Hirdetés

2020. május 27., szerda

Gyorskeresés

(#1) sptkyle

sptkyle
(senior tag)

A TérkéPH -el nem jó ózdiakat keresni? Vagy a jelölteken kívül kellene?

[ Szerkesztve ]

"Az a baj,hogy ha v.ki játszik igényesebb játékkal,akkor a gépre költeni kell.Ez a helyzet." by Gica666

(#2) Wiz Khalifa válasza sptkyle (#1) üzenetére

Wiz Khalifa
(addikt)

Erre a térképre hogy lehet felkerülni? Mivel én még nem vagyok rajta. Légyszi segíts! Köszi! :R :R

Smoke some weed nigga!

(#3) cildren válasza Wiz Khalifa (#2) üzenetére

cildren
(tag)

Rá kell nyomni a beállítás gombra, és odahelyezni a pöcköt ahol te vagy.

[ Szerkesztve ]

(#4) dajkopali válasza sptkyle (#1) üzenetére

dajkopali
(HÁZIGAZDA)

köszi, olyan régen néztem már rá, hogy eszembe sem jutott :)
persze az is igaz, hogy elég kevesen vannak rajta...

"fácánjava calvadosban/teljesítünk, egyre jobban " - Konok Péter

(#5) Wiz Khalifa válasza cildren (#3) üzenetére

Wiz Khalifa
(addikt)

Köszönöm!

Így már én is rajta vagyok. :) :R

Smoke some weed nigga!

(#6) macilaci78 válasza dajkopali (#4) üzenetére

macilaci78
(Korrektor)

3746 pont. Hány aktív fórumozója is van a Ph! lapcsaládnak?

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#7) dajkopali válasza macilaci78 (#6) üzenetére

dajkopali
(HÁZIGAZDA)

a pontos választ nem tudom, de sztem a regek száma a milliót veri, de az aktívak száma is több százezres

(#8) HPAA

HPAA
(őstag)

üdv
jelentkezem , ide-s-tova 30 éve itt "rohadok" , már elnézést

véleményem korábban a másik cikkhez már bevésődött

[ Szerkesztve ]

************* censored

(#9) csiby1 válasza HPAA (#8) üzenetére

csiby1
(csendes tag)

Üdv! Ózdiként teljesen egyetértek veled! Amúgy meg Q...ra nincs semmi azzal a nagy digitalizációs központtal! 2010-óta mondják, hogy majd 2011-ben... 2012-ben tuti! 2014 van! Még mindig semmi! De azért azt kívánom, hogy építsék meg! Aztán majd rajtunk röhög egész Európa mikor szétlopják a "brazilok"! Mert nem fog működni az tuti! A ki kicsit is tisztában van az itteni helyzettel az tudja, hogy ez a "projekt" kb. olyan meg annyit ér mint a Legényanya című filmben mikor hordták zsákban a fényt a házba! :)

[ Szerkesztve ]

(#10) HPAA válasza csiby1 (#9) üzenetére

HPAA
(őstag)

meg hát milyen környezetbe menne ... , hétes, újtelep , 90% rezervátum , a maradék 10 % meg 5 éven belül kihal

************* censored

(#11) csiby1 válasza HPAA (#10) üzenetére

csiby1
(csendes tag)

Lassan az egész város, de valszeg az egész megye rezervátum lesz. Sejtésem szerint a kormány egy külön autonómiát kíván létrehozni megyénkből. Csak nem teregetik ki! De vigyázzunk a szánkra mert még kicenzúráznak minket! ;]

[ Szerkesztve ]

(#12) fero02

fero02
(veterán)

Szóljatok Majkának is! ;]

(#13) draco31 válasza sptkyle (#1) üzenetére

draco31
(addikt)

Ki kellene ezt rakni valahová, szerintem sokan nem tudnak róla.

ASUS VivoBook S14 S410U /\/\ Samu A50 /\/\ Amazfit Bip

(#14) HPAA válasza draco31 (#13) üzenetére

HPAA
(őstag)

én is csak most láttam

************* censored

(#15) dajkopali válasza draco31 (#13) üzenetére

dajkopali
(HÁZIGAZDA)

pár éve írtam erről egy hírt, de igazatok van, megér egy újabbat :R

(#16) kucs válasza dajkopali (#4) üzenetére

kucs
(csendes tag)

Én esetleg tudnék segíteni neked. Dolgoztam is a digitalizációs majréban. :DD
Épp ma homályosítottak fel minket, hogy miért is ilyen ez az ózdi internet. :))

(#17) Peterson_ válasza draco31 (#13) üzenetére

Peterson_
(addikt)

Nekem is teljesen ismeretlen volt, pedig jó ideje rontom már itt a levegőt:))

Apu mi ez?-Ez? Feketeribizli...-Akkor miért piros?-Mert még zöld...

(#18) HPAA válasza kucs (#16) üzenetére

HPAA
(őstag)

no és nektek mivel "magyarázták" /be/ ? :D

************* censored

(#19) csiby1 válasza kucs (#16) üzenetére

csiby1
(csendes tag)

Akkor légyszi világosíts fel minket, hogy miért kell az 5/0,5-ös Net-ért nálunk 3100 pénzt fizetni mikor a "szomszédban" Barcikán ugyanennyiért 10/10-es Net van !ajándék! kábeltévével!!!

(#20) mohabá 007 válasza csiby1 (#19) üzenetére

mohabá 007
(tag)

Szerintem a különbözetet (valaki) finanszírozza, pl:önkormányzat.A hálózati telefonon rendszeresen agitálnak,hogy internetezzek velük,kínálatuk viszont azonos a "kábelessel"No akkor most hogyisvanez?

Murphy fel lett véve a céghez és keményen dolgozik. Vectra B 1.8 16V ( X18XE )

(#21) draco31 válasza csiby1 (#19) üzenetére

draco31
(addikt)

Bárcsak ilyen netem lenne!! :O Nekem 1/0.1-es van havi 3000-ért itt az ÉK.-i sarokban.

ASUS VivoBook S14 S410U /\/\ Samu A50 /\/\ Amazfit Bip

(#22) kucs válasza HPAA (#18) üzenetére

kucs
(csendes tag)

Ha az internetre gondolsz, nem bemagyarázták csak elmagyarázta egy hozzáértő hálózattervező, aki már egy jó ideje benne van a szakmában. :)
Sajnos a hálózattal is van gond. Nem értek !még! annyira a hálózatokhoz de olyasmit magyaráztak nekünk, hogy valahol a hálózatban van olyan elosztó vagy megosztó, ami kisebb sebességű mint a többi és ezért azon a vonalon csak kisebb sebességű az internet.(szoktam hallani, hogy sokan mondják, hogy nincs net vagy lassú stb... ez általában a központi szervertől messzebb lévő területekre vonatkozik)
Azt viszont nem értem, hogy miért nem "engedik" be a UPC-t?
Gondolom ezt nem egy ember dönti el.

(#23) csiby1 válasza kucs (#22) üzenetére

csiby1
(csendes tag)

Ahhoz képest a városi tv-ben anno kb. 1 éve azt mondták, mikor "elkészült" az új fejállomás, hogy most már 100Mb/s-t is tudnak majd szolgáltatni! Ya! Pont sikerült! Az UPC-t meg megkérdeztem! Azt mondták ők nem fognak jönni csak max akkor ha meg tudják venni az egész hálózatot egyben. Amire amíg él ez a retek nem lessz esély! Az a legnagyobb szégyen, hogy amíg mindenhol fejlesztene, sebességet emelnek addig mi itt "totyorgunk" egyhelyben! 2008-ban volt utoljára sávszélnövelés! Nehogy már azóta nem tudtak jobb eszközöket beszerezni!? Mese!

[ Szerkesztve ]

(#24) HPAA válasza csiby1 (#23) üzenetére

HPAA
(őstag)

de a sorozatban megvett/felújított "ingatlanjai" azért szépen gyarapodnak ha figyeled
arra azért jut a 2-300% os haszonból , a tetvedék élősködőnek

************* censored

(#25) kucs válasza csiby1 (#23) üzenetére

kucs
(csendes tag)

100Mb/s- ez egy örök álom. :D

(#26) HPAA válasza kucs (#25) üzenetére

HPAA
(őstag)

én egy MŰKÖDŐ 10-essel is elégedett lennék már
no persze nem 8000-ért :o

************* censored

(#27) csiby1 válasza HPAA (#26) üzenetére

csiby1
(csendes tag)

:K

(#28) dajkopali

dajkopali
(HÁZIGAZDA)

köszönöm a reagálásokat!
az érintetteket pár napon belül privátban keresem!

(#29) csiby1 válasza dajkopali (#28) üzenetére

csiby1
(csendes tag)

'Örülünk", hogy megint benne vagyunk a hírekben! Bár sajna megint nem pozitívan! :( De szerintem érdemes lenne a témában megkeresni a " vezetőket" is! És a "polgárok" és "vezetők" véleményét összevetni! Kicsit lenne eltérés csak! :DDD

(#30) HPAA válasza csiby1 (#29) üzenetére

HPAA
(őstag)

voltunk egyáltalán már "pozitív" hírekben valamikor ?
én nem emlékszem

************* censored

(#31) Bazsesz

Bazsesz
(őstag)

Igen, az áúzdfalúsi (bocs, én csak így hívom ózdot) internetről én is hallottam mindenfélét (zubogynet, zubornet, csubornet, vagy mi a nyavaja). De az a poén, hogy a fent emlegetett Kazincbarcikán a T-sek azért nem tudnak csak maximum 15 mbit-et adni (hiába veszed meg a 20 megás csomagot méregdrágán), mert (idézem): "a hálózat miskolcról elmegy ózdra, ahonnan visszajön barcikára, és már nem marad annyi sávszél". És abból lejön ~8 megabit a IPTV-nek... Van itt még a Légnet, ami pl. a jószerencsét úton (a légnet irodája ott van) ~3 rongyért adja a 10 megát, a városban ~1000 méterrel feljebb már csak 5 megát ad ugyanennyiért. Tehát nem csak nálatok megy a kummantás... (Bár mondjuk nálunk van UPC...)

''Játék a szavakkal mintájára Dúd a betűkkel :d Előadja Bazsesz művészúr :)'' by Esmein

(#32) HPAA válasza Bazsesz (#31) üzenetére

HPAA
(őstag)

no ez az , ott beengedik az upc-t , ide be se tehette a lábát anno /15 évvel ezelőtt/ , olyan körülményeket teremtetek az akkori vezetésben lévő "barátok"
nem az említett céget szeretném éltetni ezzel , de sajnos ott tartunk hogy a jelenleginél bármi jobb lenne

és akkor még fel sem hoztuk a kébeltv SAJÁTOSSÁGAIT /minőség ?????? , kimaradások, kavarások , stb.../

************* censored

(#33) Khan13 válasza csiby1 (#19) üzenetére

Khan13
(senior tag)

Budapesten fizetek 8000Ft-ot 5 megabites netért, most talán tudunk váltani ~6 ezerért 10 megabitesre, szóval 3100 Ft még egész jó ajánlat. Az a szép, hogy egy utcányira van UPC és Digi 100+megabites nettel 3-ért...
Anyáméknál még a Matáv húzta be az optikát az utcába, aztán elfelejtődött, majd a T bővítette, de azóta sem lehet rácsatlakozni.

Neumann (szki) -->Petrik TISZK --> Neumann (ÓE) :D --> TMPK/NIK --> kész... Phd? | Lumia 950 - Windows 10 Mobile

Copyright © 2000-2020 PROHARDVER Informatikai Kft.