Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) ribizly


ribizly
veterán

Már megint a konzolosok. De miért nem lehet ezt az open időszakor a PC-re is megnyitni nem értem. Én lehet megvenném, de a bétát nem akartam kipróbálni, így meg ugye kimaradok. De biztosan többet ér egy konzolos gamer pénze, mint az enyém... :N

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#2) Mister_X válasza ribizly (#1) üzenetére


Mister_X
nagyúr

A "gond" az, hogy rád jut kb, öt konzolos gamer és ötüknek több pénze van a játékra, mint neked.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#3) voyager4.4 válasza Mister_X (#2) üzenetére


voyager4.4
senior tag

Tudtommal a blizz egy profitorientált vállalat. A te arányaidnál maradva az 5 vásárló után miért nem kell nekik a hatodik is ?

no fate but what we make

(#4) #20655360 válasza voyager4.4 (#3) üzenetére


#20655360
törölt tag

+1

(#5) Mustaros válasza ribizly (#1) üzenetére


Mustaros
aktív tag

"Betat nem akartam kipróbálni"
Akkor várj meg egy keveset , az open béta mar stabil volt , pont elég arra hogy eldöntsd megveszed vagy sem..

(#6) xenom0rph


xenom0rph
őstag

Jövőhét hétvége nem?

halahala

(#7) Zedz válasza Mister_X (#2) üzenetére


Zedz
addikt

És ez magyarázat arra, hogy PC-re miért nem lehet megnyitni arra a kis időre? Pont azon a platformon, ahol kvázi még értelme is van a játéknak?

(#8) Mister_X válasza Zedz (#7) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Mert komzolon nincs értelme?

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#9) tDr1v3r válasza Mister_X (#8) üzenetére


tDr1v3r
veterán

y'know, azon a szaron nem lehet fpsezni mert a) budos konzol b) a kontroller az szar.

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#10) #20655360 válasza tDr1v3r (#9) üzenetére


#20655360
törölt tag

Correct.

(#11) Zedz válasza tDr1v3r (#9) üzenetére


Zedz
addikt

Semmi baj nincs a kontrollerel, sőt, PC-n van amit én is azzal játszok mert egyszerűen kényelmes, de az nettó hülyeség, hogy felveheti a versenyt egy egérrel szemben. És az OW nem a lassú játékmenetről híres.

Szerk.: asszem pont ezért is nerfelték a konzolos turretjét a Torbjörnek, mert PC-n gyorsan le lehet reagálni, míg konzolon szimplán szitává lőtte az embereket.

[ Szerkesztve ]

(#12) tDr1v3r válasza Zedz (#11) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Mi az hogy nem veheti fel a versenyt? Milyen versenyrol beszelsz egyaltalan? :D Kicsit turboba megy a masterrace hulyeseg, ugy latom...

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#13) Zedz válasza tDr1v3r (#12) üzenetére


Zedz
addikt

Most komolyan bármiféle normális válasz helyett egy egyszerű kifejezést kell megtámadni? Ki beszélt master raceről? Sőt írtam, hogy én is használok kontrollert. De látom miután elhúzták előtted a vörös posztót, onnantól turbóba megy a céltalan vagdalkozás. :DDD

(#14) kovsol válasza Zedz (#11) üzenetére


kovsol
titán

Én szimplán arra tudok gondolni, hogy míg a Blizzard játékoknak PC-n hatalmas rajongó tábora van, addig azok a konzolosok akik nem rendelkeznek PC-vel nem ismerik, és ilyen nyílt hétvégével ezt a célközönséget próbálják bevonzani. Természetesen ez se magyarázat arra, hogy PC-n miért nincs nyílt hétvége, de az szerintem érhető, hogy miért fontosabb a reklám nekik a konzol fronton.
Biztos vannak adataik, hogy PC és konzolon mennyien próbálták a bétát, és lehet ez is közre játszik.

A kontrolleres dolog az így van, de amíg mindenki azzal játszik addig szerintem nem hátrány. Persze ha egymás ellen játszanának egérrel és gamepaddal játszók, akkor lenne sírás.

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#15) sad_Vamp válasza tDr1v3r (#12) üzenetére


sad_Vamp
őstag

nem igazán értem mit kell ezen p&#ogni. tény hogy amíg konzolos fordul 180at, addig egy jobb egérrel 2-3x annyi is megoldható. És rohadtul k...ra unalmas h mindig elkezdi valaki a gamepad vs egér+bill témát, amikor tök fölösleges (kb mint az applev vs android), le lehet álni vele még most!

“When the flaws of the system are exposed, it is usually the irritant who gets cast out.”

(#16) sTERNI


sTERNI
senior tag

Gondolom majd új ultit találnak Soldier76-nak, mivel gyanítom az összes hősnek lesz Tactical Visor-a :D

"You travel with fascinating companions, Doctor."

(#17) tDr1v3r válasza sad_Vamp (#15) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Felrakom az érzékenységet és ugyanolyan gyorsan fordulok. ;) Én sem értem hogy mit kell ezen pörögni, simán lehet játszani mindkét oldal perifériáival. Kiválóan el lehet boldogulni kontrollerrel és egérrel is, a többi csak fanboyos műhisztis belemagyarázás.

Nem is értem hogy ezeket a köröket miért kell ezredszerre is lefutni...

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#18) Findzs


Findzs
addikt

A mai világban már egy ilyen nagy nevű gyártó sem tud előrukkolni valami újdonsággal?
Ez egy team fortress koppintás ami egy korábbi játék koppintása ami egy ...

"Az embereket nem az igazság érdekli, hanem a saját igazuk."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.