Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) banhammer


banhammer
veterán

Azok a dedikált gombok úgy kellenek, mint egy falat kenyér.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#2) Poetro


Poetro
csendes tag

Azok a Facebook / Twitter stb. gombok tuti kellenek? Egyáltalán mit csinálnak? Megnyitják az alapértelmezett böngészőben (vagy rosszabb esetben mindenképpen IE-ben) a megfelelő weboldalt? Vagy a Packard Bell csinált dedikált alkalmazásokat hozzájuk?

(#3) Tomy Yayo válasza Poetro (#2) üzenetére


Tomy Yayo
senior tag

Vagy inkább azért, mert win8 alatt nagy valószínűséggel lesz marketplace-ről letölthető dedikált alkalmazás?... :U Egyébként nem hinném, hogy ez plusz 2-3 gombot jelent a gépen, gyanítom inkább ilyen FN funkcióbillentyűvel elérhető megoldások lesznek ezek. De ha ott vannak, akkor se kötelező ám használni :) Speciel engem is baromira hidegen hagy, egyiken se vagyok regisztrálva. Viszont ez a gép tetszik, specifikáció és külső is bejön, kíváncsi leszek a minőségre. Már amúgy is rég kacsintgatok PB-ek felé, jó ár-érték aránnyal dolgoznak, ennyiért egy 14"-es még engem is érdekelne, ha pont vásárlás előtt állnék.

Régi megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Tomy Yayo

(#4) Lacces


Lacces
őstag

Tényleg egy ilyen kaliberű gép elegendő a World of Warcraft játékhoz?

(#5) raper válasza banhammer (#1) üzenetére


raper
senior tag

Szerintem az írigység beszél belőled, hogy a Tieden nincsenek meg ezek a lehetőségek. :D

(#6) T-bag válasza Lacces (#4) üzenetére


T-bag
tag

A GT 620M-mel 1366x768-ban mindenképp.

(#7) Lacces válasza T-bag (#6) üzenetére


Lacces
őstag

Kösz :R, akkor lehet öcsémék ezt kapják meg karácsonyra :D

(#8) T-bag válasza Lacces (#7) üzenetére


T-bag
tag

Addig még bőven lesz átrendeződés árban teljesítményben, szóval érdemes követni az aktualitásokat.

(#9) Lacces válasza T-bag (#8) üzenetére


Lacces
őstag

Tom, de én mindig a nyáriakat nézem, mert ezeknek az ára általában karácsonyra lemegy. Vagy veszek egy használtat, az egyik öcsém amúgy is kolis, és nem igazán úgy bánnik az én laptopommal ahogy kéne (vagy csak én vagyok túl érzékeny :D)

(#10) kiskaktusz


kiskaktusz
addikt

A supportra is rányomnak, vagy csak a több gépet akarnak eladni?

"Don't try to understand women... ...women understand women and they hate each other."

(#11) Gaga_30


Gaga_30
tag

Én pont egy olyan üzletben dolgozom, ahol árulunk PB notikat. A most futó tipusok-konzumer kategória-hajlamosak nagyon melegedni és eléggé hangosak is. Aki ilyet szeretne mindenképpen nézze meg élőben a választottját működés közben ha lehet.
Egyébként nem rosszak, más gond nem fordult még velük elő.

(#12) Lacces válasza Gaga_30 (#11) üzenetére


Lacces
őstag

Köszönjük az infót :R

(#13) DBAtti


DBAtti
aktív tag

Sziasztok!

Épp van nálam egy ismerős ilyen PB EN laptopja. Szoftveres supportot kap tőlem (Winsdows újrahúzás, egyéb programok telepítése, stb.)
Csak most vettem észre, hogy nem tölt rendesen -legalább is az ikon szerint. Sajnos mikor a kezembe került, ezt nem néztem. A töltő ki-be dugását követően megy 3-4 "csíkot" a töltőkijelző (mutatja, hogy tölt), aztán leáll, és 22%-on marad, hálózatról rendben üzemel.

CPU 50C körül szokott menni, így nem melegedésre gyanakszom. Hogyan lehetne megtudni, hogy az akku romlott-e el, vagy valamilyen szoftveres fonákság áldozata lett?

Üdv!
Attila

"A szél fú, a zöld fű. A Föld kering, a Nap korong..."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.