Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) BossBoss


BossBoss
őstag

Hát nem nagy szám ez az OVI. Naponta megnézem mik az újdonságok. Elég gyér. Sztem az Apple Store zsebre teszi... Mondom ez úgy, hogy használtam mind a kettőt. De hajrá! Talán beindulnak.

(#2) shev7 válasza BossBoss (#1) üzenetére


shev7
veterán

milyen telod van?

''Gee, Brain, what do you want to do tonight?'' ''The same thing we do every night, Pinky: Try to take over the world!''

(#3) AMD Power


AMD Power
titán

Azért ez nem rossz eredmény. Lesz ez még jobb is.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#4) Snowy_owl


Snowy_owl
őstag

Számomra egy hulladék. Próbáltam S40 alatt is S60 alatt is. S40 alatt meg is értem, de S60 alatt? :Y Azért egy komolyabb gépen nem kéne bénáznia. Egy operát nem lehetett feltelepíteni. Nem baj mert máshonnan is le lehet szedni, de ha már van akkor miért ne onnan? Market milliószor jobb számomra. Azért fejlődni biztos fog ez is. :)

[ Szerkesztve ]

régen minden jobb volt, régen még a "régen minden jobb volt" is jobb volt.

(#5) AMD Power válasza Snowy_owl (#4) üzenetére


AMD Power
titán

Jó de a Market meg ez nem is egy kategória.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#6) Snowy_owl válasza AMD Power (#5) üzenetére


Snowy_owl
őstag

Ha nem is egy kategória, a stabil működést ennél is elvárom. Vagy nincs igazam?

régen minden jobb volt, régen még a "régen minden jobb volt" is jobb volt.

(#7) Dare2Live válasza Snowy_owl (#4) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

Én csak mobilról szoktam használni, de onnan elég jó. Illetve ami nekem kelleett az minden van/volt. Tény gyér a kínálat a markethez képest de ami kell (opera mini, inygen navi.... az van)

Jut eszembe Nokia féle ingyen naviról én nem tudok marketen. Közelébe nincs semmi.

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#8) Snowy_owl válasza Dare2Live (#7) üzenetére


Snowy_owl
őstag

Navit illetően egyet is kell értenem. A google de az nem navigál na meg ugye netről szedi a dolgokat. Kompromisszumokat kell kötni ez biztos. De nekem egyenlőre nem szimpatikus se a Nokia, se a Storéja. De mindképpen javulni fog mindkettő szerintem, mert muszáj manapság. Nem lehet megmaradni fejlesztés nélkül a piacon. De ez mindig is igaz volt.

régen minden jobb volt, régen még a "régen minden jobb volt" is jobb volt.

(#9) rebugra válasza Snowy_owl (#8) üzenetére


rebugra
aktív tag

Azért ha megnézed:

Google Maps-ot
és
Ovi Maps-ot

Az ovi-é sokkal részletesebb, és ez tetszik nagyon :)

═════════════ --==[ FinestMedia Werbetechniker ]==-- ═══════════

(#10) BossBoss válasza shev7 (#2) üzenetére


BossBoss
őstag

Nokia E71

(#11) Snowy_owl válasza rebugra (#9) üzenetére


Snowy_owl
őstag

Ezt jól megmondtam most látom.

Szóval szerintem is a Nokia megoldása a jobb, csak rosszul írtam meg.

régen minden jobb volt, régen még a "régen minden jobb volt" is jobb volt.

(#12) tomi_x


tomi_x
tag

Az ovi áruházból szeretnék letölteni egy alkalmazást ami fizetős(QuickOffice), de nem tudom hogy a fizetés az hogyan megy. Megjelenik majd a mobil számlában, vagy hitel kártya ?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.