Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) maszogep


maszogep
újonc

Szívemből (májamból, vesémből, pajzsmirigyemből) szóltál... Igaz, én az azonnali helyszíni és statáriális kivégzés híve vagyok.

(#2) VR6-Fan


VR6-Fan
veterán

annyi de annyi lezárt út szakasz van BP körül a semmi közepén mért nem lehet oda kimenni...

nem értem az embereket, miért kell ennyire másokat is veszélyeztetni, hamár ő hülye...

"Már a kép is kimeríti a cserbenhagyásos nemi izgatást. " by tomcsi23

(#3) parandroid


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Múltkor Csabika is felháborodott valamelyik hír kapcsán. Nézzetek be ebbe a topikba: [link]. Érdekes olvasmány.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#4) Pompi válasza VR6-Fan (#2) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

"annyi de annyi lezárt út szakasz van BP körül a semmi közepén mért nem lehet oda kimenni..."

Ez sem a legjobb hozzáállás. Tavasztól őszig szinte minden hétvégén van legális gyorsulási verseny, sőt van, hogy egy hétévégn több is. Rendes, biztosított pályán, időméréssel, mentő jelenlétében. Ott élje ki mindenki az ezirányú vágyait szerintem.

Feel Good Inc.

(#5) tkazmer válasza Pompi (#4) üzenetére


tkazmer
addikt

vagy ha az utcán akar, akkor bérelje ki :P

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#6) VR6-Fan válasza Pompi (#4) üzenetére


VR6-Fan
veterán

de még mindig jóbb mint ha a város kellős közepén szórakoznának...

vagy pl akik nem gyorsulni akarnak, csak kiprobálni egy autót(nem úgy kell érteni jéé meg vettem az új 330D-met menjünk tapossük ki a szemét, hanem pl egy komplet autó építés után..)

akik meg komolyan csinálják azok menjenek tényleg és nevezzenek legálison..

"Már a kép is kimeríti a cserbenhagyásos nemi izgatást. " by tomcsi23

(#7) tkazmer válasza VR6-Fan (#6) üzenetére


tkazmer
addikt

nem úgy kell érteni jéé meg vettem az új 330D-met menjünk tapossük ki a szemét, hanem pl egy komplet autó építés után..
sebességtúllépés szempontjából mi is a különbség a kettő között? Valakinek az jelent élményt, ha a vadiúj 330d-jének a szemét tapossa ki, valakinek meg az, ha az általa átépített autóét. Kipróbálásnak is mind a kettő kipróbálás.

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#8) VR6-Fan válasza tkazmer (#7) üzenetére


VR6-Fan
veterán

azt egy szóval se mondtam hogy 130-as táblánál 130 felett kell menni egy építet autóval.. sőt első úton inkább csak az utcákba gurulni és fülelni után, ha nincs probléma megnyomkodni neki..1-2 ben..

aztán ha akkor se akkor kilehet menni éjjel 3-4kor az M6-osra vagy van egy rakat lezárt út és ott kilehet probálni, innentől kezdve hogy a tulaj mit csinálvele, hót nem érdekel, addig amég nem szerekezeti hibábol adodik a baj.

"Már a kép is kimeríti a cserbenhagyásos nemi izgatást. " by tomcsi23

(#9) tkazmer válasza VR6-Fan (#8) üzenetére


tkazmer
addikt

rendben, de azt még mindig nem értem, miért kell különbséget tenni ilyen helyzetben egy épített és egy vásárolt autó között.

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#10) VR6-Fan válasza tkazmer (#9) üzenetére


VR6-Fan
veterán

mert pl ha úgy mond tesztelsz egy autót azt nem azért csinálod hogy te legyél a a "Jani"
hanem hogy kiderüljenek a konstrukciós hibák..(jelzem és az se mindegy hogy ezt a "tesztelést" ki végzi, nyilván nem a 2 méteres kopasz fogja akinél nem számit az ha egy kicsit ráz a kormány csak menjen..)

még a BMW-sünk csak úgy passzióból nyomja neki, mert neki BMW-je van(ezzel most nem a BMW-seket fikázom, csak probáltam egy élet szerű példát alkotni) és ert ő a 2 méteres kopasz....

remélem már így érthetőbb :U

"Már a kép is kimeríti a cserbenhagyásos nemi izgatást. " by tomcsi23

(#11) tkazmer válasza VR6-Fan (#10) üzenetére


tkazmer
addikt

ok, azt hittem, arra gondolsz, hogyha építesz egy autót, az kipróbálhatod, ha veszel, azt nem.

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#12) VR6-Fan válasza tkazmer (#11) üzenetére


VR6-Fan
veterán

nem... igazából mindkettő minimum szabály sértés...

csak nem mindegy hogy annak az érdekében hogy balesetet előz meg vagy annak az érdekében hogy okoz.

"Már a kép is kimeríti a cserbenhagyásos nemi izgatást. " by tomcsi23

(#13) tkazmer válasza VR6-Fan (#12) üzenetére


tkazmer
addikt

persze, mondom, azt hittem, azt kritizálod, hogyha valaki vesz magána egy autót, és azt kipróbálja (ez is valamilyen szinten balesetmegelőzés, mert sosem árt, ha a vezető tisztában van a járműve képességeivel, úgy mint mennyi idő alatt áll meg 200ról, 130-nál hogy kanyarodik, stb..)

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#14) philoxenia válasza VR6-Fan (#10) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Vannak kétméteres kopasz szelíd emberek és 150 centis kis 40 kilós
HVCS-k is. Persze a kettő között bármi.
Igazából az a jellemző, hogy a kétméteresnek kocsiban kevesebb a
kompenzálnivalója a gép segítségével, mint a másik végletnek. :)
Ráadásul van olyan eset is amikor az 1,2 -es Suzukival vagánykodnak az úton.
Persze nem az autópályán, hanem olyan helyen, ahol más azért megy hatvannal
mert nem szabad vagy nem érdemes többel.

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#15) VR6-Fan válasza philoxenia (#14) üzenetére


VR6-Fan
veterán

van egy kedves ismerősőm 208cm és 100+kg RS2 Audija vna(alapban 315paci/500nm..) ez meglett fejjelve egy GT50-es turboval 480/810 :U

utcán egyszersem hajtót gyorsan(jó most nem arról beszélek hogy 50-es táblánnál 57-el ment..), a másik kérdés hogy kb mindent hétvégén gyorsuláson volt a géppel.

xx éve vezet nem volt balesete.. stb, stb

vagy azért mert a jó kis útakon szét hullik az autód, a Suzukival, meg nem :) :P (ilyenekre szoktuk azt mondani hogy hadj menjen, úgy is várja már valaki...)

"Már a kép is kimeríti a cserbenhagyásos nemi izgatást. " by tomcsi23

(#16) nemma


nemma
addikt

Ez borzalmas :(
A Lambo vs Porsche karambolt pedig láttam is messzebbről, egész Sasad füstölgött és mekkora volt a csattanás... :Y

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.