Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) R9DEON


R9DEON
senior tag

1 699 000 forint, két év garanciával.

Bakker, még jó hogy lehet kapni.

(#2) gerii


gerii
addikt

(#3) Pete55555


Pete55555
addikt

Ennyi pénzért egy kis kínai 18 évest is belecsomagolhatnának a bőröndbe...

Viccet félretéve: Ennyiért legalább 2 db ilyen teljesítményű, és adottságú/méretű mITX rendszert lehet összerakni.

...Szeretem leracsniztatni...

(#4) #72042496


#72042496
törölt tag

Ahogy beharangoztátok, én még drágábbra számítottam.

Durva gép, vagyis inkább úgy mondom, hogy "érdekes". Egy igazi demonstráció, hogy ma már ilyet is lehet. :)

(#5) Gyb001


Gyb001
senior tag

két év garanciával. :(

A bus station is where a bus stops. A train station is where a train stops. On my desk, I have a work station

(#6) SkyS1gn


SkyS1gn
félisten

Egyből kettőt plíz ;]

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#7) headB


headB
tag

Ebből kettőt kell venni, mert egyedül nehéz átvinni a kisszobából a nagyba. ;]

Telefonon gyorsabb: +36307917622

(#8) Laraxior


Laraxior
titán

Másfelet tippeltem a címből, de úgyfest eltaláltam.
Az a helyzet, hogy akinek van ennyi pénze, annak autóra is van pénze, hogy bepakolja az asztalit ami 3adából kijön :DDD

Már csak az a kérdés, hogy mit kezd a laptop a bentmaradt vízzel, ami nincs keringetve, amikor nincsen a hátulján a víz.
Kicsit fura ez a lecsatolhatós dolog..

[ Szerkesztve ]

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled

(#9) #72042496 válasza Laraxior (#8) üzenetére


#72042496
törölt tag

Minek pakolni? Az asztali maradhat az asztalnál, ez meg benn bekészítve az autóban. :D

(#10) Cingáriusz


Cingáriusz
őstag

Jajj de kár, 1,5milláért még megvettem volna :O :O :O :O :O :O :O :O

(#11) enginev3.0


enginev3.0
félisten

2 év garancia
Tiszta apple, 1 év garancia félmilliós telefonhoz

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#12) TomMusic


TomMusic
őstag

Hasonló speckójú asztali gépet összerakni, monitorral együtt, bő 1 misi körül lenne, ezek meg besűrítették egy kis dobozkába. Az a plusz extra a felár, meg hogy ROG. Szóval ha összeadjuk, nagyjából kijön.
De én sose éreztem vonzalmat egy gamer laptop iránt, szerintem értelmetlenség, érdekességnek elmegy. De ez az én nézőpontom, biztosan van az a szituáció, mikor "jól jön" egy ilyen. De én még maradi vagyok, és desktop PC forever! :U

Állítólag az egyetemen töltött évek a legszebbek. Ezért a képzési időt próbálom a lehető leghosszabbra nyújtani.

(#13) prolad


prolad
őstag

Brutális darab, az ára is ehhez mérhető.

(#14) XmoD válasza Laraxior (#8) üzenetére


XmoD
aktív tag

Kuplungról nem halottál még vízhűtésnél? :B

Csak az ON miatt: K*rva drága lett és ennek az árából 3 itx konfig is kijön. De hirtelen ez ugrott be :DDD :

(#15) Darth_Revan


Darth_Revan
veterán

Komolyan, ezek normálisak? Ki az a hülye, aki megveszi ezt? A laptop maga is elég nagy, de még húzzad magaddal az 5 kilós tumor vízhűtőt, meg 2db hatalmas 330 W-os Delta tápot?!

1) a vízhűtő tumort kb első dolog feltenni a polcra, mivel anélkül is 1820 Mhz mag órajel körül KELL üzemelnie a kártyáknak a legnagyobb terhelés alatt is. túlmelegedés nélkül. Ha ilyen kis fogyasztású CPU mellett ezt nem tudták megoldani, akkor az szimplán rossz tervezés miatt van. Mennyibe is kerül a tumor? 100-200 e Ft-ot? Azért megéri kifizetni, hogy kb csak otthon használd, de még akkor is max ha kedved van.

2) 2db hatalmas 330W-os Delta táp helyett mi az Istenért nem egy db 700W-os tápot használtak?! Kiskerben még nem elérhető, de már létezik egy tök király 700W-os táp, LCD kijelzővel meg minden, ami méretben kisebb (!), mint egy db 330W-os táp, amit ehez adnak.

Az is aki ezt a gépet megtervezte és az is aki jóváhagyta, megérdemli a Darwin-díjat.

[ Szerkesztve ]

(#16) keIdor válasza Darth_Revan (#15) üzenetére


keIdor
titán

Egy sima hordozható gamer notebooknak van létjogosultsága meg értelme is, szerintem.
Ennek a hatalmas súly és méret miatt viszont nincs. Maximum érdekességnek tényleg jó, de hogy ki a célközönség azt én se tudom.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#17) Darth_Revan válasza keIdor (#16) üzenetére


Darth_Revan
veterán

Persze hogy van, de nem úgy hogy 1 táp helyett 2-t kell cipelned és köelezően ki kell fizetned olyan prémium árú extrát, ami nélkül is bőven jól kell működnie.

Az meg már csak hab a tortán, hogy kijelzőből is csak 4K 60Hz típussal van...jó, sokan örülnek neki, de szerintem játékhoz jobb választás lett volna a 3K 120Hz-es panel.

Garanci 2 év? Na pont elég ahoz, hogy a lejárat után pár nappal az AIO hűtés szivárogni kezdjen, hogy újat vegyél :D

[ Szerkesztve ]

(#18) raskolnikoff válasza keIdor (#16) üzenetére


raskolnikoff
őstag

ott, ahol nem a teljesítmény számít, hanem az, hogy van egy ilyenje.

A gazdasági válság és az emelkedő energiaárak miatt arra kényszerültünk, hogy kikapcsoljuk a fényt az alagút végén. A kellemetlenségért elnézést kérünk.

(#19) Nirvanus


Nirvanus
aktív tag

Az árával nincsen semmi baj, a mi keresetünkkel van a probléma. (amúgy meg szerintem felesleges és életképtelen az egész koncepció, hagyjuk, én mit, mennyit és hogy építenék össze ennyiből,de szerintem ezzel nem vagyok egyedül)

[ Szerkesztve ]

[iTX-or-GtfO!]

(#20) Duree


Duree
veterán

Na meg hozzá egy LG Oled tévé másfél milláért, és legalább annyiért egy B & Q hangprojektor és hazavinni egy Audi Q7 be rakva.Ennyi és semmi több.

duree54

(#21) R9DEON


R9DEON
senior tag

Kíváncsi lennék mennyi idő és pénz egy ilyet megtervezni és legyártatni vajon mennyi idő alatt hozza be az árát, elképzelhető hogy grafikával foglalkozó cégek ilyet vesznek asztali gép helyett és nekik készült?

Nirvanus

Nagy tévedésben vagy ha azt hiszed hogy az USA -ban vagy máshol így szórják a pénzt mert igaz hogy többet keresnek de sokkal drágább a megélhetés.

[ Szerkesztve ]

(#22) XmoD válasza R9DEON (#21) üzenetére


XmoD
aktív tag

Geforce-al ? Kétlem. Nálunk Precision 7710-ek vannak a bent a mérnököknek Nvidia Quadro M5000-el :K Ez nem céges használatra készült gép.

@Pala: így igaz.

[ Szerkesztve ]

(#23) Pala válasza R9DEON (#21) üzenetére


Pala
veterán

Azok inkabb workstationt vesznek szerintem, ha mar fontos a hordozhatosag.

(#24) Nirvanus válasza R9DEON (#21) üzenetére


Nirvanus
aktív tag

Grafikai munkára Quadro való. (és nem tudom, miért írtad ezt vissza, él rokonom az USA-ban és nem erre akartam kilyukadni, de igazad van, biztosan...)

[iTX-or-GtfO!]

(#25) 7Heads Drago


7Heads Drago
veterán

Szóljon aki rendelni akar, kettőre van kedvezmény. :D :D :D

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#26) XmoD válasza 7Heads Drago (#25) üzenetére


XmoD
aktív tag

És mennyi? 75% ? ;]

(#27) R9DEON válasza XmoD (#26) üzenetére


R9DEON
senior tag

Még úgy is drága. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#28) AxBattler


AxBattler
félisten

Pont tegnap olvastam Anandtech-en: Clevo P870DM2 DTR, ami 1db GTX1080/8GB-tal, i7-6700k-val, 32GB RAM-mal is $3.000 alatt vihető, de lehet SLI-ben is kérni... :Y
100x inkább ez a DTR, mint a GX800, de még egy sima 17"-os ROG masinát is előbb választanék.

Ez a vízhűtéses cucc csak arra jó, hogy elmondhassák: "mi raktunk először vízhűtést notiba".
Marhák.

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50 ......................................................................................................................

(#29) XmoD válasza R9DEON (#27) üzenetére


XmoD
aktív tag

- 75 % áron már jöhetne 2. :U

(#30) nyunyu válasza Laraxior (#8) üzenetére


nyunyu
félisten

Az a helyzet, hogy akinek van ennyi pénze, annak autóra is van pénze

Mint a hülyevagyok áruház huszonévvel ezelőtti kétmilliós plazmatévé akciója, amikor mellécsomagoltak egy Suzukit is, hogy haza tudd vinni?

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#31) davidsone


davidsone
addikt

beteg egy mutáns puttonyos ez, kíváncsi leszek mikor kerül ki apróra az első darab... :DDD

...reklámozzák, terjesztik, beszippantják az agyadat, megerjesztik...

(#32) nyunyu válasza XmoD (#14) üzenetére


nyunyu
félisten

Huszonéve szebb bőröndöket gyártottak.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#33) tibor72


tibor72
tag

Ez csak a bevezető ár ;] :DDD

(#34) kolopele


kolopele
nagyúr

Ez még nekem sem kellene, ha laptop, legyen könnyen hordozható, mégis tudjon mindent. Ha nem vagyok otthon több napig, beérem ezzel is: [link]

(#35) XmoD válasza nyunyu (#32) üzenetére


XmoD
aktív tag

Ebben abszolút igazat adok neked. És időtállóbak is voltak. Nah meg már abban az időben a mechanikus bill alap volt és nem extra fícsőr. :Y

(#36) féldekás


féldekás
aktív tag

Egy időben nézegettem a gamer laptopokat, de hordozni ultrabookot vagy sima notebookot érdemes, aztán hétvégén meg az asztalin játszani.
Hétköznap úgy sincs rá nagyon idő.

(#37) #Chris


#Chris
tag

Inkább veszek egy autót és beleépítek egy asztali gépet. Win-win.

(#38) #72042496 válasza R9DEON (#21) üzenetére


#72042496
törölt tag

Ezt nem is csak neked, inkább általában.

Talán nem is a megélhetés, hanem az, hogy egy még mindig vadállat notit ehhez képest ott is, meg mindenhol töredék áron meg lehet venni. Az USA-ban például nyilván nagyobb lesz erre a kereslet, de ott sem fogja mindenki megvenni aki megtehetné, nagyon nem. :)

Szerintem bárki tud példát mondani arra, hogy adott dologból megvehetné a drágát, de nem teszi, mert minek? Ez is ugyanaz, csak más kategóriában.

Ezért nem is szeretem amikor azzal jönnek a fórumon, hogy XYZ termék X országban Y embernek Z heti bére (itt szerencsére nem jött elő, pedig tipikus), mert a pénz egyrészt csak a szükséges, de nem elégséges feltétele annak, hogy valaki vásároljon, másrészt pedig az ilyen téma fölöslegesen borzolja a kedélyeket a fórumon. (Bár az utóbbi jópár hónapban mintha a hírek direkt rájátszanának erre.)

Uff. :D

[ Szerkesztve ]

(#39) -Skylake- válasza R9DEON (#21) üzenetére


-Skylake-
addikt

En elkepzelhetetlennek tartom, hogy barki aki idosebb mint 13 az ezert penzt adjon onszantabol. Azt gondolom, hogy ha van termek ami total tipikusan az ujgazdag szulok kis pistikejenek keszult, na akkor ez az a termek. De a pistike is cikinek gondolja majd mar 15 evesen, akkor mar bejon a mekbuk idoszak az eleteben es hat ugye a gx800 nagyon nem slim meg starbuks-approved. Szoval ez egy gecidraga szar a 12-13 eves korosztalynak es ennyi. Amellett, hogy amugy egy jobb kocsi ararert meg atgondolatlan is + nem egyszeruen baszott ronda.

Ha bemennek egy grafikaval (vagy tulajdonkepp barmivel) foglalkozo ceghez es ott meglatnek BARKIT egy ilyen elott, na azon a ponton elhagynam az epuletet es keresnek mast. Ennek a cuccnak a komoly munkahoz kb annyi koze van, mint egy lada papirzsepinek. Vagy meg talan annyi sem...

[ Szerkesztve ]

"Those who would shave the beard for pussy deserve neither the beard or the pussy." - Ben Franklin, probably

(#40) Bomc


Bomc
aktív tag

Ez már túlzás b+ 2 db 330W-os táp, többet fogyaszt mint egy asztali gép

Ja, dokkolóval ez is asztali gép bocsi

(#41) #72042496 válasza -Skylake- (#39) üzenetére


#72042496
törölt tag

Hatalmas komment. :D :R

(#42) R9DEON válasza Nirvanus (#24) üzenetére


R9DEON
senior tag

Az nem kérdéses hogy több pénzük van de nem jelenti hogy nincs eszük, egy ilyen árából vesz egy jó kocsit elmegy vele csajozni és sokkal nagyobb móka mint ez a gép.

Bomc

2x300W bír el a táp de az nem jelenti azt hogy 600W fogyaszt, tehetsz egy gépbe 2000W tápot ha olyan alkatrészekből rakod össze fogyaszthat 100W is, csak kicseszel magaddal.

[ Szerkesztve ]

(#43) kolopele válasza R9DEON (#42) üzenetére


kolopele
nagyúr

Ennek az ára még messze van egy csajozós autótól :D

(#44) R9DEON válasza kolopele (#43) üzenetére


R9DEON
senior tag

Nem azt mondtam hogy hardkore tolja, szerényebb autóval is lehet normális nőket fogni.

[ Szerkesztve ]

(#45) kakuk.tamas


kakuk.tamas
addikt

A billentyűzet milyen kapcsolót használ?

Remélem egyszer valahol megtudom majd nyomkodni. Viszek pendrive-on Windows 95-öt, meg Tetris-t, és kipróbálom milyen.

[ Szerkesztve ]

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#46) Laraxior válasza XmoD (#14) üzenetére


Laraxior
titán

...és akkor mégegyszer: Ami bent marad a laptopban víz azzal mi lesz?
Mert ugye gondolom nem úgy választja lesz a hátulját, hogy előtte az összes vizet kiszivattyúzza a rendszerből :))

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled

(#47) kolopele válasza R9DEON (#44) üzenetére


kolopele
nagyúr

Szerencsére valamikor még nem is kellett hozzá az sem.

(#48) VTom válasza davidsone (#31) üzenetére


VTom
veterán

Jaja, kizárólag előreutalással :D

(#8) Laraxior Gondolom kikapcsoláskor ki is szivattyúzza a vizet ennyi pénzért :D

[ Szerkesztve ]

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#49) Reggie0 válasza -Skylake- (#39) üzenetére


Reggie0
félisten

Azert az "1.6m-ert jobbfajta kocsit venni" gondolkodas is eleg ciki.

(#50) davidsone válasza Laraxior (#46) üzenetére


davidsone
addikt

hátra kell dönteni h kicsordogáljon a leválasztott potrohba... ;]

VTom: Kizárólag, meg nem nézném fizetés előtt :DDD

[ Szerkesztve ]

...reklámozzák, terjesztik, beszippantják az agyadat, megerjesztik...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.