Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) eszterencs


eszterencs
HÁZIGAZDA

(1) :(

(2) Tuti tippem: tegyél le róla, adj fel minden reményt, törődj bele, hogy nem fog megtörténni már soha! Igyekezz elfogadni hátralévő életedet gyermektelenül, magányosan. Abban a pillanatban, hogy ez megvan, rögtön összejön valaki váratlan. :)

(#2) (Kolombusz)


(Kolombusz)
veterán

Ahogy kiveszem az irásaidból, te sem vagy szerencsés a nőkkel.
Gondolhatod hogy jártam, beleestem egy erdélyi lányba.
340 mérföldre lakik tőlem.
A legtávolabbi gyakran látogatott rokonaimtól is 240 mérföldre van. :(

(#3) Parci válasza eszterencs (#1) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

(2) ... ... ...

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#4) Viszlát válasza (Kolombusz) (#2) üzenetére


Viszlát
addikt

Erdélyi lányok még nem fertőzödtek meg (annyira), érdemes megszenvedni!:)

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#5) bandiras2


bandiras2
senior tag

1: Hülye mazsola. Hogy kap az ilyen jogosítványt?
2. A problémádat maximálisan átérzem. Az idézettel meg csak egyetérteni tudok. :(
mindenhol csak üresfejű pitchák, aki meg normális az vagy foglalt, vagy más miatt* elérhetetlen.(* Talán a sok kudarctól teljesen magambafordult hozzáállásom miatt)

eszterencs
Már ott tartok, de ennek ellenére is évek óta semmi.

[Szerkesztve]

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#6) (Kolombusz) válasza Viszlát (#4) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

Csak idő kérdése és ők is meg fognak, de az biztos, hogy ilyen lányt még nem ismertem ezelőtt. Rendes, segitőkész, szép, kölcsönös vonzalom, mi kell még? Teleportkapu... :(

[Szerkesztve]

(#7) Viszlát válasza (Kolombusz) (#6) üzenetére


Viszlát
addikt

Kimész, gyorsan elveszed és utána hazahozod. A sorrend fontos :D De komolyan.

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#8) (Kolombusz) válasza Viszlát (#7) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

Mikor bekötötték a kábeltv-t tavaly nyáron az új lakásba, beszélgettem a szerelő sráccal.
Az ő felesége is erdélyi volt, szuper csajszi, nagyon szerették egymást, de miután átjött Magyarországra megváltozott és elk*rvult. Van ilyen. :(

(#9) EQMontoya


EQMontoya
veterán

1, hát én se értem, hogy a faszomba kapnak az ilyenek jogsit, mer manapság kb azért is meghúzzák az embert a forgalmi vizsgán, ha nem szimpi a vizsgabiztosnak. (Pl mert nem épp kultúrált csengőhangra csörgök :D)

2, át tom érezni a helyzetet... csajfelhozatal.. bahh. 1-2-t ismerek korosztályomban, akire azt mondanám, hogy hosszú távon is elviselehető társ lehet. Abban az értelemben, hogy nem lenne szellemi szakadék, és nem kergetne az őrületbe. Szal összességében jófej.

Same rules apply!

(#10) Viszlát válasza (Kolombusz) (#8) üzenetére


Viszlát
addikt

Az általam említett metódusra két jó példát is tudok, azért ajánlottam. Ezzel a sorrenddel nem volt gond.


Parci! Pont egy hete, hogy a házunk előtt parkoló autómba (zsákutca amúgy), belerongyolt egy részeg ürge 60-nal. Szerencsére megfogtuk, mert próbált volna elhúzni, de így is mire lezongorázom a Posta biztosítóval a dolgot, megőszülök. Szal nem vagy egyedül...

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#11) tildy


tildy
nagyúr

PArci: talán ha nem akarnál ''mindent'' olyan átkozottan nagyon, hanem egy picit türelmes lennél. Talán akkor összejönne amit szeretnél.

Bár a mondés úgy szól, hogy nemakarásnak nyögés a vége, úgy vettem észre, hogy a túlzott akarásnak is.
Fel a fejjel , komolyan .Azt is tudom, hogy most nem igazán hiszel nekem, vagy bízol bennem. Meglehet , hogy én is tévedek. Emlékezz vissza azokra a pillanatokra, amik nagyon jók, szépek voltak az életedben. Megvan? Gondolom meg. És msot gondolj arra, hogy akkor mennyire értékelted azokat a dolgokat. Természetesnek vetted? stb? Kellenek az életben nehéz szakaszok, hogy utána igazán tudjuk értékelni, azt ami jó.
Remélem hiszel nekem, más csak amiatt is, mert valamennyire tudod min mentem keresztül. És talán azt is, hogy msot hol tartok.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#13) Parci válasza Kalandor (#12) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

mii vaan? :)

amúgy meg persze, hogy kell szenvedni, és nem veszek természetesnek már semmit, ráadásul azt sem állítom, hogy gyenge a női felhozatal, mert sok helyes lány van. mohó sem vagyok, mert elég nekem egyetlen közülük :D, mindössze azért rinyáltam, mert nem igazán akar összejönni.

mindegy, majd egyszer. addig is zavartalanul tudok oblivionozni. akarom mondani dolgozni.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#14) tildy válasza Parci (#13) üzenetére


tildy
nagyúr

No és? Ráérsz még, semmi nincs veszve. Bőven van időd, ráadásul még nem is nézel ki rosszul. Mi kell még? Tudom, tudom, A NŐ. (Direkt írtam nagy betűvel. )

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#15) Bog válasza tildy (#14) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Ne izgasd fel magad, nagybátyám 60 évesen vett el egy 25 éves nőt, már van is két szép fiuk.

Szóval van még időd :D

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#16) sanyixXx


sanyixXx
senior tag

nem kell nő, amíg van tofupuding :DDD

Rumot minden pohárba! | https://rumnagykovet.hu/

(#17) lesaux válasza (Kolombusz) (#2) üzenetére


lesaux
veterán

Miért mérföldben számolod? És mit jelent az aláírásod?

(#18) EQMontoya válasza lesaux (#17) üzenetére


EQMontoya
veterán

mert a google abban számol :D

Same rules apply!

(#19) badgirl


badgirl
csendes tag

Úgy működik a dolog (legalábbis ez a tapasztalat), hogyha nagyon akarsz valakit/valamit, az látszik. Valahogyan megérzi a másik nem, és nem harap a csalira. Ha magasról teszel az egész férfi-nő játékra, akkor fürtökben lógnak majd rajtad a csajok, és nem győzöl majd válogatni.

Az élet nem fenékig tejföl... De ahol tejföl, ott nagyon!!!

(#20) SLYM válasza badgirl (#19) üzenetére


SLYM
veterán

ez a tapasztalat? hmmmm... biztos eddig csak én nem tapasztaltam ilyet. :F nálam ez pont fordítva működik. ha valamit nagyon akarok akkor azért teszek is, tahát az a valami meglesz. pl most éppen akarok egy kocsit, de valahogy úgy érzem, hogy anyámék nem fognak nekem felajánlani egyet, hacsaknem nem kérem. meg az ember hiába nem akar izmos lenne attól még nem lesz izmos. bassza meg :( :D meg arra is kevesebb az esély szerintem, hogy ülök a buszon és nem akarok egy szép, aranyos kis picsát, de odaülne mellém egy szép aranyos kis picsa és mondjuk felajánlaná, hogy az estét most velem szeretné eltölteni, míg mondjuk ha akarok egy szép, aranyos kis picsát, akkor egy szórakozóhelyen(ettől a szótól görcsöt kapok :Y ) , végigpróbálkozva az összes szép, aranyos kis picsát, biztos nagyobb esély van arra, hogy nem alszok egyedül. szerintem

(#21) sanyixXx válasza SLYM (#20) üzenetére


sanyixXx
senior tag

az már régen rossz ha végig kell kuncsorogni az összeset. nem biztos, hogy mind válogatós ;]

Rumot minden pohárba! | https://rumnagykovet.hu/

(#22) EQMontoya válasza badgirl (#19) üzenetére


EQMontoya
veterán

nem igy tünt. mondhatni, nekem úgy tünt, hogy az akarás indiferens, nem attól jövök be valakinek, hogy én nyomulok-e rá, vagy sem, akarok-e barátnőt, avagy sem. (mind2 előfordult már)

Same rules apply!

(#23) SLYM válasza sanyixXx (#21) üzenetére


SLYM
veterán

kabbe :D
amúgy meg. kérdés mindig ugyanaz
szia iszol valamit?

picsa 1: áááá most nem (kabbe szűzkurva, minek teszed ki a melled, meg akkor miért van rajtad olyan miniszoknya amiből kivan a fél picsád? vagy az is lehet hogy csak nem jövök be neki? :D )
picsa 2: van barátom (akkor miért nem látom melletted? koptatós szöveg, megint velem van a gond) ennél már csak a bocs leszbi vagyok a csúnyább :D
picsa 3: kis gondolkodás után (szerintem ezekben a pillanatokban döntik el, hogy lesz szex vagy nem) a válasz oké. leül, kis beszélgetés után bármi kialakulhat, itt már csak elbaszni lehet a dolgokat
picsa 4: de ugye van gumid :D

akkor ezt képzeld oda az előző postba ha úgy jobban teccik ;]

(#24) badgirl válasza SLYM (#23) üzenetére


badgirl
csendes tag

Amíg ilyen véleménnyel vagy a nőkről, addig ne is csodálkozz, ha nem akarnak szóba állni veled.

Az élet nem fenékig tejföl... De ahol tejföl, ott nagyon!!!

(#25) Parci válasza SLYM (#23) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

első körben próbáld meg nem ''picsának'' látni a nőket. vagy ha tényleg azok - bár nem hiszem -, akkor esetleg máshol keresgélj.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#26) Parci válasza badgirl (#19) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

én teszek rá magasról, itthon tolom az obliviont és a 24-et, mégsem lóg rajta senki :DDD

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#27) tildy válasza Bog (#15) üzenetére


tildy
nagyúr

Én nem aggódom ezen:) De gondolom Parcinak szántad, amit írtál.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#28) erdoke válasza badgirl (#19) üzenetére


erdoke
titán

Jaja, az elérhetetlen pasi, akinek (komp)Lexusa van. :D

A legjobb aláírás a héten

(#29) Parci válasza tildy (#27) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

én sem aggódom! csak nagyon szeretnék. ennyi, nagy különbség azért. nem gondolom, h ne kelnék el idővel :), csak vágyom az egészre, most azonnal :D

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#30) tildy válasza Parci (#29) üzenetére


tildy
nagyúr

Na látod ez a gond. Hogy most azonnal akarod. Ez valószínűleg látszik is és lehet emiatt nem megy úgy ahogyan szeretnéd. Próbáld lazábban venni a dolgokat .
amolyan jöjjön aminek jönnie kell, elfogadom érzéssel;)

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#31) (Kolombusz) válasza lesaux (#17) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

Egy privát ment. :)

(#32) Parci válasza tildy (#30) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

tildy, hidd el, hogy az ''akarom'' nem egyenlő azzal, hogy görcsölök mindenkire, aki él és mozog. ha már itt tartunk, qrvára ki vagyok égve, iszonyúan nem akarok már semmit, leginkább képtelen vagyok normális érzelmekre.

új zélandra is azonnal akarok menni, de ez nem befolyásolja a mindennapjaim.

szóval nem úgy akarom, hogy rá van írva a fejemre, hogy nőt akarok. nem is próbálkozom igazán (pedig kéne).

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#33) tildy válasza Parci (#32) üzenetére


tildy
nagyúr

Értem. Hát nem is tudom mit ajánljak, lehet egy kis lazítás, pihenés amúgysem ártana. Neked kell tudni, hogy tényleg mit is akarsz. Mindenesetre szerintem többek nevében is mondhatom, hogy amit eddig elértél, igencsak felnézünk rád. Nomeg szeretünk;)

ha már itt tartunk, qrvára ki vagyok égve, iszonyúan nem akarok már semmit, leginkább képtelen vagyok normális érzelmekre.
PErpill így érzed. De változni fog. Higyj benne.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#34) Parci válasza tildy (#33) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

köszi :B
változni fog, egyetértek. addig meg ps3 powwa :D

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#35) badgirl válasza tildy (#30) üzenetére


badgirl
csendes tag

Ezt akartam én is mondani.
Parci: lehet, hogy van a közeledben valaki, akit eddig észre sem vettél. Lehet, hogy pont ő lenne az, akire vársz...

[Szerkesztve]

Az élet nem fenékig tejföl... De ahol tejföl, ott nagyon!!!

(#36) Nimrod


Nimrod
addikt

Régi szép idők, amikor az ember még ős volt és a bunkósbot megoldotta volna most az 1-es és 2-es számú problemót is. :DDD

(#37) Parci válasza badgirl (#35) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

ziccer volna :), de nincs ilyen sajnos.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#38) badgirl válasza Parci (#37) üzenetére


badgirl
csendes tag

Én azért drukkolok, hogy megtaláld...
Lehet, hogy még csalódsz párszor mire meglesz az Igazi.
De akkor már nem számít, hogy mi volt előtte... :)

Az élet nem fenékig tejföl... De ahol tejföl, ott nagyon!!!

(#39) SLYM válasza badgirl (#24) üzenetére


SLYM
veterán

milyen véleménnyel vagyok én a nőkről :F

ha neked a ''szia iszol valamit'' erős volt, akkor engem érdekelne, hogy hozzád milyen szöveggel mennek oda a csókák?

(#40) SLYM válasza Parci (#25) üzenetére


SLYM
veterán

picsa=nő, csaj, vagy ahogy tetszik. nem értem minek kéne máshol keresgélni :F pl a strandon eleve több az öregebb csaj is, meg nem mindenki azért jön, hogy partnert találjon estére

(#41) Parci válasza SLYM (#39) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

két verzió van. az egyik, hogy tényleg ennyire nem vágod, hogy mi a gáz azzal, amit írtál, és azért tetted fel ezt a kérdést :). a másik, hogy csak adod a hülyét. bárhogy is van, mindkét esetben a te problémád, ha ilyen a hozzáállásod a ''picsákhoz''. nekem nem lételemem, hogy meggyőzzelek bármiről is.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#42) Parci válasza badgirl (#38) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

thx :)

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#43) badgirl válasza SLYM (#39) üzenetére


badgirl
csendes tag

Nem a kérdéssel van a baj, hanem a hozzáállásoddal.
Amíg ilyen jelzőket használsz a másik nemre, addig ne csodálkozz, hogy így reagálnak a közeledésedre. Senki sem szereti, ha csak egy szexuális objektumnak tekintik.

Részemről téma lezárva.

Az élet nem fenékig tejföl... De ahol tejföl, ott nagyon!!!

(#44) badgirl válasza Parci (#42) üzenetére


badgirl
csendes tag

szívesen :)

Az élet nem fenékig tejföl... De ahol tejföl, ott nagyon!!!

(#45) MBazsee


MBazsee
tag

Na szép! Mindenki ezt a ''várj és ne akard annyira'' dolgot mondja? Akkor lehet benne valami. Egyébként én is hasonló cipőben járok, mint a téma indítója (ezúton üdvözlöm). Annyi különbséggel, hogy a szövegből kitűnk kollégának több barátnője volt, mint nekem (én most taposom a másodikat :) ), de olyant akivel még az életemet is le tudnám élni még nem láttam, vagy csak nagyon elkerülte a figyelmem. Pedig nem szexuális tárgyként kezelem őket...
De mindegy, a remény hal meg utoljára!!!

(#46) Shadowfax válasza MBazsee (#45) üzenetére


Shadowfax
addikt

én most taposom a másodikat(...) de olyant akivel még az életemet is le tudnám élni még nem láttam,

Talán nem taposni kéne. ;]

(#47) SLYM válasza Parci (#41) üzenetére


SLYM
veterán

nem értelek. te ugye most meg akarod találni életed párját, vagy legalábbis társat is, nem csak testi kapcsolatot keresel egy nőben. mi a legegyszerűbb módja, hogy ezt megtedd? ez amit leírtam. nem értem te akkor hogy állsz neki ismerkedni? mi alapján döntöd el, hogy ki lesz az igazi? feladsz egy hirdetést, hogy így meg így nézzen ki a csaj, meg ilyen meg ilyen tulajdonságai legyenek? pl meglátsz egy jó picsát az utcán és kiderül róla, hogy neked ő az igazi nő... akkor mit látsz meg az utcán? a picsát nem? vagy te amikor beszélgetsz a haverokkal akkor azt mondom nekik, hogy nézzétek má bazze ott megy életem párja!?

ezzel azt akarom mondani, hogy ugye mindenképp kell hogy testileg vonzódjatok egymáshoz, meg nem árt ha a belső tulajdonságai is rendben vannak a csajnak. nade ha végigjátszod a szitut amit leírtam korábban akkor ebből az 1. már ki is van pipálva : neked teccik a csaj, mert azért méssz oda hozzá, meg neki is tetszel mert szóbaáll veled. ezek után lesz elég idő ha van igényed rá kideríteni milyen is ő valójában. így lesz a picsából életed párja. szerintem

(#48) SLYM válasza badgirl (#43) üzenetére


SLYM
veterán

tudod mi férfiak magunk között így beszélünk a nőkről. (legalábbis míg jobban meg nem ismerjük őket) hiszed van sem. és ez a post amire te fujjoltál 2 férfi beszélgetése. nyilván ha neked címzem a postot az más. de ezt most nem magyarázom el. vagy megérted vagy nem.

megy feléd az után egy férfi, te mit mondasz a barátnődnek ilyenkor? kitalálom. -júúúj de jó pasi! én meg azt mondom a spanomnak, hogy -anyááád de jó picsa! (nem látom a 2 közti különbséget...)

...el is megyek egy pszihológushoz és felkeresem azzal a súlyos problémámmal, hogy nekem rossz a hozzáállásom a nőkhöz. csak nehogy azt mondja, hogy ez a normális ;)

[Szerkesztve]

(#49) badgirl válasza SLYM (#48) üzenetére


badgirl
csendes tag

''júúúj de jó pasi!''---- ''anyááád de jó picsa!''
''(nem látom a 2 közti különbséget...)''

Pedig óriási....



[Szerkesztve]

Az élet nem fenékig tejföl... De ahol tejföl, ott nagyon!!!

(#50) t1 válasza SLYM (#48) üzenetére


t1
addikt

ez így van :R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.