Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) hemaka


hemaka
nagyúr

Nagyanyámnak se kéne...

(#2) NoMagix


NoMagix
addikt

Ez így nagyon ciki!
Pont ilyesmit keresek az anyósomnak! :DDD
De, azért ennyire nem utálom... :DD

(#3) Tex


Tex
senior tag

Lehet jobb lett volna ha egy ilyennel tért volna vissza kis hazánkba a Pana. Biztosan nagyobb figyelmet kapott volna.

[ Szerkesztve ]

"Amit akartok, hogy veletek tegyenek az emberek, ti is azt tegyétek velük." Máté (7:12)

(#4) Brown ügynök


Brown ügynök
senior tag

Nagymamám (~70 fele konvergál) érintőkijelzős telefont szeretne, nem ilyen butított készüléket. :D

"hacsak nem jön a jó tündér break utasítás képében..."

(#5) Integra


Integra
titán

szegény panasonic magyar importőr, hogy ezzel kell égetnie magát...

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#6) fateless


fateless
veterán

Nagymamámnak ez pont tökéletes készülék lenne (ha nem vettünk volna egy hónapja neki egy másikat)

A hangerőállítás lehet, hogy gondnak tűnik, de mamám még egyszer sem állíttotta át a hangot. Beállítjuk olyanra, amilyen neki kell és többet nem nyúl hozzá.

A világítás tökéletes, hogy addig ég, amíg nyomva tartja. Ha nem így lenne, elfelejtené lekapcsolni (tudom, mert a mostani ledes telefonon is van, hogy elfelejti lekapcsolni. Bemegy a szobába, leteszi a telefont - szigorúan a szekrény szélére - majd elmegy az ágyhoz, lefekszik. Ezután észreveszi, hogy túl világos van, így megint ki kell kelnie az ágyból)

A dokkoló is nagy dolog. Nagyim már többször merítette le a készülékét és csak abból derült ki, hogy nem dugta töltőre, hogy nem értük utol. Így meglenne fixen a telefon helye (hogy most is megvan), és mindig fel lenne töltve.

A kijelző nem számít neki, hogy milyen, mert soha nem néz rá - ő még a régi fajta telefonokhoz szokott. Hiába van elmentve jópár szám, ő előveszi a kartonlapra írt telefonszámokat és beírja a készülékbe, ha hívni akar. Ha nem lenne rajta kijelző, az sem zavarná.

A hátlapon levő segélyhívó pedig még jobban tetszik. A házi segélyhívós karkötőt többször véletlenül benyomta ,végül visszaadta. Így legalább ez meglenne.

Lehet, hogy a tesztelőnek nem, de az én nagyimnak - és más nagyiknak is - ez egy tökéletes telefon. Lehet, hogy tavasszal lecseréljük a másikat...

Megjegyzem, a másik nagyim mindent csinál a telefonjával a maga 74 évével. Már elgondolkodott egy okostelefon beszerzésén is, de ő a kagyló készülékeket szereti, smartphone-okból pedig - könnyebben használható változat - nem sok van...

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#7) kdavid23


kdavid23
aktív tag

Hááát...a lényeg, hogy használni lehessen, mint mindent, meg bírja a strapát. :U

Dr. Dávid

(#8) mrlujoak


mrlujoak
veterán

"Visszatért a Panasonic az európai mobilkommunikációs piacra." - De minek?!

Ez volt tegnap az első gondolatom, amikor megnéztem az adást felvételről...

...és ama gondolatom tartom. Egyértelműen rossz a készülék.
Semmi Panasonic érzés nincs benne, nincs benne valami plusz...

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#9) JanFe


JanFe
aktív tag

Ezzel ter vissza a Panasonic? Nem sikerult tul jol....

"There is nothing permanent except change"

(#10) Bibby


Bibby
addikt

Hú, az a GD széria, azok azért rohadt jó mobilok voltak... :K Valahogy nem volt az a "műanyagdarab érzése", ami azóta a legtöbb telefont jellemzi.

Ελευθερια η θανατος

(#11) kcsa


kcsa
veterán

"haramtos produkciót"

A forma amúgy nekem - kövezzetek meg - de tetszik :)

(#12) lugosi


lugosi
MODERÁTOR

Übergáz...

(#13) maki12 válasza kcsa (#11) üzenetére


maki12
senior tag

Mindenkinek más tetszik...De szerintem ti elég kevesen vagytok :D

HTC U11 & Nikon D5300

(#14) V.T.CS.


V.T.CS.
senior tag

én már nagyon várom a "normális" panákat.anno nagyon szerettem őket.
ah g450... :R

(#15) Viktor81


Viktor81
senior tag

Sziasztok !
Sajnos keson jott a cikk. Mi ugyanis kb. egy honapja vettunk 2 db-ot. (mindketto nagyapamnak 1-1) Ranezesre es elso hasznalatra a telefon kituno. Jo forma, jo anyaghasznalat, remek gombok es kijelzo. Az, hogy van "dokkolo", veszhivo, "szamkihangositas" igazan naggya tennek a keszuleket. Aztan az ember elkezdi hasznalni: a hangminoseg eleg gyatra, bar ezt a celcsoport meg talan elnezne, csakhogy halk(ami valljuk be, a celkorosztalyt nezve erdekes). Sebaj, adunk ra hangot. De hogyan ? -ja hiaba van hangeroszabalyzo, a draga keszulek felulbiral minket es bosszanto modon megerositest var - biztosan nem hallod ?, akkor nyomd meg az OK-t. -aaaaaaa
Megnyomod, de a hangero akkor is olyan, amit az en 6310-esem konnyeden felulmul. Ja, es a mennyiben jol vettem eszre a hivas befejeztevel a draga visszater a "normalis" allasba es a kovetkezo beszelgetesnel kezdhetjuk elorol a bosszanto hangositasi procedurat. (Japanban talan ket hivas kozott megjavul a nagyothallok fule ?) A billentyuzar kriminalis. En alig tudom kapcsolgatni a "finom" ujjaimmal, nem pedig az idosek a kerges, "suta" kezukkel - ujabb remek pont. Akkumulator - vaaaaa, a kedvencem. Nem tudom, hogyan jon ki az egy het a kedves teszteloknek, mert bar ezt vartam volna en is (minimum), de nem igy van. Napi ket rovid beszelgetes eseten (max. 2 * 3-4 perc) 3, maximum 4 nap. (es semmi zseblampa es felesleges "gyakorlatozas" nincsen a telefonon, csak ugy pihen a zsebben. Es akkor a non plusz ulra: az egyik keszulek gondol egyet es napkozben kikapcsol, igy csak alom marad a tavfelugyelet az oregen. (ez a problema meg nincsen lefutva, most megy korbe a telefon a csaladban, hogy esetleg nem a SIM okozza-e) A telefonnal szemben egyetlen elvaras volt: mi felhivjuk a nagyszuloket, megkerdezzuk, hogy vannak es mi kell a boltbol, illetve ok megnyomjak a gyorshivot es elmondjak, mit szeretnenek. Sajnos ez most nem teljesul. A csaladunk eleg nagy Panasonic fan, szinte minden szorakoztato elektronikai termekunk toluk valo, de most megmutattak (2*20 ezerert), hogy telefont tovabbra sem igazan tudnak gyartani. Kar erte, mert a kulso alapjan biztam benne, hogy most sem csalodunk, de mar banom, hogy nem Hagenuk-ot vettunk. - Megegyszer megjegyeznem, a tapasztalataimat ketto egyidoben vasarolt telefonrol irom, szoval nem nagyon merul fel a kifogtuk az egy rosszat a polcrol lehetosege.

(#16) AMD Power


AMD Power
titán

Mi mar jo ideje aruljuk szinten 20e ft aron. Eleg sokat adtunk mar el belole de panasz meg nem volt ra.

(#17) AMD Power


AMD Power
titán

Sorry 2x ment el.

[ Szerkesztve ]

(#18) V.T.CS. válasza Viktor81 (#15) üzenetére


V.T.CS.
senior tag

már leírtam pár helyen hogy nem szabad megvenni 1-ből semmit,hanem várni kell pár hónapot a gyermekbetegségek kiküszöbölése érdekében.nézd meg az almát.az első pár millióval telefonálni sem lehet,utána már egész jók lettek.(mondjuk nekem nem kéne ha utánam dobnám se)
bár ez személyes észrevétel

(#19) Tigerclaw


Tigerclaw
nagyúr

Az a vészgomb egész hasznos dolog.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#20) moli.hu


moli.hu
őstag

silverlight? tenyleg? nem kaptatok meg a memo-t?

(#21) Viktor81 válasza AMD Power (#16) üzenetére


Viktor81
senior tag

Szia !
En sem viszem vissza a Media Markt-ba (minek is tennem, lejart a 3 nap), max viszem a Panasonic szervizbe. De mit csinalnak vele ? Max. szetfeszegetik kis csavarhuzoval elrontva az egyetlen elonyos tulajdonsagat (kulso) aztan visszaadjak szettarva a kezuket, hogy nem tudnak vele mit csinalni. Sajnos volt mar dolgom magyar szervizzel. Ha nincsen eselyed a cserere, jobb ha el sem viszi az ember, mert csak kar tudnak tenni benne. Szoval, ne haragudj, de a mediaban nekem is azt mondtak, hogy sokat eladtunk, de meg nem volt ra panasz. Ettol a telefon meg nem felel meg annak a celnak, amire vettuk es en sem lettem boldogabb.

(#22) Viktor81 válasza V.T.CS. (#18) üzenetére


Viktor81
senior tag

Szia !
Remek tanacs, de sajnos kellett telefon. Hogyan csinaltam volna ? Veszek Hagenukot, majd ha jokat irnak a Panarol, lecserelem ? Idostelefon kellett, de nem akartam kinai ismeretlen hulladekokat venni (Emporia), amik bar mar regen piacon vannak, megsem irnak jokat rola, ezert orultem meg, amikor meglattam a Panat, mert eddig egyetlen termekukben sem csalodtunk. (egyebkent Hagenukot mentem venni, es mar banom, hogy igy dontottem) Ettol meg csalodott vagyok.

(#23) AMD Power válasza Viktor81 (#21) üzenetére


AMD Power
titán

Sajnalom de en ezzel nem nagyon tudok mit csinalni. Ez van.

[ Szerkesztve ]

(#24) V.T.CS. válasza Viktor81 (#22) üzenetére


V.T.CS.
senior tag

ennyit fűznék hozzá az "idős telefonokhoz":nagyfaterom 73 éves és 6300-át használ.
süket mint az ágyú,vak mint a bányaló és mégis meg van vele elégedve pedig tök hülye a kütyükhoz.amikor megvette az új toyotáját be sem tudta inditani az "imobilájzer" miatt. :C

(#25) V.T.CS. válasza AMD Power (#23) üzenetére


V.T.CS.
senior tag

jómunkásember hozzáállás :R
respcect,én is így nyomom.

(#26) Bog válasza Viktor81 (#15) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Szia,

most kaptuk meg a készüléket, most tudtuk megírni. Bár sajnálom, hogy így jártál, ugyanakkor köszönöm, hogy írtál, ezek szerint nem nálunk járt egyedi hibás darab, s jól láttuk a cucc bajait.

üdv
bog

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#27) Binczet válasza Bog (#26) üzenetére


Binczet
aktív tag

Második oldal közepén szeblámpa van a zseblámpa helyett.

(#28) Rav3n02


Rav3n02
senior tag

Hááát legalább van új Panasonic :DDD

A GD50 volt a legjobb Panasonic ez tény ;]

(#29) daniel909


daniel909
addikt

A kütyü tetején szeblámpa üldögél..

YoTube csatornám (nem csak tech) https://www.youtube.com/channel/UCuHjE5-zXaFdto2QQaNW5HQ

(#30) gybazsi


gybazsi
senior tag

Ez nem nagyon jött össze a Panasonicnak most. :(

Egyébként, ha pontosak akarunk lenni, akkor az ötödik elem Milla Jovovich volt, nem Bruce Willis. :DD

[ Szerkesztve ]

"az LFA a LegFaszább Autó rövidítése" - Bazsó Gábor (Totalcar)

(#31) nincsisbéla válasza lugosi (#12) üzenetére


nincsisbéla
aktív tag

Sajnos egyet kell értenem, mert ez az...

Mentalita'

(#32) mindthecrap


mindthecrap
aktív tag

a dect felépítés meg a bölcső mondjuk jó ötlet volt.

olyan cérna vagyok, akit anyám százszor tűvé tett

(#33) Polarstar


Polarstar
nagyúr

Ami igaz az igaz! Ennél valahogy több kellene...
/Én is le"vezetékeseztem" amikor lementem mellette a boltba./

Nem tud magyaruuuul???? Ez nagyon gázos!!!!

Az idősek ezt nem csípik pl...

A világítással egyetértek a gyártó oldaláról: Világítson addig, míg nyomom.
A használója nem fogja "újelfehéredésig nyomni" pl!
A samu deszantos telefonom néha világít a zsebemben pl magától. /Ezt pl nem szeretem./

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#34) NogeOne


NogeOne
tag

Ha a hangminőség meg a telefonálás nem lenne szar, akkor még egy jó nagyi telefon is lenne.. :)

(#35) Polarstar


Polarstar
nagyúr

Szeretem a nyomógombos telefonokat is és ez a készülék igen jóóól kezelhetőnek néz ki.
De a szolgáltatás "ily módon összerendezése" rendkívűl megnehezíti az eladást.

Kedves gyártó: a vásárlás után jön a "megérdemelt csalódás"!

Isten álldja a 3 napos cseregaranciát!!!!

Ha-ha-ha!!!!

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#36) moli.hu válasza Polarstar (#35) üzenetére


moli.hu
őstag

a 3 napos garancia csak (barmilyen kis merteku) gyartasi hibara vonatkozik. a magyar jogszabalyok szerint senki se kotelezheto a visszafizetesre.
van meg egy 7 napos szabaly, de az csak az tavolletben tortent (internetes) vasarlasra vonatkozik.

(#37) Polarstar


Polarstar
nagyúr

Nekem nem volt gondom az említett 3 nappal kapcsolatban.

Haverom vett egy DVD lejátszót - az nem akart működni. Visszavitte...
Aztán elmentünk a Saturnba - ahol meglepő - nem akaradóztott kiszolgálni!!!!
Egyszer hívtam őket, de inkább elmentek beszélgetni. Gondolom, mert "csak" egy DVD lejátszót akartam venni.
Átmentünk a edigitalba - és ott vettünk egy LG-t. Amit ott nem lehetett kipróbálni, mert NINCS ép kábel a közelben!!!! Mondanom sem kellett - ami rá volt írva - nem játszotta le. Meg sem nyikkant!!! Vissza! / a szomszéd teszkós szarja simán vitte! /
Majd én vettem szabi alatt egy USB csatis DVD lejátszót. Amit akartam azt lejátszotta, mondom nézek egy filmet vele közösen du. - DVD meghajtó csak kattogott - erre nem számítottam! -Visszavíve..
Harmadikhoz vittünk DVD-t és Pendrájvot is. Na az ment gond nélkül. A mediás eladó a nagyon a Top-on volt, így utólag is köszönet érte. "megoldást keresett és kínált a problémáimra!"

De közben vettem még két fülest is.
Az egyik kiesett a fülemből gond nélkül.
A másik "iszonyat szarúl!!!!!!!!" szólt. Na azt már kissé macerásabb volt visszavinni - de aztán belehallgatott a eladó, és simán visszavitte. /He-he! Ez is egy Pana volt!!! Azt mondta, hogy "szégyenletes minőségben szólt". Hozzáfűzte, neki a TV és mosógépe is Pana.../

Szóval bonyolult az élet!

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#38) moli.hu válasza Polarstar (#37) üzenetére


moli.hu
őstag

szeretnem felhivni a figyelmed, hogy az altalad irt megtortent esetek mindegyikeben hibas volt a keszulek. igy az elado koteles visszaadni az arat vagy cserelni - ez a te valasztasod (es nincs levasarlasi kotelezettseged)

viszont az altalad elotte emlitett "jon a megerdemelt csalodas" nem jelent meghibasodast!

[ Szerkesztve ]

(#39) Polarstar


Polarstar
nagyúr

Ez igaz!

Ezért is kell informálódni a vétel előtt..

Mint láthattad - én felkészültem. Sok esetben a boltosak és az áru: nem!

Magam részéről megfelelőnek tartanék egy megelégedési garanciát, amit az AVON, és ORIFLAME is nyújt.
Ezt sajna miért nem koppintják le???

Amúgy a nagy tömegű vásárlást gerjesztő tömegboltok sok esetben a tömérdek termék miatt információ hiánnyal és "hanyag" eladókkal is rendelkeznek.
Ipari "tukmálás" zajlik sok helyen.

Na én Offolok! Ennek a megoldása nem a mi dolgunk. /bár a mi érdekünk is!/

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#40) euclio


euclio
tag

Annyit szeretnék megjegyezni, hogy idősebbeknek (rosszabbul lát, ügyetlenebb a keze) nem túl jó a mikro USB-s töltő, nem fogja eltalálni az irányát a csatlakozónak, és még ha jó irányban is áll, viszonylag nehezen lehet beletalálni. Nem tudom, ezen milyen csatlakozó van (ha nem a dokkolót használja vki), de egy kör alakú tápcsatlakozóval mindenki könnyen elboldogul.

minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik

(#41) Phami


Phami
tag

Egész aranyos telefon, de a hívás para az elég csúnya...

Cheap Rap Beats, Buy Beats Online - www.ThisIsPhami.com /Trium Mars - Alcatel OT 557 - Sagem My 411V - Samsung L700 - Motorola Milestone - Samsung Galaxy Note 2/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.