Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) noisia


noisia
aktív tag

A nem teljes értékű navigációs billentyűktől mindíg kiráz a hideg.
BTW ez a kis noti nem rossz, várom a további tapasztalatokat.

" ..a p3'n1szem benne volt a Rekordok könyvében..aztán a könyvtáros mondta, hogy azonnal vegyem ki.."

(#2) Alchemist válasza noisia (#1) üzenetére


Alchemist
addikt

Még szerencse, hogy a numpad-del is lehet navigálni...

Éppen olvasok egy érdekes könyvet az antigravitációról... képtelen vagyok lerakni.

(#3) Ombi5


Ombi5
őstag

Ekkora sz@r markat meg eletemben nem lattam. Vadonat uj laptopot hoztak hozzam telepitesre, es a tipus szama szerint hivatalos oldalon nem is letezik,de meg neten se talaltam hozza.. Egy TRAGYA KATEGORIA!!!

(#4) Fix3r válasza Ombi5 (#3) üzenetére


Fix3r
csendes tag

Nem tudom mi kerülhetett hozzád de én 2 hónapja vásároltam egy EasyNote TS-t és 5 perc alatt meglett hozzá minden driver a hivatalos oldalról, haver szintén vásárolt egy ugyanilyen szériás gépet kicsit más specifikációval és arra is megtaláltunk mindent szintén a hivatalos oldalon.

Trágyának pedig semmiképpen nem nevezném, amenyibe volt(105e) nem találtam hasonló felszereltségű(b960,gt630,4gram) lapost és bőven jól kiszolgál. Persze voltak korrekt i3s gépek de néha szoktam kicsit játszani úgyhogy nállam a intelhd nem játszik.

[ Szerkesztve ]

Doogee DG2014 Wuff Wuff

(#5) Ombi5 válasza Fix3r (#4) üzenetére


Ombi5
őstag

Olcso az teny,nem rossz a belseje, a driverek miatt kiakadtam. Hivatalosan boltba vette... Megneztem a dobozan a tipusat, nincs ilyen laptop meg google szerint se, aztan bementem a biosba, ott megint mast talaltam erdekes volt, cska nevetni tudtam. Az alapjan se talaltam. Jo elkezdtem nezegeetni mivan rairva,h intel HD stb. Es probalgatva tudtam beszerezni a drivert.. Tobbet ilyet eletbe nem akarok latni, es ezert a boltban vagy szamtek cegnel elkertek volna 15 rugot legalabb... ROHEJ.....

(#6) hallador válasza Ombi5 (#5) üzenetére


hallador
addikt

Miért csodálkozol ezen.
Amúgy maga a Márka SAJNOS az Acer egyik márkája. Sajnos a Packard Bell-t. De a legrosszabb, hogy az Acer pont a legrosszabb korszakában vette meg a márkát. 2008. Gyakorlatban Ma ha olcsó notebook kell akkor már érdemes megvenni a Packard Bell-t. A helyzet, hogy jobban megéri mint az Acer. Mára sikerült a Packard Bell-is felhozni.. Ha nálad 2008 - 2010-es PB járt akkor ne ics csodálkozz ezen. Ma már viszont ha olcsó notebook kell akkor a Packard Bell éri meg a legjobban. Egyedüli problémának a no contact gart látom. De ha NoteBook-ot kellene vennem, ilyet vennék. Olcsó és a minősége elmegy.

The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

(#7) Ombi5 válasza hallador (#6) üzenetére


Ombi5
őstag

Kerlek szepen, 3 hete vettek a laptopot. Ennyit errol a markarol!!!!

(#8) oliverkiss32 válasza Ombi5 (#7) üzenetére


oliverkiss32
aktív tag

Jól van maradj már csöndben, fárasztó vagy. Ennyit rólad.

;]

(#9) Ombi5 válasza oliverkiss32 (#8) üzenetére


Ombi5
őstag

En csak a tapasztalatomat irtam le,ellenben veled a semmit mondo irasod. Leulhetsz 1-es... :C

(#10) oliverkiss32 válasza Ombi5 (#9) üzenetére


oliverkiss32
aktív tag

Nem a tapasztalotad írtad le, te csak fikáztad a céget.

;]

(#11) Ombi5 válasza oliverkiss32 (#10) üzenetére


Ombi5
őstag

Az nem tapasztalat,ha nekem kell rendbe rakni utanuk a fosukat,loooooooooooool!! Sok sikert ehhez a foshoz...

(#12) SworD!


SworD!
tag

Sziasztok,
Megtudja valami mondani, hogy milyen hangkartya van ebben a laptopban? (Packard Bell Easynote TE) Nem talalok hozza XP drivert.

Koszi.
Udv.

"Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna." (George Eliot)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.