Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) 96024


96024
lelkes újonc

Szinte minden füles teszt alatt előjön, hogy jó lenne, ha a terméket megmutatnátok fülbe helyezve is. Sajnos most is kimaradt egy ilyen kép.

[ Szerkesztve ]

(#2) ollie


ollie
MODERÁTOR

Kár érte, jó ügynök volt.

***

(#3) <Adamsky>


<Adamsky>
nagyúr

Ilyen TWS füleseknél, amik függetlenül képesek csatlakozni adott készülékhez (pl. telefon), milyen feltételeknek kell, hogy megfeleljen a "másik oldal"? Valahol azt olvastam, hogy ez csak a legújabb Qualcomm SoC-okkal működik.

Meg is van: Where are the true wireless earbuds that use Qualcomm’s TrueWireless Stereo Plus?

[ Szerkesztve ]

(#4) ollie válasza <Adamsky> (#3) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Alapvetően a BT 5 hozta ezt a funkciót, vagyis ha a füles meg a telefon is BT5-ös, akkor működhet így.

***

(#5) <Adamsky> válasza ollie (#4) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

Ez tuti? Úgy értem, hogy csak BT 5 kell hozzá? Vagyis SoC független a dolog? Mert a link-elt cikkben (igaz nem mai) nem ezt írják.

(#6) ollie válasza <Adamsky> (#5) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Na, utánaolvastam, és valószínűleg tévedtem, de konkrét választ sajnos nem találtam.

***

(#7) <Adamsky> válasza ollie (#6) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

" ... de konkrét választ sajnos nem találtam."
Ugye? Pedig nem ártana, ha egy TWS tesztben legalább egy mondat erejéig kitérnének rá, mert szerintem nagyon nem mindegy.

(#8) PowerBuldog válasza ollie (#4) üzenetére


PowerBuldog
veterán

Van BT5-ös Xiaomi Airdots Basic-em. Ott csak a jobb oldalihoz csatlakozik a telefon (az a master). Az tud önmagában is működni, de pl a bal oldali már nem.
Az új EarFun Air-em ami szintén BT5 tud külön külön is működni.

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#9) <Adamsky> válasza PowerBuldog (#8) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

"Az új EarFun Air-em ... "
A gyári oldal szerint az is TWS+ -os. Megfelelő eszköz (SoC) esetén akkor elvileg ez is tudná azt, ami ezen ábra jobb oldalán látható.

(#10) ollie válasza PowerBuldog (#8) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Akkor ez eldöntötte, hogy BT5 önmagában nem elég.

***

(#11) postásbazsi válasza <Adamsky> (#9) üzenetére


postásbazsi
csendes tag

Az én Freebuds 3 - am is külon-külön kapja a jelet, pedig az nagyon nem Qualcom.

[ Szerkesztve ]

(#12) <Adamsky> válasza postásbazsi (#11) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

"Az én Freebuds 3 - am is külon-külön kapja a jelet ... "
... és miről kapja? Próbáltad már különböző eszközökkel? Csak kell, hogy legyen valamilyen összefüggés a TWS+, SoC és a Bluetooth (az 5-ös verzió megléte gondolom alap) verziója között.

(#13) postásbazsi válasza <Adamsky> (#12) üzenetére


postásbazsi
csendes tag

Alapjáraton egy P30 - al használom, de néha laptoppal is használom. Abban csak 4.0 a bt de ott sincs semmilyen késés. Szóval fogalmam sincs mi kell hozzá.

(#14) <Adamsky> válasza postásbazsi (#13) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

" ... ott sincs semmilyen késés ... "
Elbeszélünk egymás mellett :) Nem a késésről van szó, hanem arról, hogy egy TWS-es BT füles, hogyan kapcsolódik az adott eszközhöz. Nézd csak ezt az ábrát, amit a 9-es hsz.-be is betettem! Mindkét kapcsolódási mód TWS, de előbbi (bal oldali) esetén van egy master (igazából mindegy melyik, van olyan füles, ahol ezt lehet váltogatni), míg a másik esetben a bal- és jobboldali fülesek külön-külön kapcsolódnak az adott eszközhöz. Ez utóbbi a TWS Plus.

(#15) slezsi válasza <Adamsky> (#14) üzenetére


slezsi
csendes tag

LG FN6 + iphone xs esetében tök jól működik külön a jobb bal oldal.

(#16) Z.o.l.o. 19


Z.o.l.o. 19
tag

Sziasztok, ha valakit érdekel a Media Markt ban most 19.990 ez a füles, annyiért szerintem szuper :)

"Sose voltál, mindig vagy "

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.