Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Mikrotranzakció lesz benne?
Gondolom valamit kapnak a pénzünkért azok akik EA-ként megveszik a cuccot.

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2) wjbhbdux válasza Sirandrish (#1) üzenetére


wjbhbdux
veterán

Már a félkész interfacen is ott van a 2 féle pénznem, nincs moba mikrotranzakció nélkül.

/s

(#3) Sirandrish válasza wjbhbdux (#2) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nem az én stílusom..soha nem is játszottam velük. :N

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#4) oriic válasza Sirandrish (#1) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Látatlanban is azt mondom hogy a kártyákért pl fizetni kell majd. Aztán ki tudja, lehet hogy a érkező hősökért is.

Live-Die-Respawn

(#5) AxBattler


AxBattler
félisten

A grafika tényleg nagyon látványos, de a 3rd person nézet nekem nem kenyerem multi játékokban. Aztán meg a HotS (és a készülő Overwatch) mellett nem hiszem, hogy bevállalnék még egy MOBA-t, előbbire is csak a Blizzard karakterek miatt kattantam rá.

Van egyébként olyan ember a profikon kívül, aki 3-4 hasonló játékkal tolja párhuzamosan?

[ Szerkesztve ]

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#6) Sirandrish válasza oriic (#4) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nah csak mert akkor a free to play más értelmet nyer. Inkább kéne fizetni a játékért.
Persze akkor Dota meg LoL mellett nem rúgna labdába(szerintem így se) mert a TPS nézet önmagában kevés.

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#7) Tokman


Tokman
csendes tag

Vannak kártyák amik módosítják a skilljeidet ezekből raksz össze egy decket játék kezdete előtt.
Nyilván veheted pénzből illetve ahogy játszol kapod őket, elején cink amikor nincs kártyád, de még mindig jobb mint paywall mögé rakni a karaktereket. Illetve ez nem annyira paytowin.
A kameranézet meg a grafika mind másodlagos gameplay a lényeg, ha jó tuti fogják tolni.

(#8) Bad Pritt válasza Tokman (#7) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Ez egy Epic játék, azt érdemes figyelembe venni. A grafika és a gameplay elsőrangú, viszont véleményem szerint nem lesz benne elég tartalom, gyakorlatilag olyan, mint az Evolve: fantasztikus játszani, de egy idő után meg fogja unni az ember, mert elfogynak a kártyák/karakterek, unalmas lesz a pálya, stb. A játék sikeressége a content folyamatos ömlesztésén fog múlni, ami közepes siker esetén sem lesz garantált.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#9) atidzsiforc


atidzsiforc
őstag

nem kaptam invet :O

r_picmip 16-al a koromporkolt is letisztultabb elmenyt nyujt

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.