Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Tituka


Tituka
senior tag

kezd már unalmas lenni, ez a miből mennyi....

Skizofrén vagyok, és én is...

(#2) Morden24 válasza Tituka (#1) üzenetére


Morden24
nagyúr

Miért lenne az? Ebből a vásárlók is következtethetnek, hogy mennyire (és esetleg mibe) érdemes fektetni, merre haladnak a trendek, mennyire valószínű, hogy a kiadók rákapnak a kiegészítők támogatásához játék-szinten stb.

Sectumsempra - For Enemies

(#3) Tituka válasza Morden24 (#2) üzenetére


Tituka
senior tag

nem tudom, azt viszont remélem hogy komolyabb játékok is megkapják a támogatást :K

Skizofrén vagyok, és én is...

(#4) jookomak válasza Tituka (#3) üzenetére


jookomak
őstag

Megkaphatnák, oszt' mégse kapják.
Jelenleg move-ra van egy épkézláb sportjáték, és resident evil 5-höz meg a heavy rain-hez lehet használni. Egy játék van, amit direkt arra írtak, de még az se jelent meg: sorcery-harry potter klón. Mondjuk az e3 bemutatón jól nézett ki.
Kinect pedig adventures, és őőőőő...kinectimals kapott viszonylag jó pontszámot, de azért abban szerintem egyet lehet érteni, hogy az nem minősül normális játéknak.

(#5) Morden24 válasza jookomak (#4) üzenetére


Morden24
nagyúr

Ezen kívül még Kinecten is ott van a HP7.

Sectumsempra - For Enemies

(#6) deicide


deicide
veterán

Én nem értem az embereket, miért nem jó egy puha karosszékben ülve játszani, miért kell ugrálni, mozogni? :U De lehet, hogy csak öregszem és lustulok.

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

(#7) Morden24 válasza deicide (#6) üzenetére


Morden24
nagyúr

A kettő nem zárja ki egymást.
Egyébként meg öregszel és lustulsz :P

Sectumsempra - For Enemies

(#8) Tituka válasza Morden24 (#5) üzenetére


Tituka
senior tag

:DDD

Skizofrén vagyok, és én is...

(#9) hemaka válasza deicide (#6) üzenetére


hemaka
nagyúr

én sem értem :D egész nap ugrálok úgyis, fenének se lenne kedve még otthon is... :D lehet az ilyen ál-sport játékokkal nyugtatják magukat az amcsik, hogy ők bizony mozognak, sportolnak =D

[ Szerkesztve ]

(#10) Morden24 válasza hemaka (#9) üzenetére


Morden24
nagyúr

Önmagában ugrálni valóban csak poén (egyébként aki nem érti, mi a jó benne, az próbáljon ki ilyesmit társasággal, és rájön, viccen kívül).
Ellenben pl. Kinectre már vannak és jönnek is még igen színvonalas edzőprogramok, amik olyan emberek állítása szerint is teljes mértékben komolyan vehetők, akik bizony ebben dolgoznak.

Nyilván nem helyettesít egy squash-meccset egy Kinectes pingpongozás, de ha azt nézem, hogy mibe kerül egy havi kondibérlet, és mibe egy fasza fitnessprogram, akkor még a Kinect árával együtt is érdemes elgondolkodni, hogy melyik éri meg jobban - tekintve, hogy én pl. egyedül le nem megyek konditerembe, mert rühellem, ellenben szívesen edzegetek, szerintem pl. remek ötlet.

Azon meg persze lehet röhögni, hogy ál-sport, meg az amcsik nyugtatják vele magukat, de végeredményben az egyik fél az álsportolás közben feláll a kanapéból és ugrál, a másik meg csak punnyad rajta.
Nem mellesleg érdemes kipróbálni mondjuk egy órányi Adventures-t, ami tényleg csak bohóckodás, de rendesen kileszel a végére. Senki nem mondta, hogy ettől Swájcinéger leszel, viszont arra kiválóan alkalmas, hogy ne csak kalóriát vigyél be, hanem le is dolgozz valamennyit.

Az olyan előnyökről nem is beszéltük még amúgy, hogy egy ilyen fasza ugrálás után az ember jóval jobban alszik, mint ha csak rohadt volna a gép előtt szempukkanásig. Kölköknek sem nagy baj, ha jól lefárasztják magukat (fizikailag) relatíve rövid idő alatt, és nem állandóan csak ülnek a kanapén.

Szóval egy szó, mint száz, ilyen téren csak előnye van, hátránya nulla.

[ Szerkesztve ]

Sectumsempra - For Enemies

(#11) keIdor válasza jookomak (#4) üzenetére


keIdor
titán

Hát... 1-2 év múlva talán érdekel majd engem is mindkettő, de amíg ilyen gagyi a kínálat addig ezt nem nekem gyártották.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#12) h-yle válasza Morden24 (#5) üzenetére


h-yle
addikt

HP7 (mint az összes HP, kivéve talán a Lego-t) egy halom fekália. A Kinect-es rész meg egy szimpla railshooter, abból is a futottak még fajta.

Talent is over rated, get back to practice. - Jeremy Piven

(#13) Morden24 válasza h-yle (#12) üzenetére


Morden24
nagyúr

Bevallom, nem játszottam egyetlen eggyel sem, filmből készült játékokat kb. a happy meal-figurák színvonalán kezeltem eddig is, de alapban jónak tűnt a varázsolgatós koncepció. Ettől még megcsinálhatták szarul, persze. Én csak egy pár perces gameplay-t láttam belőle, ott nem tűnt különösebben rosszabbnak, mint a hasonló kategória.

Sectumsempra - For Enemies

(#14) h-yle válasza Morden24 (#13) üzenetére


h-yle
addikt

Ha nagyon bele van kockulva valaki HP-be akkor játszható, de jószívvel is közepes a cucc. Egyszerű mint a bot. Ellen jön, lelövöd. Mindezt szörnyű irányítással (Kinect is meg kontroller is elég gyenge) "csőben". Szóval olyan mint egy elcseszett CoD: BO varázslókkal :D

Végül is az "ott van még" jelző illik rá. :)

[ Szerkesztve ]

Talent is over rated, get back to practice. - Jeremy Piven

(#15) he7edik. válasza Morden24 (#5) üzenetére


he7edik.
addikt

Ja a 3 pontos HP7 amiben csak egy ultra primitív mini játék van MS gyerekőrre

Égő szöveg a flém vázon

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.