük. Hogy hány literes, ne kérdezzétek, a nagyobbik iskolástatyó méret. Megtömöm, dobálom, rugdosom, hegyről ejtem le stb., eddig annyi baja lett, hogy a téli -15 °C-ban letört mindkét csatjáról a rugalmas rész, így becsatolni már nem lehet. Most megyek egyetemre, de szerintem nem váltom le, akármilyen csapzottan is néz ki.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.