Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Ra3


Ra3
őstag

önigazolásra: megjelent xbox360-ra is ;]
nekem sajnos egyelőre meg kellett válnom tőle az időrablás miatt :O

''...te vagy a Jedi-ből az Onedin Kennedy?''

(#2) sanyixXx


sanyixXx
senior tag

na hogy pont te ne tudjál megfelelő gépet szerezni ehhez ár alatt... ;]

Rumot minden pohárba! | https://rumnagykovet.hu/

(#3) rudi


rudi
nagyúr

145k most egy PS3. Itt alul [link] van egy konfig 160k-ért, abból le kell venni a 44k-s TFT-t és hozzá kell adni 20k-t a Radeon X1950 XT-hez. No, azzal a géppel HDR+AA-val megy majd az Oblivion úgy mint PS3-on és egér+billentyűzettel ezerszer jobb lesz kezeni. PS3 kontrollerrel kicsit neccesebb hátrálás közben íjjal pontosan fejbelövögetni az Ogret mint PC-n :)

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#4) (Kolombusz)


(Kolombusz)
veterán

És a full hd lcd tv mennyi volt? :)

(#5) Lenry


Lenry
félisten

nem kell előlről kezdened: elballagsz a Skingradi grófhoz aki szintén vámpír, meg a felesége is az és ő ad egy questet, aminek a végén kapsz egy potiont amitől visszaváltozol... vagy ha minden este megharapsz egy-két alvó NPC-t, akkor elmúlnak egy időre a tünetek...

:R :R

[Szerkesztve]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#6) Bocha


Bocha
HÁZIGAZDA

Ki lehet gyógyulni a vámpírságból, PC-n legalábbis... :D Nekem sikerült, bár még nem voltam napérzékeny.

Szenzor minden csütörtökön 15 és 16 óra között a Trend FM-en (Budapesten 94,2 MHz). / Game On minden szerdán 15 és 16 óra között a Radiocafé 98.0-n

(#7) Bocha válasza Lenry (#5) üzenetére


Bocha
HÁZIGAZDA

Gyorsabb voltál, nem láttam, sry. :)

Szenzor minden csütörtökön 15 és 16 óra között a Trend FM-en (Budapesten 94,2 MHz). / Game On minden szerdán 15 és 16 óra között a Radiocafé 98.0-n

(#8) tkazmer


tkazmer
addikt

Van ebből pc demo? Valahogy nem sikerült rábukkanom, remélem, csak rosszul kerestem..

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#9) #53246592


#53246592
törölt tag

Jaja, ki lehet gyogyulni a vampirsagbol es utana hiaba kapod el megint (''you contracted bla-bla-bla'') nem leszel megint vampir. Persze amig ki nem gyogyulsz, többnyire csak ejszaka lehet mozogni...

(#10) Parci


Parci
HÁZIGAZDA

vámpírságból kigyógyultam, hála az égnek.

xbox meg nem izgat, mert nincs rá metal gear, ahogy a pc sem, mert ahhoz, hogy tényleg jó legyen, drága kell, ráadásul a nappaliban nem az igazi, no meg bootol a lelkem. megszoktam kb-re a ps3 kontrollert, azonkívül beszerzek majd egy splitfish fragfx kontrollert, és akkor gecózás lesz!!!! :)

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#11) ollie válasza tkazmer (#8) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

nincs

***

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.