Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#24) Stauffenberg válasza User64476 (#23) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Nekünk nem csak csempét kell veretni, de a falban futó réz csöveket is cserélni, mert el fognak rohadni és ha lyukadnak, az még durvább ázást csinál.

De pár napja cseréltem a redőnyben gurtnit, találtam hozzá fasza videós tutorialt is. Úgy kezdődik vedd le a belső burkolatot. Én meg csak néztem, hogy milyen burkolatot, olyanunk nincs... :)

Olyan apróságokon meg már nem akadok fent, hogy a négyből csak egy csaptelepen sikerült megfelelően bekötni a hideg-meleg csöveket, vagy a WC-ben már eleve zörgő csapágyas elszívó ventilátor lett felrakva. Meg még azon sem, hogy a konyhai szagelszívó felszerelésénél valami idiótának sikerült a lámpa takaró burájának mind a négy csavarját teljesen elnyírnia, hogy fúrhassam fel őket az első fénycső cserénél. Ezek már csak apróságok. Ahogy az is, hogy egyszer a fürdőszoba ajtófélfa a kezemben maradt. Aztán megnéztem az összes többit és enyhe rángatásra mindegyik leesett... :)

A magyar építőipar...

(#22) Dany007: A közös képviselőtől ne várj hasznos tanácsokat problémákra. Mi egyszer fűtéssel kapcsolatos kérdést tettünk fel, amire csak annyit nyögött vissza, hogy ő nem házmester. Mondjuk igaza is van, neki nem ez a dolga. Az árajánlatok bekérése már viszont igen, meg bizonyos időközönként lakógyűlést összehívni és megkérdezni a lakókat, hogy milyen napirendi pontok legyenek felvetve.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.