Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Polllen


Polllen
nagyúr

Végre valaki meglépte.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#2) #80123904 válasza Polllen (#1) üzenetére


#80123904
törölt tag

Ennek soha nem szabadott volna megtörténnie. Egyik ok a konzolok mellett, hogy az ember nem akar PC-s csalók ellen játszani. Ennek innentől vége?!

Mármint remélhetőleg a többi kiadónak lesz esze és nem engedi ezt.

[ Szerkesztve ]

(#3) szupermacs válasza #80123904 (#2) üzenetére


szupermacs
veterán

Várjuk ki a végét.

(#4) Polllen válasza #80123904 (#2) üzenetére


Polllen
nagyúr

Én azért hagytam fel a konzolos pvp-vel, mert a sok bill+egér kombós ember ellen látszatintézkedés sincs. PC-n legalább van anticheat. :P

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#5) Wesder válasza #80123904 (#2) üzenetére


Wesder
félisten

Ha periféria szerint oszt szét, mint a Fortnite, akkor nem lesz probléma. Ez persze az àtalakítósoktól nem véd.

Cikkhez.
A Sony màr megint különcködik, pedig a crossplay-jel nem vesztenének semmit.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#6) szupermacs válasza Wesder (#5) üzenetére


szupermacs
veterán

Ki akar sonysokkal játszani? ;]

(#7) Xaels válasza Polllen (#4) üzenetére


Xaels
félisten

Az nem zavar, hogy PC-n olyanokkal kell játszani akik 50k-s egeret meg billentyűzetet használnak, 3 monitorral, 2000 fps-sel? Hogy hipergyors SSD-ről bootolnak? Kb. konzolon is ugyanez az átalakító, pénzen vett előny. Csak ott legalább külső programok nem futtathatók. Szerintem a multiban a toxic community sokkal nagyobb baj minden platformon.

Ha a kontroller alapján szelektálnak majd az is fura lesz. Mert attól még a PC-n teljesen másképp fog futni a játék.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#8) Polllen válasza Xaels (#7) üzenetére


Polllen
nagyúr

Miért lenne attól jobb egy játékos, hogy SSD-ről bootol? Édes Istenem... :C

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#9) Polllen válasza Xaels (#7) üzenetére


Polllen
nagyúr

De hogy csak ne legyek annyira genya:

Egy jó szenzoros 5k-s egér után célzás pontosság szempontjából nem lesz nagy különbség. Csak kényelmi.
Nem tudok olyan billentyűzetről, amitől ügyesebben tudsz mozogni egy játékban.
A mai fps játékok motorjai 100-120 fps felett már nem igazán adnak semmi előnyt.
Az SSD-től sem igazán lesz senki sem ügyesebb.

Szóval ezek a dolgok nem zavarnak. Ahogy a kontrollerre vehető Grip meg egyebek sem.

Az egér és a kontroller viszont másképpen működik.

Amúgy pontosan milyen fps játékokkal multizol ps-n?

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#10) Xaels válasza Polllen (#8) üzenetére


Xaels
félisten

Pl olyan játékban ahol a korábban érkezők hamarabb férnek fegyverekhez, eszközökhöz. A drágább billentyűzeten makrók, vagy egyéb funkciók lehetnek amik ugyancsak gyorsabb elérést adnak. Egeren a szintén programozható dolgok simán adnak előnyt. Erősebb hardveren lehet nagyobb a látótávolság stb...

WW2-tem tavaly, meg Battlefront. PC-n is leszoktam a multiról pont a toxic community miatt. Most már többnyire csak cooperative játékokat játszom.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#11) Raysen623 válasza Xaels (#10) üzenetére


Raysen623
addikt

+1 En is hasonlo lepesre szantam el magam.

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#12) Polllen válasza Xaels (#10) üzenetére


Polllen
nagyúr

Látom még mindig egy szinten kezeled a kettőt.

Szerintem menj fel egy kicsit fps-t tolni konzolon és kiderül, hogy tényleg az lesz-e ügyesebb, aki SSHD-t vagy SSD-t rakott a konzolba vagy az aki egérrel megy kontrolleres játékos ellen. :N

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#13) Xaels válasza Polllen (#12) üzenetére


Xaels
félisten

Nézd vannak akik egérrel is szarok, de lehet konzolon a gyengébb kontrolleresek ellen ki tudja ezt az előnyt használni de ettől még nem lesz "ügyesebb" csak előnyt vásárolt magának. SSD Pl. Battlefieldben ha valaki hamarabb betölt akkor elviszi a tankot/helikoptert stb. és te kutyagolhatsz esetenként akár már egy pontot is behúzott mire te beérsz és ez áll konzolon is. Az mi ha nem előny? PC-n ott van BC2-BF3-BF4-BF1 fullosan, beleöltem jópár órát a szériába. De a hátam közepére sem kívánom már azt ami ott megy. Ránéztem a BFV Bétára konzolon és 3 kör után töröltem. WW2-vel is csak azért játszottam sokat mert egy relatív jó kis csapattal hozott össze a sors.

Fogadd el, ha valaki sokkal több pénzt öl bele az mindig előnyben lesz valamilyen szinten minden platformon. PC-n ez annyival rosszabb, hogy ott vannak szoftveres megoldások is amik olcsóbbak. Mit gondolsz mennyi idő lesz mire lesz olyan emulátor PC-n ami megoldja, hogy ezekben a cross-platform címekben a kontrolleresek közé dobjon a rendszer?

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#14) Polllen válasza Xaels (#13) üzenetére


Polllen
nagyúr

"Fogadd el, ha valaki sokkal több pénzt öl bele az mindig előnyben lesz valamilyen szinten minden platformon."

Eddig sem volt ezzel gondom. A dolog lényege az volt, hogy az egér helyett kontroller > minden más pénzért vásárolható előny, ami nem wh, aimbot, de ugye ezt írtam abban is, amire válaszoltál.

Téged idézve, fogadd el, hogy ezt gondolom, mert csak azt az egy gondolatot nem veszed figyelembe, amit leírtam.

[ Szerkesztve ]

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#15) szupermacs válasza Xaels (#7) üzenetére


szupermacs
veterán

Fortnite pl. XO-n megy bill+egér kombóval és így már nincs nagy előnye a crossplayes PC játékosoknak. Talán a Paladins is bekerül a támogatott játékok közé ha a fejlesztők látnak benne valamit.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.