Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) VaniliásRönk


VaniliásRönk
nagyúr

Benéztem valamit. :)

[ Szerkesztve ]

"Only two things are infinite, the universe and human stupidity, and I'm not sure about the former." (Albert Einstein)

(#2) bajusz15 válasza VaniliásRönk (#1) üzenetére


bajusz15
senior tag

a videókártyáknál szerintem el van írva valami :" Gigabyte Radeon HD 3750 ".
Ez nem 3870 akart lenni ?? :D

(#3) bteebi


bteebi
veterán

"Ennyi pénzért TN+Film panelt kapunk 3 ms-os válaszidővel, 500 cd/nm fényerővel és 800:1 kontrasztaránnyal"

Értem én, hogy négyzetméter, de ez így írva akkor is nanométer :U. A 800:1-es kontraszt kicsit meglep - lehetne magasabb/jobb is... De legalább az ára (130k) elég baráti :), csak a francnak se kell ekkora (28") monitor :P.

Cancel all my meetings. Someone is wrong on the Internet.

(#4) bteebi válasza bajusz15 (#2) üzenetére


bteebi
veterán

Ezen én is gondolkoztam :D.

Cancel all my meetings. Someone is wrong on the Internet.

(#5) raskolnikoff


raskolnikoff
őstag

Abit lapok már jöhetnének:D

A gazdasági válság és az emelkedő energiaárak miatt arra kényszerültünk, hogy kikapcsoljuk a fényt az alagút végén. A kellemetlenségért elnézést kérünk.

(#6) v.tom


v.tom
őstag

Egy kis elgépelés:
"Beszállt a Sappihre is az alálicitálásba."
Csak gondoltam megjegyzem. Egyébként igen jó kis cikk! :R

(#7) VaniliásRönk válasza bajusz15 (#2) üzenetére


VaniliásRönk
nagyúr

De, minden bizonnyal. :D

"Only two things are infinite, the universe and human stupidity, and I'm not sure about the former." (Albert Einstein)

(#8) Hedgehanter válasza bteebi (#3) üzenetére


Hedgehanter
őstag

Mieert nem...?? En orulnek neki, van hely az asztalomon...... :DDD Bar ekkora meretnel mar tuti jol latszananak a TN panel hibai....

(#9) eszterencs válasza bajusz15 (#2) üzenetére


eszterencs
HÁZIGAZDA

Gigabyte HD 3870 az, igen, köszi. Többi hiba is javítva.

E.

(#10) Jofi81


Jofi81
őstag

Pont most vettem ilyen Gigabyte 880 GT-t, csak akkor még 35770 Ft volt.

(#11) Noi88


Noi88
tag

Örömmel látom, hogy lehet P45-ös lapot kapni egészen barátságos áron is. Giga DS3-asára leszek kíváni még nagyon.

(#12) GIJoe


GIJoe
addikt

Sapphire HD 3850 256 DDR3 RAM Lite ->BestBuy<- :C

(#13) Pukkancs


Pukkancs
tag

Az a rádió vagy mi úgy néz ki, mint ha valami sci-fi filmből vették volna ki. :D

(#14) bozont válasza GIJoe (#12) üzenetére


bozont
veterán

Szerintem inkább ez. :C

(#15) GIJoe válasza bozont (#14) üzenetére


GIJoe
addikt

Valóban!! ;)

(#16) KoPy89 válasza bozont (#14) üzenetére


KoPy89
tag

Lehet lecserélem egy ilyenre, az iceqs x1950prom :B

(#17) MaciG


MaciG
addikt

Nem rossz ez a rádió, én este alvásnál mindig rádiót hallgatok, de úgy látom még mindig olcsóbban jövök ki a dologból ha bekapcsolva hagyom a gépet és azon hallgatom :))

BANZAII

(#18) janos1988


janos1988
addikt

En egy Fujitsu Siemens Amilo Pro V3505-t akartam venni (de lebeszeltek rola, mert nagy a meghibasodasi aranyuk), de latom megerte varni, a VR601-et nekem talaltak ki :) ES meg bluetooth is van benne. A webkamera meg hab a tortan. Bingo!

[ Szerkesztve ]

https://www.youtube.com/watch?v=mkDSGbRyjz8&list=PLVJH24yGtE_w5Ke4aWmRV8erFQmqRD1dK Minden egyes új rész rátesz még egy lapáttal :-D

(#19) Dufresne válasza MaciG (#17) üzenetére


Dufresne
addikt

Én ezt a rádiót az Infopatika weblapján 29,900Huf-ért látom, ami csak kevesebb egy 20k-val, mint a cikkben írt 50ezer.
Azis igaz, hogy a termék nevében mintha elírás szerepelne, mert egy 1GB-os MP3 lejátszóra utal, ami ugyan árulnak szintén ők, csak nem ilyen áron Wi-Fi rádió

Szóval nemtudom mi elírás ebből és mi nem.

(#20) janos1988 válasza janos1988 (#18) üzenetére


janos1988
addikt

Vajon ez magyar kiosztasu? Vagy lesz-e olyan.

https://www.youtube.com/watch?v=mkDSGbRyjz8&list=PLVJH24yGtE_w5Ke4aWmRV8erFQmqRD1dK Minden egyes új rész rátesz még egy lapáttal :-D

(#21) sh4d0w


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Még egy elgépelés:

"...mellyel az akutális analóg..." - az Asus notebook-ok bemutatásánál, az oldal tetején.

https://www.coreinfinity.tech

(#22) mgoogyi


mgoogyi
senior tag

Nagyon durván esnek az árak. :Y Azért a 3850-es is elég erős kari és 23-24e...

(#23) copin


copin
őstag

Ez a digitális rádióadás mennyire gyakori? Érdemes most beszerezni egy ilyet?

(#24) Borisz76 válasza copin (#23) üzenetére


Borisz76
veterán

HÁt....közel 50 Eft-ér semmiképp nem éri meg.

Synology NAS DSM6 - Összefoglaló : https://logout.hu/bejegyzes/borisz76/synology_nas_osszefoglalo.html

(#25) Thunderzolee

"Az MSI P45-ös paletta legolcsóbb és legegyszerűbb tagja a P45 Neo-F. Csupán 23 500 forintot kóstál, de ő is tudja az 1600-as rendszerbuszt és 1200-as DDR2 órajelet."

Az MSI oldalán a sima P45 NEO nem támogatja az 1200-as DDR2-es memóriákat. Vagy nem értem, most akkor mégis? :F
Segítsen már valaki, 23ezerért olcsó (és jó) lap lenne, de ezt az apróságot hiányolom. Vagy felhúzható addig a ram, csak "hivatalosan" nem támogatja?

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#26) domi007


domi007
őstag

Hű, ezek a duplamagos cerkák nagyon érdekelnek, vajon mit tudhatnak?

Az a 3850-es pedig enyhén BestBuy! Inkább irgalmatlanul BestBuy! Van ahol ennyiért 3650-est lehet kapni :Y szinte alig hittem, smikor megláttam az árat! Hiszen ezek valami 50k körülről startoltak valamikor, nem?

DOMy

u.i.: lassan elérhetővé válik a "60k-ós gép kéne, csak játékra"-című című szabványmondatra adható konfig :Y

"̶d̶e̶ ̶a̶ ̶t̶u̶d̶o̶m̶á̶n̶y̶ ̶m̶a̶i̶ ̶á̶l̶l̶á̶s̶a̶ ̶s̶z̶e̶r̶i̶n̶t̶ ̶a̶z̶ ̶i̶p̶a̶r̶i̶ ̶m̶é̶r̶e̶t̶e̶k̶b̶e̶n̶ ̶i̶s̶ ̶h̶a̶s̶z̶n̶á̶l̶h̶a̶t̶ó̶ ̶S̶H̶A̶1̶ ̶c̶o̶l̶l̶i̶s̶i̶o̶n̶t̶ ̶g̶e̶n̶e̶r̶á̶l̶ó̶ ̶e̶s̶z̶k̶ö̶z̶..." - 2017. február 23. óta már létezik

(#27) eszterencs válasza Dufresne (#19) üzenetére


eszterencs
HÁZIGAZDA

Az Infopatika oldalán van az elírás, az Alcor Lux 1 GB-os mp3-lejátszó ára jön be a Blik rádió ára helyett. A Blik ajánlott fogyára annyi, amennyi a cikkben van. Jeleztem nekik, és köszi az észrevételt!

(#28) VaniliásRönk válasza domi007 (#26) üzenetére


VaniliásRönk
nagyúr

Esetenként 30-40%-kal lassabbak az E2000-eseknél.

"Only two things are infinite, the universe and human stupidity, and I'm not sure about the former." (Albert Einstein)

(#29) Jim Tonic


Jim Tonic
nagyúr

Az a rádió tutira csonka gúla? Mert akkor én vagyok rossz geometriából.

Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

(#30) Franklin válasza Jim Tonic (#29) üzenetére


Franklin
addikt

Miért, szerinted mi? :-)

(#31) Jim Tonic válasza Franklin (#30) üzenetére


Jim Tonic
nagyúr

Semmiképpen sem gúla. A gúla palástjának minden idoma háromszög. Ez talán egy trapéz alapú hasáb, némi jóindulattal.

[ Szerkesztve ]

Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

(#32) Bibby válasza Jim Tonic (#31) üzenetére


Bibby
addikt

.

[ Szerkesztve ]

Ελευθερια η θανατος

(#33) Horbal válasza Jim Tonic (#31) üzenetére


Horbal
őstag

A gúla olyan geometriai test, amelynek alaplapja n oldalú sokszög, palástja pedig olyan háromszögekből áll, amelyeknek egy közös, nem az alaplap síkjába eső csúcsuk van, és az ezzel a csúccsal szemben levő oldalaik egyben az alapsokszög oldalai.

Hároszöget csonkolsz trapézt kapsz XD

Viszont ha ennek a valaminek az oldalai nem dőlnek egymás felé(eleje haátulja) akkor ez valóban nem gúla de ez nekem nem egyértelmű a képről.

[ Szerkesztve ]

Balett cipőm nincsen nekem, de ha lesz én fő nem veszem!

(#34) BluEyes válasza Dufresne (#19) üzenetére


BluEyes
őstag

Az egy másik, olcsóbb, butább készülék. Revo honlap

Azért jó a tengerparton, mert ott csak 3 oldalról vesznek körbe hülyék.

(#35) Zordkaszás


Zordkaszás
senior tag

Nem túl szép:
Megfelelően működött az FM rádió, ami minden a környéken működő rádiót befogott, és az RDS is működött velük.

Talán egy kicsit szebb:
Megfelelően működött az FM rádió, ami minden a környéken sugárzó rádiót befogott és az RDS információkat is megjelenítette.

█ Egyszer elmegyek érted!! Érted? █

(#36) gV válasza domi007 (#26) üzenetére


gV
őstag

volt rola teszt itt a PH!-n

(#37) Dr. Akula


Dr. Akula
nagyúr

A P45 és X48 csipkészlet közt mi a különbség? Így elsőre nem tűnt fel semmi, azon kívül hogy a P45-ös lapokból vannak legagyizott veerziók is olcsóért, de a fullos ott is ugyanannyiba kerül, és ugyanazt tudja mint az X48.

(#38) Mackósajt


Mackósajt
senior tag

"A hivatalos 1333-as mellett tuningban támogatja az 1600-as, sőt a 2008-as rendszerbuszt is."

Ez a 2008-as rendszerbusz valahogy nem tűnik tipikusnak. :D

(#39) #19617792 válasza Dr. Akula (#37) üzenetére


#19617792
törölt tag

Az X48-ban a 2x16-os (vagy több) CrossFire az egyik különbség.

(#40) rudi válasza Thunderzolee (#25) üzenetére


rudi
nagyúr

Az a helyzet ezekkel az Intel chipsetekkel, hogy az Intel adja meg rájuk a hivatalos FSB és RAM támogatást, de törvényszerűen többet is tudnak. FSB terén például a 400-as, amihez az 1600-as Quad Bus tartozik a P35-ös lapoknak nem szokott gondot okozni. Éppen emiatt az alaplapgyártók szeretnek OC meg egyéb végződésekkel nem hivatalos számokat megadni. Az 1800-as és 2008-as meg DDR2-1200-as órajeleket az MSI sajtóeseményén osztogoatott szórólapból vettem, most a cikk kapcsán is abból dolgoztam, és utólag engem is meglepedd, hogy az oldalukra nem tették fel.

[ Szerkesztve ]

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#41) Jim Tonic válasza Horbal (#33) üzenetére


Jim Tonic
nagyúr

Örülök, hogy leesett. ;)

Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

(#42) simonzé


simonzé
addikt

Az az MSI noti a kétmagos Celeronnal nagyon jó vétel. Az integrált graf mellé bőven elég a celeron is, de a webcam, a 2 év gar, meg a bőséges memória nagyon jó vétellé teszi.
De ez a gúlarádió... annyi pénzért már baromi jónak kell lennie, ehhez képest még csak nem is. Szóval béna na!

I don't fit in. I fit out.

(#43) kavicssli


kavicssli
addikt

Ez a vízhűtéses VGA nagyon bejövős de az a kuffer :D is nagyon jól néz ki! :D

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#44) tzsolesz


tzsolesz
nagyúr

Most kell gépet összerakni, nagyon jók az árai a prockóknak is. Egy kisebb game-s gépet összelehet rakni 70K-ból, és közepes felbontáson minden visz. Up a HD3850-nek, ez azért már túlzás, ami nem baj. :Y

Jó lett a cikk, köszi nektek. :R

[ Szerkesztve ]

(#45) bsh válasza simonzé (#42) üzenetére


bsh
őstag

nem a rádió béna, hanem az, hogy magyarországon még mindig nincs dab sugárzás meg dvb sem meg egyáltalán semmi, még csoda, hogy nem petróleum lámpánál tartunk. :(

(#46) simonzé válasza bsh (#45) üzenetére


simonzé
addikt

Már idén indulhat a földi digitális adás nálunk is. Viva la revolution.
Én csak azt mondom, hogy itt már régóta vannak DAB rádiók. Tudásra talán nem olyan erősek, de pl. hangminőségre nagyon. És relative olcsók.

I don't fit in. I fit out.

(#47) #19617792 válasza tzsolesz (#44) üzenetére


#19617792
törölt tag

Valószínűleg azért ilyen olcsó a HD3850, mert "helyet akarnak csinálni" a HD4850-nek, ami nemsokára megjelenhet a magyar kiskerekben. Prociknak is már jó ára van, nagyon, pl. Core 2 Duo E7200, ~25k-ért szerintem bőven jó, RAMokról ne is beszéljünk. :)

(#48) Amras válasza eszterencs (#27) üzenetére


Amras
tag

Hát én ezt a rádiót megtaláltam az MP3Centrum oldalán és itt azért jóval olcsóbb:
http://mp3centrum.hu/termek/revo_blik_wi-fi.html

Minden születés véres. A Nap kései szabdalják a csavargók köpenyét, Széttépik a nehéz álmot.

(#49) priti


priti
addikt

Annak, hogy a hűtésre szoruló alkatrészeket szétszórják az új alaplapokon van valami logikus magyarázata, vagy ez egyszerűen csak azon vásárlók hülyesége miatt van, akik azt az alaplapot veszik meg, amelyikre a legnagyobb heat pipe hűtőt szerelik, mert az őőő miért is?
Megvettem a p5kc-t remélve hogy gyors lesz az átállás a dd3-ra erre rittig nem, bevizezem, hogy legyen egy hangtalan zárt házú gépem legalább otthon, erre kitalálják ezt a hülye trendet, ami miatt kettő helyett 4 blokk kell csak az alaplapra, hogy ne fűtse be az egész házat, ááááh nincs szerencsém az alaplapokkal... most ezt mért kellett? :O
És persze rögtön mindegyik gyártó átveszi a hülyeséget azonnal...valóban nem lehet egymás mellé tenni a vonatkozó alkatrészeket és egy aktív hűtővel szerelni, amit lecserélne az ember egy vizesblokkra, aztán kész?
Mééér kell ez a heat pipe erdő???? :O :O :O

Hardverlesen

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.