Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) GreatL


GreatL
őstag

Tényleg nem rossz. Az ár/érték rendben van. Megvettem PC-re, pár óra alatt végigvittem majd le is töröltem. A konzolok miatt butított grafika sem zavar egy ilyen retró cím esetén.

Intel Core i9-9900K víz | 32 GB | GBT RTX 3080 Ti Gaming OC | 48" LG C1 TV | Samsung(.hu) Galaxy S22+ 256 Vodával | Voda Samsung Galaxy A54 | Pocketbook Inkpad 3 Pro

(#2) Csabulator


Csabulator
tag

Te jó ég, mennyit játszottam az eredetivel, még PC-n... De a cikk alapján inkább nem veszem meg az új verziót, inkább maradjon meg egy kellemes régi emlék. :)

"Time You Enjoy Wasting is Not Wasted Time"

(#3) Tigerclaw


Tigerclaw
nagyúr

Az elso Nvidia chipes (NV1) videokartyahoz ez volt az egyik jatek, amit melle csomagoltak. Meg mindig orzom. Jo kis Diamon Edge 3D.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#4) dreampage válasza Csabulator (#2) üzenetére


dreampage
HÁZIGAZDA

Annyira azért nem rontja el az emlékeket ez sem. :) Főleg az eredeti zenék miatt, meg teljesen jól visszahozza a régi élményt. Csak más, művészi dizájnban és (sajnos) játékmenetben sem annyira kiforrott. De azért bőven játszható és élvezhető. Én kíváncsi leszek a többire is (a Zwei remake-je elvileg már készül).

A játéknak soha nincs vége.

(#5) GodGamer5


GodGamer5
addikt

Egynek jó volt. Igazi oldszkúl érzés volt játszani vele. A House of the Dead még ami nagy kedvencem, remélem abból is lesz remake előbb utóbb. :)

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#6) Acélfarkas


Acélfarkas
senior tag

Erről a játékról nekem valami miatt beugrott a Magic Carpet 2. Abból szívesen látnék 1 remaket.

"Nem kérdőjeleztem meg, hogy hülyeséget mondasz!"

(#7) wierra válasza Tigerclaw (#3) üzenetére


wierra
senior tag

Egy PC-s VGA-hoz csomagoltak konzolos játékot? :Y :U

"In fact, success represents 1 percent of your work which results only from the 99 percent that is called failure. Success can be achieved only through repeated failure and introspection.” – Soichiro Honda

(#8) btf válasza wierra (#7) üzenetére


btf
aktív tag

Komoly idők voltak azok: A kártyához adták a Panzer Dragoont, a Virtua Fighter Remixet és a Nascar Racinget. :Y

[cikk]

“Keep away from people who try to belittle your ambitions. Small people always do that, but the really great make you feel that you, too, can become great.” - Mark Twain | "PS4 Pro = PS4 Professional" - Alex Battaglia (Digital Foundry - 2021)

(#9) wierra válasza btf (#8) üzenetére


wierra
senior tag

Köszi! :R

Nem is tudtam, hogy ez megjelent PC-re valaha is. Pedig a premierjekor erősen igényeltem volna ezt is, mint minden konzolos játék PC-s kivetülését. :K

"In fact, success represents 1 percent of your work which results only from the 99 percent that is called failure. Success can be achieved only through repeated failure and introspection.” – Soichiro Honda

(#10) kymera


kymera
senior tag

Must have ! :K

1151,AM4,1366,2011, - Lapok,procik,vinyók,tápok,vga-k -akciósan. - 70-2340239

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.