Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#16) Tikakukac


Tikakukac
titán

Volt vicces sztori, amikor bérletet akartam venni, mert hát lejárt és utána mentem is volna időre valahova, mert ember vagyok. Ez az automata bevezetések elején történt. Ja igen, Blaha mellett élek, ergo itt azért van opció a vásárlásra rendesen.

Szumma: 6 darab automata kifeküdve a környéken, a személyes vásárlás a vasárnapra és az általános BKK-s fejetlenségre való tekintettel dettó kilőve (a szép csipkefüggönnyel behúzott ablakokról lőttem fotót, ez még érdekes lesz később) én pedig már közben jól késésben lettem, úgyhogy 10 évnyi nonstop sorban kirakható bérlet után mertem 4-6-ra szállni, úgyis megveszem még aznapra a bérletet, senki sem károsul, talán belefér.

Annak módja szerint ellenőrök, mutatom a tegnap lejárt bérletet és még alatta 6-ot, hogy nem a classic bliccelő köcsög vagyok, de az automaták szarok és a személyes vásárlás is kilőve, legalább a nyugatiba jussak már el, hátha ott van IRL opció.

És akkor instant 130 decibellel, mi van veled köcsög gyerek, fasznak hazudol, ki hallott már ilyet, le kell menni és megvenni az ablakbó' ha az automata nem jau, nekem ne vetítsé'!
Telefonon próbáltam mutatni neki, hogy hát pedig de, sajnos nekem van igazam, erre ment tovább a balhé. Mondom büntessen meg nyugodtan, lelkiismeretem tiszta, de hopp, nézze csak, ez már a nyugati, ha ad egy számot akkor 2 percen belül küldöm MMS-ben a képet, hogy megvettem a bérletem itt lent a nénitől. Még volt valami böfögése, nem büntetett, leszálltam, bérletet vettem és egy combos késéssel de beértem a dolgomra.

Visszafele megint beléjük botlottam a Margit hídnál, felismert a muki, már vette a nagy levegőt én az orra alá dugtam a bérletet és egy elegáns mosollyal küldtem útjára.

Majd mikor a bizonyos csoportok jegyét kéne elkérni és a csöviket levarázsolni, akkor is ekkora hangerőt és temperamentumot kérnék. Ja bocsi, ott nincs amperkedés. Ezért olyan a megítélésük az ellenőröknek.

[ Szerkesztve ]

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.