Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Zolás


Zolás
addikt

Az utolsó videó nagyon beteg :DDD
Leszedem a demót és kipróbálom. A videók tetszettek dehát egy csomó olyan játéknak is jó a vidije amiket utólag nagyon gyorsan kellett eladnom. Remélem ez nem olyan lesz :DDD

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#2) bulanjoe


bulanjoe
tag

A demó tölthető a steamről is. Onnan talán egyszerübb tölteni! :K

(#3) D1Rect


D1Rect
félisten

Egész jónak tűnik ez. :K Rálesek a demóra én is.
(#2) bulanjoe: Köszi a tippet :R

[ Szerkesztve ]

(#4) Vistaboy


Vistaboy
veterán

Jó játék lesz, de én nem szedem le a demót. Inkább megvárom a teljeset.

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#5) twollah


twollah
nagyúr

Kivillant a komuvesdekoltazs.

(#6) atee


atee
őstag

Az elején érdekes aztán egyre unalmasabb a játék.

D-day 2002-01-04 01:54

(#7) Zolás


Zolás
addikt

Leszedtem a steames verziót és valami hibával ami a c++ cucchoz tartozik nem hajlandó elindulni.
Pedig ki akartam próbálni.....

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#8) hommeros válasza atee (#6) üzenetére


hommeros
őstag

Már a videók láttán sejtettem valami ilyesmit. Single játékmenet + ez nem tudom mennyire köthetne le engem. 5 percet adok az életemből neki.

Le style est l' homme même. | Azt mondani, hogy nem érdekel a magánélethez való jog, mert neked nincs titkolnivalód, ugyanolyan, mintha azt mondanád, hogy nem érdekes a szólásszabadság, mert nincs mondanivalód.

(#9) OkosTibiKing


OkosTibiKing
tag

hát azért nem lesz sztem olyan rossz :)
igaz az 1-et szerettem igy bizok benne.
de kár, hogy max 10-15 perc alat végig lehet vinni a demot, annak aki jó sokat játszot az 1-el. de ura 1 kicsit a pálya mivel még lehetne más irányba is menni de nem enged arra igy gondolom az a teljesben lesz csak bent az a rész.
meg a kastély épitést is hiányoltam ha már pénzt lehet szedni azis kéne :)

Okos Vok.

(#10) Xaels válasza OkosTibiKing (#9) üzenetére


Xaels
félisten

Ja tényleg túl rövid volt a demo :O Az 1. rész nagy meglepetés volt és imádtam. Nem egy túl bonyolult játék, de a goblinok stílusa az mindent visz. Már a bevezető videón is szétröhögtem az agyam... Sajnos az 1-et nem tudtam multiban kipróbálni remélem ezt már lesz lehetőségem, mert nagyon kíváncsi vagyok rá...

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#11) mate0217


mate0217
aktív tag

Most nem szedem le a demót inkább meg várom a fullt :DDD

Hol a nyuszi? - Hole a new see? Hideg van. - He dag one. Van két macskám. - One Kate much come. http://s1.bitefight.hu/c.php?uid=117708

(#12) Nunder


Nunder
őstag

Nekem az első rész sem jött be úgyhogy ennek még a demoját sem vagyok hajlandó leszedni :)

“It's the job that's never started as takes longest to finish.” // blackbird3dworks.hu

(#13) Ari18


Ari18
őstag

Az elsőt hamar meguntam. Remélem ez tovább bírja.

(#14) mephi666


mephi666
nagyúr

az első rész demóját mutogatta nagy bőszen még 1ik haverom, de nem jött be egyáltalán... ősszel ajándékba kaptam a teljes verziót a vga-mhoz, de még ki sem csomagoltam... valahogy olyan érzésem volt, mintha a dungeon keeper-ből akartak volna sokat meríteni és nem nagyon tetszett :( pedig a dk1-2vel rengeteget játszottam... imádtam azt a játékot :)) (kár, hogy nem lesz belőle több rész... vagyis nem tudok róla...)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#15) Realradical


Realradical
őstag

Az első rész nagyon ott volt a szeren, későbbi részeken nagyon sokat kellett taktikázni és gondolkodni, ha nem akartál nagy veszteségeket.

Remélem a kettő is lesz legalább ilyen jó. A videók elég betegek hozzá , hogy tartsák a régi színvonalat. :)

Things that try to look like things often do look more like things than things

(#16) D1Rect


D1Rect
félisten

Szerintem nagyon jópofa játék. Picit Dungeon Keeper utánérzésem van ami nagyon pozitív.
Amint mérséklődik az ára beszerzem. :K

(#17) cifike


cifike
csendes tag

Sziasztok! Én már jácok az teljes Overlord 2-vel de van 1rész ahol teljesen elakattam...:( Ha valaki tud nekem segíteni írjon visza! Köszi előre is! :W

(#18) Gyusz válasza cifike (#17) üzenetére


Gyusz
őstag

Ide írd meg a problémád, és megpróbálunk segíteni.

(#19) Pityu62


Pityu62
tag

Sziasztok! Nekem nem indul el a formázás után. FXSDK\scr hibát mutat ,mi lehet a baj?van valakinek 5lete?

(#20) Pityu62


Pityu62
tag

Sziasztok!
Végre meglett a hiba a PhysX nvidia volt a ludas,feltettem azt már megy is,win7 en .De már el is akadtam:)nem jutok be a faluba ahol tüzet dobálnak mi a trükje?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.