Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) antikomcsi


antikomcsi
veterán

Kicsit kevésnek érzem 2018-ban a 4 gigás modulokat, de hála Istennek legalább világítanak!

(#2) Tyrel


Tyrel
őstag

Ezeknek mi értelme van? Csinálni egy kis NYÁK lapot és ráforrasztani pár chipet elég sokan tudnak, magából a chipből van kevés, azt kéne inkább gyártani...
Ez így 1000+1... :(

Turenkarn

(#3) Zealot80 válasza antikomcsi (#1) üzenetére


Zealot80
tag

"A vállalat 8 GB-os kétcsatornás és 16 GB-os négycsatornás csomagokat is tervez"...de igazad van, lenyeg hogy RGB. Miert is koltene valaki olyan cuccra ami teljesitmenyt megdobja mikor ugyanazt a penzt el lehet kolteni szines ledekre is. Sok eve meg ledekkel kapcsolatban a hosszu elettartam es az olcsosag jutott mindenki eszebe, ma premium aron megy minden ami ledes ;]

(#4) shteer


shteer
titán

Felvételt nyertek a kartellbe? ;]

..szerintem jónak tűnik

(#5) RobbyJr válasza shteer (#4) üzenetére


RobbyJr
őstag

Ezek szerint. ;]

Nincs lehetetlen, csak maximum Te nem akarod eléggé...

(#6) tibaimp


tibaimp
nagyúr

Egyszer volt magas bordás memóriám (jó régen), soha többet, ugyanis vehettem új cpu hűtőt....benéztem rendesen :W

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#7) kkf


kkf
aktív tag

kellett, mint egy falat kenyér...
végül is jó ide a 4gigás is, úgysincs senkinek pénze 16GB-nál többre :DDD

"Vigyázzá, mer Vindózt rakok fel rád, aszt összeomlasz!"

(#8) flashpointer válasza tibaimp (#6) üzenetére


flashpointer
őstag

1. A cpu-cooler specifikacioban benne van hogy hany mm magas memoria fer el alatta.
2. A hutobordat le lehet szedni rola.

(#9) Tyrel válasza flashpointer (#8) üzenetére


Tyrel
őstag

Jah, egyszerűbb lett volna lemezvágóval nekimenni az alsó lamellák memória fölé lógó részének, mint új hűtőt venni... és elég esélyes hogy a hűtési teljesítmény se változott volna, ill. csak elhanyagolható mértékben... :U

Turenkarn

(#10) antikomcsi válasza Tyrel (#9) üzenetére


antikomcsi
veterán

A memóriáról, nem a cpu hűtőről.

(#11) bteebi


bteebi
veterán

Nocsak, újabb matricázó üzem? :U De legalább a LED-ek nem hiányoznak, szóval akár még életképes is lehet a koncepció ;].

Cancel all my meetings. Someone is wrong on the Internet.

(#12) tibaimp válasza flashpointer (#8) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Teljesen igazad van, én néztem be a hűtőt!

Mondjuk a bordát én nem mertem levenni a ramról, mert fostam, hogy bukta lesz a gari...

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#13) Pepe78


Pepe78
senior tag

Jöhetnek. :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.