Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#33) bela5 válasza simonzé (#29) üzenetére


bela5
aktív tag

Sziasztok!

Igen, az Acer, a Packard Bell, és a Gateway egy cégcsoport. Utóbbi inkább az Usában nagyon elterjedt márka… Habár próbálták Magyarországon is meghonosítani, ez a kezdeményezés nem nagyon vált be. Minden gyártónak van olyan gépe,mely a kinézetével, az esztétikával próbál előnyt szerezni...Ez a gép szerintem ilyen, annyival több társainál,hogy ez tud is valamit. Nem azt mondom,hogy a nagy gamereknek lesze ez jó...Mert ez nem is lenne igaz. Almalmi játékosoknak ,és azoknak akiknek az un. brutális játékok futtatása nem szükséges full beállításokkal. Én a tesztben a Crysys-t és a SanAndreas-t választottam. A gép mind a két játékot vitte fullon. Habár FPS-t nem tudok mérni,nekem nem tűnt darabosnak a játék közben...Tudom, hogy nem szálcsiszolt fém, nem is bambuszrügyből, és nem atombiztos anyagokból készítették,de ez esetben a gyártó az esztétikumra ment. Azzal vitatkoznék,hogy a kozumer szegmensbe szánja. Mivel a cikk végén is írtam,hogy mára a laptop egy amolyan státusz szimbólum is…Ezért lett a Packard Bell prémium kategória. (Aki a gépét a konzumer szegmensbe szánja, az nem 170k.-s kategóriába teszi). A gép láttán a 6920-as jutott eszembe,ahogy a cikkemben is írtam. Itt nem az anyaghasználatot vettem alapu,sem a belső felépítést,hanem azt,ahogy elsőre ránézek a gépre…Pusztán a külső megjelenés. Soha nem mondtam,hogy profi vagyok.(Simonzé) Ez az első cikkem…(persze ezzel nem takarózhatok sokáig) Tudom vannak a cikknek hiányai, de a kritikákat építő jellegűen fogom használni a következő cikk megírásához, és ígérem,hogy rakok akkumulátor tesztet is, és a szinoníma szavakat is használni fogom. A képekhez a nagyobb linket ehez a cikkhez már nem tudom alkalmazni,de ezt is pótolni fogom a következőkben.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.