Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) whiz


whiz
aktív tag

A hiba csak annyi, hogy 2012-ben - talán az i7-i5-öt leszámítva - nem nagyon lesznek már ilyen procik a boltok polcain. :)

Egy jó hacker nem kéri le a napot!

(#2) Dany007


Dany007
veterán

5-7 hónapot még csak megéri várni. De 2,5-3 évet nemigazán.
Hiába lesz akkor olcsó a proci, ha mondjuk az akkori újnak számító gémekhez meg már édes kevés lesz. Vagy mondjuk az akkori VGA-kat nem fogja tudni kihajtani.

(#3) csimav


csimav
senior tag

Örülnék, ha csinálnál egy ilyen írást a mostani csúcskategóriás VGA-k ról és Alaplapokról.
:R :R

Ha van Moneybrookers-ed, akkor irj rám, légyszives.

(#4) D1Rect


D1Rect
félisten

Jó elgondolás, de az Intel leépíti a 775-ös procik forgalmazását, elsőként a Q szériát. Így lehet némi eltérés. A használtpiaci árát meg a látnok se mondja meg.(pl. X1950 8-10K évek óta :D )

[ Szerkesztve ]

(#5) joshua7


joshua7
veterán

Aranyos, de ezek kb 1 év múlva sehol sem lesznek már. 2012... :D

Semper Fi

(#6) glutamin


glutamin
őstag

Nekem is az a tapasztalatom, hogy előbb vonják ki a forgalomból a drágább termékeket, mintsem, hogy nagyon lemenne az áruk.

„When you have money in hand, only you forget who are you. But when you do not have any money in your hand, the whole world forget who you are. It's life.“

(#7) ftc


ftc
nagyúr

Sztem az i7 20K alatt lesz bőven...főleg ha az AMD is fog elég erős verseny alternatívát kínálni..

(#8) glutamin válasza ftc (#7) üzenetére


glutamin
őstag

i7 sosem lesz 20 alatt. Felső kategóriás terméknek tervezték. Ott is fog maradni az ára. A megjelenés óta alig eset, pedig nem ma volt.

[ Szerkesztve ]

„When you have money in hand, only you forget who are you. But when you do not have any money in your hand, the whole world forget who you are. It's life.“

(#9) ftc válasza glutamin (#8) üzenetére


ftc
nagyúr

nincs konkurenciája....ha lenne nem adná ennyiért...2009-ben jelent meg...mikor AMD X2-nek se volt ellenfél hol is volt az ára? úgy 60K környékén?

a 920-s jelenleg 256 euro szóval megy az még 30K alá is

INTEL Core i7-975 Extreme Quad-Core nem erről az i7-rőb beszéltem :D
1

(#10) vante


vante
aktív tag

Sok értelme nem volt ennek az írásnak, mert akkora már nem lesz ilyen terméke. Kivonja a forgalomból, és egy másikkal helyettesíti, ami majd ugyanebben az árkategóriában lesz.

(#11) glutamin válasza vante (#10) üzenetére


glutamin
őstag

Maga a felvetés nem lenne rossz, de érdemes lett volna egy termék életciklus-görbét felrajzolni és egy ehhez kapcsolódó árgörbét. Valamint adott termék gyártási költsége sem elhanyagolható. Nyilván nullszaldósan már nem fogják tovább nyomni, max a készleteket kisöpörni.

„When you have money in hand, only you forget who are you. But when you do not have any money in your hand, the whole world forget who you are. It's life.“

(#12) kpal


kpal
veterán

Az i7 2010-be inkább 20k lesz szerintem. Az megéri előre tervezni egyén válogatja van aki nem bontja meg abiztos gépét párévig amit vett drága pénzen de olyan is van akik állandóan fejlesztenk mert ez a hobbijuk és pénz mag is van rá. Én csúcs procit megjelenés után vennék kb 1-1.5-évvel. utána az jó ideig elég.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.