Hirdetés

2019. augusztus 22., csütörtök

Gyorskeresés

(#1) cizoe

cizoe
(őstag)

LowBudget Best-buy gép! :K Ennyit még a hülyének is megér. jó írás, bár pár képecske - a masináról és a készített képekről feldobná. :R Üdv: cizoe

[ Szerkesztve ]

(#2) atos30 válasza cizoe (#1) üzenetére

atos30
(tag)

képeken dolgozom.Lesz egy pár.THX!

A pénz azért van, hogy elköltsük!

(#3) cizoe válasza atos30 (#2) üzenetére

cizoe
(őstag)

ment privát!

(#4) wwenigma

wwenigma
(Jómunkásember)

Légyszi ne méretezz át néhány képet, mert igy összemosódik még jobban. Jó lenne viszonyitasi alapként nekem. Én most vaciláltam ez és egy másik között, a másik győzött. (848*480+hang+zoom és egyéb dolgok.)

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#5) Jofi81

Jofi81
(őstag)

Ennyi pénzért tényleg nagyon jó kis gép... :R

(#6) LJ.

LJ.
(tag)

nekünk családba 2 luimx gép is van, tökéletesen beváltak.
a saját tz3-amból a makrót sajnálom a legjobban, mert én szeretek nagyon közeli képeket csinálni, de sajna azt az 5 cm-es makróval nem igazán lehet.sőt, szinte lehetetlen :O ez az egyetlen hibája a gépnek, amúgy csak dícsérni tudom! :K vegyétek vigyétek a lumixokat!!!

(#7) cizoe válasza LJ. (#6) üzenetére

cizoe
(őstag)

lz7 tulajként csak helyeselni tudok! :K

(#8) LJ.

LJ.
(tag)

néhány képecske ami lumix-al készítettem:- nem mind lett kifejezetten húdeszuper kategória....nézzétek el...
kép_1
kép_2
kép_3
kép_4
kép_5
kép_6
kép_7

(#9) cizoe válasza LJ. (#8) üzenetére

cizoe
(őstag)

a légy nagyonjó! :R El is loptam desktop háttérnek! :B

[ Szerkesztve ]

(#10) LJ. válasza cizoe (#9) üzenetére

LJ.
(tag)

köszi, szerintem is az az egyik legtutibb kép! még húsvétkor kattintottam, a légy félig még le volt dermedve. kár hogy nem 7 mp-ben csináltam í úgy még tutibb lett volna.
boccs hogy össze offoljuk a topicod... :B

(#11) atos30 válasza LJ. (#8) üzenetére

atos30
(tag)

A hetes nálam is nyerő.Utólagos engedelmeddel lekoppintom az exif adatokat az esti fotózáshoz.

A pénz azért van, hogy elköltsük!

(#12) LJ.

LJ.
(tag)

nyugodtan. lényeg h jó képeket készítsünk! hajráá!

(#13) hcl

hcl
(nagyúr)
LOGOUT blog

18000-ért tényleg jó.Hogy kicsi a fényereje... a kisméretű gépeknek ez a baja.
Kis méret, kis optika, kis fényerő. ISO25000 minimum+képzaj maximum.
Nekem is volt Nikon Coolpix 2200-am, tök kis jó fogású gép volt, aranyos, de már egy normál szobavilágításnál vagy vaku, vagy ISO, vagy mindkettő.
Viszont megvan az az előnye, hogy mellényzsebből bármikor előkaphatod.

Most Fuji S5600-am van. Az sem drága, pedig ultrazoom, és tud annyit mint a 90e-s Olympus + egyéb cumók. Sajnos a fényereje (3,2) nem igazán a kategóriaátlag :-(
(És nem, nem vagyok még amatőr fotós sem :-( )

Viszont ilyet lehet vele (állvánnyal :-) )

[link]

[ Szerkesztve ]

Veszek _hibás_ LCD monitort,fényképezőgépet, objektívet, routert ---- Mutogatni való hater díszpinty

(#14) hcl válasza LJ. (#8) üzenetére

hcl
(nagyúr)
LOGOUT blog

Nagyon tuti képek :) :R :R :R :R :R

Veszek _hibás_ LCD monitort,fényképezőgépet, objektívet, routert ---- Mutogatni való hater díszpinty

(#15) Solten

Solten
(őstag)

Igen, perfekt kis masinák ezek Panasonic-ok az én drágaságom egy dmc-ls2... :)

Saor Alba

(#16) philoxenia

philoxenia
(MODERÁTOR)

Jó a teszt! Grat. Nálunk is van otthon egy LS60. :) Is. :D

Re: a hsz.-ekre.
Minden tisztelet betartása mellett, azért nem ugyanaz a gép, mint egy drágább kompakt, de nincs is értelme összehasonlítani egy "90 ezres" géppel, ebben az árfekvésben.
Azt azért ne írjátok, hogy semmi különbség, mert ez nagyon nem igaz. A képek, ha itt jobbak, ott meg rosszabbak, azért lehet, mert a fotózás körülményei, vagy ne adj isten a fotós hozzáértése ott rosszabbak voltak.

Külön köszönet a teljes méretű képekért. :)

(#17) Rossi

Rossi
(őstag)

Jó írás! Én is egy barátságos árú, de mégis elfogadható teljesítményű gépet keresek, jó tudni, hogy 20k alatt is van minőség.

„Az ördög elképedve állt, és érezte milyen ocsmány a jóság, és látá az erényt az ő alakjában…”

(#18) Kickass

Kickass
(őstag)

én Fuji párti vagyok de azért ez a cucc se rossz (jók a Lumixok nah :D), nyilván értesz valamicskét a fotózáshoz, van aki sokkal jobb géppel is gyengébb képeket készítene

Rainbow in the Dark

(#19) cizoe

cizoe
(őstag)

Ahogy észrevettem (pl itt a példa nővérem, és Zulu fórumtárs), a friss lumixtulajok, főleg azok akik eddig hozzászoktak az automatikához, első lumixos fotoik valami irdatlanok. A gép egyszerűen igényli az állítgatást, automatán nullát teljesít ahogy észrevettem. (Itt egy lz7-es és egy tz3-as ról van szó). Kezdőként nAgyon sokat szerencsétlenkedtek vele, míg vígre legalább látható lett valami a képen normálisan. Szóval azért a kompaktok közt is van jobb megoldás kezdőknek.. Persze ez a 18k-s kategória más, itt egyértelmű király az ls60. :)

[ Szerkesztve ]

(#20) jorden06

jorden06
(senior tag)

A töltés/mentés nem az LS60 hibája, nekünk egy felsőkategóriás FZ8 van de az is olyan lassan menti a képeket mint a tetü... :( Egy régebbi Olympus gépünk meg fényképez és ment, szóval szerintem a Panasonic a hunyó.

(#21) skybot

skybot
(csendes tag)

Én is pont 2 hete vettem egy ilyen gépet. Meg vagyok vele elégedve. Nekem a sok beállítási lehetőség tetszik benne. Azért a képek sem rosszak. :DD

(#22) #41133696

(törölt tag)

Gratula, hozzá, nagyon jó gép, nekünk is ilyen van :K

(#23) shtml

shtml
(őstag)

Nekem is ilyen gépem van, tavaly decemberben vettem, akkor még 27,000-ért. Minimális plusz pénzért vehettem volna 7 Mpixelest is, de maradtam a 6-nál, mert a szenzor ugyanaz, vagyis még zajosabb lett volna. A zaj ill. zajcsökkentés okozta mosottság miatt meg amúgy sem lehetne kihasználni a nagyobb felbontást.

Tapasztalatom szerint a zaj mellett e gépnek a durva és nem konfigurálható zajcsökkentés a legnagyobb baja. Nem is kell nagyon homogénnek lennie egy felületnek ahhoz, hogy bekapcsoljon és minden részletet kimosson.

Én korábban filmes tükörreflexes gépet használtam és néha most is használom, ezért igen zavaró a kézi beállításik hiánya ill. az, hogy csak trükkökkel (téma módok) lehet valamennyire befolyásolni a beállításokat. Vakuval vagy hó fénynél azonban igen jó képek készíthetők ezzel a kis vacakkal is, az optikai stabilizátor pedig hatalmas előnye a legtöbb egyéb kompakttal szemben.

A szak­ember olyan barbár, akinek tudatlansága nem terjed ki min­denre. (Stanislaw Lem: Az Úr hangja)

(#24) Tituszazeb

Tituszazeb
(tag)

Ma rendeltem egy ilyen gépet, 1 GB-os SD-vel, meg akkutöltővel az edigitaltól.
25E fölött ingyen kihozzák (bár az 5-8 munkanap azért kicsit sok, tartozékokkal együtt volt 25 a rendelés).
A 3.2-es K800i-mtól csak jobb lehet (na jó azért telefonok közt megállja a helyét).
Érdekes azért, hogy a más márkákból való drágább gépek szintjén van ez a kis, olcsó lumix. :P

Kérek mindenkit, hogy privátban írjon, mert azt jobban észreveszem! Köszönöm! :)

(#25) runner 125

runner 125
(nagyúr)

Hali!

Bocs a kései kérdésért; Hangot egyáltalán nem vesz semmilyen felbontásban? :F
Köszi
Üdv.M

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.