Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) jorden06


jorden06
senior tag

(#3) Gergő_


Gergő_
őstag

Szerintem a PH!-nak már elég nagy az ázsiója ahhoz hogy ezt megtehesd, a vatera és az iwiw is nem kis áron kelt el. :U ;]

(#4) Taknyoshal


Taknyoshal
tag

Most már nekem is meg kéne nézni. :DD

(#5) Móci válasza Gergő_ (#3) üzenetére


Móci
addikt

El ne adass minket, te! :D
Amúgy valóban nagy élmény 3D-ben, hiába a néha fejfogós történet, a film jó. Sőt, nagyon jó. Élnék én is hasonlóan...

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#6) EczkE


EczkE
addikt

A látványon kívül elég gyenge a film. :K

Asszem mindenféleképpen!

(#7) JColee válasza jorden06 (#1) üzenetére


JColee
őstag

(#8) jorden06 válasza JColee (#7) üzenetére


jorden06
senior tag

ehhe, ott a pont :)

(#9) gabor85 válasza Móci (#5) üzenetére


gabor85
őstag

Nem fogsz élni ha eladnak mindket vazze.
Új cenzorok fogják vizslatni az avatarod :D Feltesznek majd pár kínos kérdést (ön nő? ön férfi?)

jó volt az avatar, gyönyörű. jövő hétenn a sherlock holmes az aktuális, bár azt mondják a vége el lett szarva...

(#10) Dany007


Dany007
veterán

Gondolkodom én is a dolgon... De nem fárasztó nagyon az a 160 perc?
Legutóbb a szörnyek az űrlények ellent néztük, az ~ 2 órás 'csak' de a végére már ott is kivolt a szemem... =/ Talán egy kis fejfájás is beütött, meg az a szemüveg se túl kényelmes órákon át...
Ez meg majd 3 órás :) Bár biztos durva 3D -ben, meg voltaképp ahogy nézem az iMax-ben más értelmes film nemis nagyon megy =/

(#11) gabor85 válasza Dany007 (#10) üzenetére


gabor85
őstag

Első 3D-s filmnél mindenkinek fáj a feje. Hozzászoksz majd :)

(#12) Dany007 válasza gabor85 (#11) üzenetére


Dany007
veterán

lol ez volt kb a 12. amit az imaxben néztem :) Persze azok többnyire csak 45 percesek voltak... nem 2 órásak.

(#13) Parci válasza JColee (#7) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

nyilvánvalóan nem eredeti a történet, már csak azért sem, mert egy teljesen alap szituációról szól (hány és hány film készült arról, hogy adott egy elzárt "paradicsom", aztán jön az ember, és már semmi sem bír a régi lenni).

de nem is azt írtam, hogy eredeti, hanem azt, hogy magávalragadó hangulata van. én még másnap is a hatása alatt voltam. biztos nem mindenkire hat így, de nekem bejött, örülök, hogy láttam.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#14) JoeYi


JoeYi
őstag

nők is kapnak jóféle kritikát: szegény srác 3 havi kemény munkával szerez egy egész jó kis madarat, mondjuk egy Golf 3ast, de mikor rossz fát tesz tűzre kirúgja a csaja.

Aztán mikor visszatér egy ragadozóval, egy Mercedessel a csaj ismét a nyakába omlik :D

(#15) zoo8800 válasza JoeYi (#14) üzenetére


zoo8800
veterán

Hát ilyen az élet :D

rip and tear, until it is done

(#16) BITBOYS válasza JColee (#7) üzenetére


BITBOYS
addikt

Ez már nem vicces hanem szánalmas. Csak ennyit tud felmutatni a történetet savazók tábora, ráadásul minden egyes Avatar posztnál beszúrja valaki :)

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#17) tiv83us válasza JColee (#7) üzenetére


tiv83us
veterán

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#18) JColee válasza BITBOYS (#16) üzenetére


JColee
őstag

egy szóval nem akartam "savazni", csak a vicc kedvéért raktam be :)

(#19) BITBOYS válasza JColee (#18) üzenetére


BITBOYS
addikt

:R
Nem bántásból írtam, csak már unalmas :)

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#20) dabadab válasza BITBOYS (#16) üzenetére


dabadab
titán

Dehogy, van még a Dances with Smurfs is :P

DRM is theft

(#21) BITBOYS válasza dabadab (#20) üzenetére


BITBOYS
addikt

Na az kifejezetten jó :D

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#22) WonderCSabo


WonderCSabo
félisten

Én is hasonlóan érzek. 3X láttam a filmet. :)

(#23) Devid_81 válasza WonderCSabo (#22) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Huhh, azert nem neznem meg egyhamar megegyszer.
Ugyan itt helyben "csak" sima filmkent ment, majd 2450 ben lesz 3D-s mozink :U
A sok UV fenyben vilagito cucc jol mutatott igy is...biztos orulnenek neki discokban is :D
A story meg annyira kiszamithato volt, hogy az elso oranal ha megszakadt volna is be tudtam volna fejezni a tortenetet.
Mindezek ellenere megint megvolt a mondanivaloja, megint csak az emberi gonoszsag, kizsakmanyolas volt a film alapja.
Mondhatni eletszeru volt ilyen szempontbol, maximalisan.

...

(#24) Móci válasza Devid_81 (#23) üzenetére


Móci
addikt

Valóban életszerű volt, mert ugye könnyen el lehet képzelni a valóságban is ezt. Ha eljutnánk egy másik bolygóra, ahol megvannak szintén az őslakók, nem ugyanez lenne ? Dehogynem! Kivéve persze, ha ők fejlettebbek nálunk. :D
3D-ben volt az igazi a film, egy percig sem bántam, hogy befizettem rá. Megérte, de nagyon.

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#25) WonderCSabo válasza Devid_81 (#23) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Nem teljesen direkt. Először megnéztem 3D-ben. Aztán haverom még nem látta, egyedül nem akart menni, engem meg érdekelt az Imax, szóval ott is megnéztem. 3szorra meg meghívtak, hát hülye lennék nem elmenni ingyen moziba. :)

(#26) Parci válasza Devid_81 (#23) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

a film hangulata a lényeg igazából, a sztoriban valóban semmi eredeti sincs. persze a hangulatban sem, ennek ellenére magával tudja ragadni az embert, és ez egy jó dolog. nálam ezért talált be igazán. (érdekes, most megnéztem a werkfilmjét, a neytirit alakító csaj ugyan abszolút jó nő a valóságban is, abszolút nincs meg benne az a varázs, ami a na'vi verziójában megvolt. nagyon jól látszott azokon a jeleneteken, amikor szimultán mutatták, hogy mit vettek fel és mi lett végül belőle)

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#27) WildBoarTeam


WildBoarTeam
aktív tag

Ez szerintem egy nagyon jó film. Tipikusan az a fajta, amit meg tud az ember nézni többször egymás után és mindig talál benne valami újat, valami apróságot (bár ez lehet a látvány miatt van).
Én először gépen néztem meg, és a történet akármennyire is "sablonos" (emberi kapzsiság, felsőbbrendűségi érzés, uralkodni vágyás, stb.), a megfilmesítése nagyszerű. Ezért is mentem megnézni 3D-ben, mivel ezt tényleg ott kell látni. 3D nélkül nem élvezhető.... szerintem megérte a mozijegyet.

blabla

(#28) WonderCSabo válasza Parci (#26) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Mondjuk az arcmimika egy az egyben ugyanolyan, mint ahogy a csaj játszotta. Engem is főleg a hangulat és Pandora világa fogott meg, nem a "so original" történet, ahogy az az egyik szereplő mondta. :)

WildBoarTeam: Na ez az a film, amit tilos gagyi kamerás változatban megnézni.

(#29) WildBoarTeam válasza WonderCSabo (#28) üzenetére


WildBoarTeam
aktív tag

Nem is fogom 3D nélkül megnézni még egyszer... nem élvezhető 3D nélkül.

blabla

(#30) Parci válasza WonderCSabo (#28) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

nemtom, valahogy pont a varázs veszik el a csajból a színésznőt nézve... :)
(lehet, h a nagy, digitális bociszemek miatt, nemtom)

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#31) WonderCSabo válasza WildBoarTeam (#29) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Sztem pedig totál jól élvezhető, én megnéztem a trailereket is HD-ben, és a Pandora bemutató filmecskét teljesen jó volt. A 3D-vel persze sokkal jobb.

Parci: Hát nem tom, nekem Zoe nem jön be, nem az esetem, Neytiri viszont sztem tök jó aranyos lett.

(#32) Parci válasza WonderCSabo (#31) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

meg mernék rá esküdni, hogy pont ugyanezt írtam én is...

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#33) WonderCSabo válasza Parci (#32) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Bocs, akkor totál félreértettem, csodálkoztam is, mintha az előző hszedben pont az ellenkezőjét írtad volna. Örülök, hogy ebben is egyetértünk. :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.