Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) venember83


venember83
nagyúr

bárhol máshol normálisabbak az emberek - nem, itt sem, mashol sem normalisabbak;

hogy országúton a szembejövő nagyaudi akkor is előzésbe kezd... - kepzeld ugyanezt bringaval, csak epp nem Audi hanem kamion eloz, persze Audik is szepszammal, de kamionos eset megis erdekesebb, mindennapos eset, h le kell huzodjak az utrol, jobb esetben ut szele, rossz esetben arok;

kap 12 évet egy faszi... - igazsag szot jobb elfelejteni, ez a szo manapsag semmire sem vetitheto ra, nincs mar mogotte tartalom;

mekkora marha nagy meló/csúszás/energia/idő lett ez az egész RI/OS R5-ös fejlesztés és átállás. - nektek melo, nekunk meg idegeskedes, h mennyire, de mennyire belassitja az egesz PH!-t neha az atallas... De sok sikert!

Vegkovetkezteteskepp pedig: remeljuk a legjobbakat ;)

[Szerkesztve]

(#2) tildy


tildy
nagyúr

Jobbulást. ;)

A rios5-re: csak nyugalom, nem hajt a tatár.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#3) corlagon


corlagon
senior tag

Mongyuk SAP-ban keszletadatok utan turkalni se sokkal jobb igy szombat delutan, ha ez vigasztal <- a RIOS5-re

A tobbire meg: ez Ká-Europa, bolgar es roman baratainknal kb. szem ua helyzet. Csak h tudjuk, hol a helyunk.

[Szerkesztve]

(#4) Oliverda


Oliverda
félisten

Átérzem, egyetértek...sajnos...

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#6) tkazmer


tkazmer
addikt

évek óta semmi eredményt nem mutatnak fel
ugyan már, a kicsit is becsülni kell. Nézd meg pl, hogy milyen eredményesek a jövőkutatóink, mindig kitalálnak valamit:)

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#7) Sianis


Sianis
addikt

Szedjél velem gyógyszert, tudd, hogy mi az idegeskedés veszélye és majd megszokod, hogy ne húzzd fel magad.

Sianis

(#8) lorcsi


lorcsi
veterán

a 25 óra című filmben nyomott ilyen szöveget Edward Norton
nagyon ismerős volt, utánanéztem

(#9) adalbert1 válasza lorcsi (#8) üzenetére


adalbert1
veterán

Nem kötözködésből, de amúgy Utolsó Éjjel, vagy 25th Hour (esetleg tükörfordítással 25. óra). :)
Itt az idézet, bemásolni nem is merem, annyi f betűs szócska van benne.:[link]

(#10) Sidaries


Sidaries
őstag

Az a baj, hogy mindenkinek vannak jogai, de kötelességei nincsenek. Senkit nem lehet felelősségre vonni, mert ''jogai vannak''. Ez itt a baj. Ha meg összeköti valaki a kettőt egyből hisztizik az ország liberális fele. A francba az egésszel...

I am the Visionaire, follow me if you dare...

(#11) Sidaries válasza Sidaries (#10) üzenetére


Sidaries
őstag

RI/OS5 - Jó munkához idő kell. No para.

I am the Visionaire, follow me if you dare...

(#12) #25954560 válasza venember83 (#1) üzenetére


#25954560
törölt tag

''nem, itt sem, mashol sem normalisabbak''

sajnos de. en rengeteg helyen jartam mar es nem egyszer tapasztaltam ezt. csak sajnos ehhez messzebbre kell menni. ugyanugy megvannak az agyament seggfejek mashol is, csak valahogy aranyaban sokkal-sokkal kevesebben es raadasul nagyobb esellyel meghatarozhato az elofordulasaik helyszine is.

(#13) adalbert1 válasza adalbert1 (#9) üzenetére


adalbert1
veterán

Itt is van, a filmbeli részlettel együtt: [link]

(#14) lorcsi válasza adalbert1 (#13) üzenetére


lorcsi
veterán

erre gondoltam
elég nagy marhaságnak tartom a magyar címét :F
ugyanis nem egy óráról szól a film :W

[Szerkesztve]

(#15) dragonfx


dragonfx
veterán

megszoksz avgy megszöksz, vagy elfogadod hogy ez ország xar és itt próbálsz élni ahogy tudsz, vagy diszidálsz...
Sajna ez van, amugy a nézeteidet osztom, fárasztó dolgok ezek.

A rio5nek meg semmi értelme mert az elöző vagyis a mostani is tökéletes.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#16) csapos2 válasza dragonfx (#15) üzenetére


csapos2
addikt

A rio5nek meg semmi értelme mert az elöző vagyis a mostani is tökéletes.

Szerinted, ha annyira tökéletes lenne a jelenlegi, akkor baszakodnak 8 hónapot az új írásával?

Lelkiismereted méri önzésed őszinteségét. Hallgasd figyelmesen.

(#17) tkazmer válasza dragonfx (#15) üzenetére


tkazmer
addikt

ez ország xar
nézd, lehet, hogy ezt így látod, de ne hidd azt, hogy máshol nincsenek problémák. Nyilván mondjuk egy brit emberkének más problémái vannak, mint neked van nekem, és nyilván egy moldáviában, vagy űzbegisztánban élő emberkének is, nem beszélve azokról a mondjuk afrikaiakról, akik nemhogy netet nem látnak(ami nekünk gyak. alap), hanem kaját sem mindig...
próbáld meg így látni a dolgot, és máris észre fogod venni, hogy még mindig a világnak a jobb felén élünk. nyilván nálunk is van még mit javítani, ezzel egyetértek, de az ''ez ország xar'' azért kicsit erős szerintem.

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#18) Shadows válasza tkazmer (#17) üzenetére


Shadows
senior tag

nézted most a híradót?? volt ott egy valami főmufti valami narancs logóval, és forradalmat szít, lasssan ott tartunk ahol az űzbégek.

a szlovákok és lassan a románok is lehagynak minket, de nem baj nekünk forradlmunk lesz

Csak a cabriozás ad erőt és mindent elsöprő lendületet

(#19) piqla válasza Kalandor (#5) üzenetére


piqla
őstag

:C Zsenialis! :Y

Varom, hogy valaki beirja, hogy 1. akkor menjel el innen 2.ezert ment el.
Szerk2.: Ok, meg is van.

Ugyanakkor szemely szerint en nem erzek empatiat sem szegeny afrikaiakkal, sem pedig az uzbegekkel. Ok vannak ott, ahol, mi vagyunk ott, ahol. Lokalisan kellene megoldani a problemakat, lokalisan kellene fejbeloni gyakorlatilag a tarsadalom cca. 45-50%-at; de nem baj, lesz forradalmunk, ahogy egy kollega fentebb irta.

[Szerkesztve]

Szereted az állatokat?

(#20) tkazmer válasza Shadows (#18) üzenetére


tkazmer
addikt

nem néztem, nem vagfyok otthon, de a zindexen olvastam róla.
véleményt nem mondok, mert nem idevaló:)

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#21) dragonfx válasza csapos2 (#16) üzenetére


dragonfx
veterán

ezt szerintme hagyjuk már 3xorra írom le elsőre leírtam bővebben...

tkazmer>>ebben igazad van vannak rossz sorban lévő országok, lakossággal együtt, de ha megengeded és felállítok magamban egy szintet amit ne sorolok azok a jellemzők közé, aminek megszerzése örömet ugymond szintet képvisel egy országban...az hogy nincs kaja/víz egyeseknek sajnálatos, de én ettől enme sek hanyat mert ezt nem érzem egy szintnek, hogy huuu de jó bemegyke a fürdőbe és annyit engedek amennyit akarok, nekem ez teljesne egyértelmű, a normális élethez kell, ugymond létminimum....Nem hiszem hogy más országban is ez menen hogy mindenki a másikárára ahol csak tud árt hogy +10e-vel gazdagabb egyne mert vannak olyna szinten hogy ez ne számítson akkorát hogy ő ezért kockáztasson veszélybe bajba sodortassa magát...na én egy ilyne országban szeretnék élni :R

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#22) adalbert1 válasza tkazmer (#17) üzenetére


adalbert1
veterán

Ja, az afrikai emberkékről jut eszembe, hogy a világ ötöde kevesebb mint napi 1 dollárból él egy felmérés szerint. Szerintem örüljünk, hogy a felső 4/5-be tartozunk.

(#23) csapos2 válasza dragonfx (#21) üzenetére


csapos2
addikt

Itt a topikban, vagy tudnom kellene, minden egyes hsz-od helyét, és tartalmát?

Biztosan nem azért készül az új motor, mert már unják a pénzüket számolgatni, és a csajokat sem bírják elviselni.

Lelkiismereted méri önzésed őszinteségét. Hallgasd figyelmesen.

(#24) adalbert1 válasza lorcsi (#14) üzenetére


adalbert1
veterán

Hát az angol cím a 25. óra, ha megnézed (mondjuk így elég hülyén hangzik), a magyar cím: Az utolsó éjjel [link]

Ezt még jól eltalálták viszonylag, ahoz képest, hogy milyen f*szságokat adnak néha címnek.

(#25) #64791808


#64791808
törölt tag

Parci, utállak, ugyanis igazad van...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.