Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) #06314240


#06314240
törölt tag

Régen milyen fene mód gyorsan érkeztek hozzá az új hősök, most meg már fél éve reklámozzák ezt az egyet.

(#2) saelin válasza #06314240 (#1) üzenetére


saelin
veterán

Mert bezuhant a player base és amúgy is prioritását vesztette a játék. Ezerrel készülnek a második felvonással.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#3) Raysen623 válasza #06314240 (#1) üzenetére


Raysen623
addikt

Engem nem az zavar ha ritkábban jön, hanem az miért lett ilyen vérgyenge ez a hős? Ha pedig második részre gyúrnak akkor nem kell ilyen töltelék az elsőbe.

[ Szerkesztve ]

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#4) sad_Vamp válasza saelin (#2) üzenetére


sad_Vamp
őstag

Persze, hogy bezuhant fogalmuk sincs mit kéne csinálni...
Szaladgáltak mint a mérgezett egerek, mindent csináltak csak amit kéne azt nem.
1000+1 éve semmit nem kezdenek a leaver-ekkel; thrower-ekkel a smurf-okról nem is beszélve!

Olyan apróságokról ne is beszéljünk, hogy annyi ötletük sincs, hogy valahogy megjutalmazzák azokat, akik folyton Tankot vagy Supportot játszanak... extrém élvezet kivárni a min. 10percet ha akarok egy DPS-t nyomni és 10sec után vége a match-nek a leaver-ek miatt.

A játék extrém hiányban szenved a tankok és főleg support terén... és ők utolsónak benyomnak egy DPS-t?! Hááát nooóóórmális Margit?! :N :(((

Raysen623: A hős pedig azért ilyen "gyenge", mert support-nak készült, aztán félúton meggondolták magukat... hasonlóan ahogy Sigma-val is... aki eredetileg MAUGA kellett volna, hogy legyen. De semmi más dolguk nem kéne hogy legyen fogják meg BTC- nevű YT-bert és ha munkába nem is állítják, vegyenek meg tőle pár általa és a közösség által kitalált hőst... komolyan mondom jobb melót végeznek mint a Blizz.

[ Szerkesztve ]

“When the flaws of the system are exposed, it is usually the irritant who gets cast out.”

(#5) saelin válasza sad_Vamp (#4) üzenetére


saelin
veterán

A que time-ok elszállásával én otthagytam a játékot. Néha vissza nézek rá, hogy mi van, de már nem játszok vele olyan aktívan mint régen. Nekem sem tetszik az irány amerre elindultak, ha így folytatják úgy fog járni mint a HotS.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#6) sad_Vamp válasza saelin (#5) üzenetére


sad_Vamp
őstag

Én a játékot, és az alapötletet imádom(tam) Sőt a queue system sem lenne hülyeség, de a nagyon hosszú időt (főleg a DPSnél) oldani kéne. az 1000 éves problémákról nem is beszélve, talán az a legdühítőbb, hogy azzal egyszerűen nem foglalkoznak. Aztán megy a csodálkozás hogy "toxic community" itt egy 1-2 ember tudja elrontani a maradék 10-11 ember játékát.

“When the flaws of the system are exposed, it is usually the irritant who gets cast out.”

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.