Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Kasya


Kasya
nagyúr

Megeri? Van benne annyi elmeny, mint a D3-ban, vagy esetleg annyi lehetoseg, mint a PoE-ben?

(#2) CactuS válasza Kasya (#1) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Engem is érdekelne, jó lenne egy diablo klón, kicsit több szeretettel, mint amit a Blizzard mostanában ad...

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#3) #04430080 válasza Kasya (#1) üzenetére


#04430080
törölt tag

Majd 1-2 év múlva, ha lesz benne tartalom. Early access még.

(#4) saelin


saelin
veterán

Pagan Online a címe és még csak most került bele coop? Oh, jeez. :U

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#5) Mortein


Mortein
tag

8 karakter érhető el benne, de alapból csak 3-ból választhatsz és menet közben lehet (Assasination küldik teljesítésével) megszerezni a többit. Az alapjáték még nincs kész teljesen tehát az alap kampányt nem lehet végig tolni még néhány (talán 3? fejezet hiányzik belőle). Max szint jelenleg 30.

Ami tetszik az a játék nehézsége (3 nehézségi szint van). Picit nehezebb, mint a hozzá hasonló játékok de nem vészes. A fejlesztők elég aktívak és figyelnek a visszajelzésekre. Aki kész játékot vár az még ne vegye meg, de így is bele lehet tolni jó sok órát, a jelenlegi cucc kimaxolásához meg még több kell. A legjobb cuccok ugyanis kraftolásból jönnek, amihez farmolni kell.

(#6) CactuS válasza Mortein (#5) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Diablohoz képest pl storyban, játékmenetben, stb. hogy áll? Nyilván Early access, de gondolom az irány már látszik így is.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#7) Mortein válasza CactuS (#6) üzenetére


Mortein
tag

Story-t nehéz megítélni, mert eléggé szubjektív, hogy kinek mi tetszik. Szerintem nem jobb mint a Dio 3 story-ja, de ez tényleg csak az én véleményem és a teljes tartalom nincs benne. Játékmenetben, amint túltettem magam az arénaszerű harcon, már élvezhető volt, sőt volt benne kihívás. A Co-op éppen ezért lesz jó mert a karakterek számos skillje harmonizál egymással.

Arénaszerű játékmenet alatt azt értem, hogy betölt a pálya amin belül zónák vannak, ahova ha besétálsz bezáródnak és megjelennek a mobok és addig nem tudsz kimenni, amíg meg nem öltél mindenkit vagy meg nem haltál de akkor nyilván előröl kezded a pályát. A pálya végén pedig egy portal (nem olyan mint dioban, nincsenek tekercsek) szerűséggel tudsz visszamenni a központi részbe, ahol az árusok, craftolás meg ilyenek vannak. Más mint a diablo. Karaktereknél annyira brutálisan újszerű dolgot még nem láttam, más játékokban látott skillek és harcmenet van. Szerintem jól összerakott kis játék, az ára sem brutális és nem is nagyon van most más új cím. Ami még jól látszik, hogy a készítők foglalkoznak a játékkal, érezhető, látható változások vannak.

[ Szerkesztve ]

(#8) saelin válasza Mortein (#7) üzenetére


saelin
veterán

"Arénaszerű játékmenet alatt azt értem, hogy betölt a pálya amin belül zónák vannak, ahova ha besétálsz bezáródnak és megjelennek a mobok és addig nem tudsz kimenni, amíg meg nem öltél mindenkit..."

Ez nekem olyan Devil May Cry-osan hangzik. Játszottam anno egy androidos játékkal is, ami hasonló harcokra épült.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#9) CactuS válasza saelin (#8) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Igen, kb. az lehet, nekem így picit csalódásnak hangzik, a netes néhány videó alapján szabadabbnak gondoltam a játékmenetet.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#10) Mortein válasza CactuS (#9) üzenetére


Mortein
tag

A játékmenet sajnos zárt. Nem olyan mint dioban, hogy bóklászol és kikerülöd az ellenfeleket, ha nem akarsz harcolni velük. Itt mindenképpen harcolnod kell, mindazonáltal ez adja a nehézségét is, több hullámban jönnek az ellenfelek és csak a zárt részen belül mozoghatsz, ami persze van amikor egészen nagy. Ár/érték aránya szerintem egész jó a játéknak.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.