Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) .mf


.mf
veterán

Jó-jó, csak jöjjön már végre :))

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

(#2) Ocarina válasza .mf (#1) üzenetére


Ocarina
aktív tag

Szerintem még egy év mire hozzánk is eljut.

Keelah se'lai | SEN: ZsomleHUN

(#3) szcsaba1994


szcsaba1994
tag

Nem lesz ez rossz, bár nem biztos a vétel. A játékkínálattól és a magyar ártól függ. 25.000-nél többet biztos nem adnák érte.

(#4) cskamacska válasza Ocarina (#2) üzenetére


cskamacska
addikt

Mondjuk az Onlive-nak eddig is volt konzolja, csak a kutya sem vette. :U
A befolyt összeg meg nem fejlesztési zsebpénzt, hanem előrendelés, ezekért készüléket kell szállítani, ha végül dupla annyi is lesz a gép ára. :)

szcsaba1994: Játékkínálatot itt tekintheted meg: http://www.onlive.com/ Ehhez még hozzá jön pár tucat droidos port, és esetleg pár direkt erre való fejlesztés.

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#5) cbr688


cbr688
senior tag

több mint 9x-es...

(#6) LW


LW
őstag

Ez az OnLive dolog nem tetszik, de azért szurkolok.

(#7) cskamacska válasza LW (#6) üzenetére


cskamacska
addikt

Mert mégis hogy lesz ebből konzol, Angry Birds, meg Fruit Ninja portokkal? :DDD

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#8) KillBorn


KillBorn
senior tag

Várom a megjelenést, és amint kapható lesz beruházok rá, 99$-ért nagyon jó, sztem itthon is max. 30k lesz.

"I guess your purge wasn't efficient enough, Vader!"

(#9) cbr688


cbr688
senior tag

vmi csoda folytán lehetne egy picit erősebb a hardverkiépítés...

(#10) ldave válasza .mf (#1) üzenetére


ldave
félisten

Meglássuk, nem egy konzol bukott már el a megvalósítás utolsó fázisban, de ez tényleg nagyon jót tesz majd az egész iparnak, ha tényleg megjelenik és sikeres lesz.

A Slime draws near! Command?

(#11) anulu válasza KillBorn (#8) üzenetére


anulu
félisten

csak úgy fyi: $99 az első 10000 jelentkezőnek volt, a többiek normál piaci áron vehetik majd meg. szóval valamikor, valamennyiért.

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#12) Angel1981


Angel1981
veterán

Miért pont 950 ezer? :F
Akkor már miért nem kerek egy milla?

(#13) LW válasza cskamacska (#7) üzenetére


LW
őstag

Kicsiből is lehet jót alkotni. :) A felhős játékok elterjedését ellenzem.

(#14) KillBorn válasza anulu (#11) üzenetére


KillBorn
senior tag

Na ezt nem tudtam, akkor egyenlőre gratulálok nekik a sikeres kickstart projektért! :)

"I guess your purge wasn't efficient enough, Vader!"

(#15) rakloo


rakloo
aktív tag

Személy szerint kifejezetten kedvelem az OnLive-ot , csak lassú a netem hozzá. Egész jó alternatíva,ha rossz az ember gépe :D
Bármikor szívesen beülök egy fél órás DM-re Ut3-ban...

555-SHOE

(#16) M3oH


M3oH
addikt

Sztem maguk a fejlesztok sem szamitottak ilyen jo zarasra, mikor belefogtak :)

(#17) 7600 GS


7600 GS
addikt

Elsőre azt olvastam hogy "Qrva jól zárt a Kickstarter kampány". :DDD

(#18) robogo81 válasza 7600 GS (#17) üzenetére


robogo81
aktív tag

Lényegében ez így van. :C

redmi note 8 . psn:robert_warior

(#19) Mister_X


Mister_X
nagyúr

Egy valószinűsíthető új sikersztorival van dolgunk. Eljutottunk odáig, hogy a fogyasztótársadalom felkarolja az életképes ötleteket, olyan dolgok valósulhatnak meg, amik eddig nem találtak kellő tőkés támogatót.

Vegyük például az Ouya esetét: előálltak egy életképes koncepcióval. A közösség kellően megtámogatta a projectet, a kiadók látva a keresletet, tárgyalni kezdtek, lesz itt OnLive, Square-Enix, Namco, sokan mások. És ezt mi, a közösség tettük lehetővé.

@cskamacska: az set-top-box akart lenni és sosem akartak durrantani vele. Akkor csak azon lenne elérhető az OnLive. Ez csak egy opció.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#20) Cathulhu


Cathulhu
addikt

Sokat agonizáltam a dolgon, de végül két dolog tántorított el, az egyik, hogy most fizetek és majd egy év múlva kapok, a másik pedig, hogy 150 lett volna két kontrollerrel, szállítással. Abból meg már rendes konzolokat ki lehet hozni, rendes játékkínálattal. Ha meg csak az androidos bütykölés hiányzik, akkor valami ARMos lap harmadennyiért

Ashy Slashy, hatchet and saw, Takes your head and skins you raw, Ashy Slashy, heaven and hell, Cuts out your tongue so you can't yell

(#21) Necroman_Mk2


Necroman_Mk2
őstag

8,5 millióból már lehet kezdeni valamit - kérdés, hogy mire, mekkora launch-ra lesz elég. (tartom továbbra is, hogy a gép kezdetben csak az USA-ban lesz elérhető.)

(#19) Mister_X Ez elsőre nagyon-nagyon jól hangzik, viszont pont ez a Kickstarter egyik veszélye is: ahhoz, hogy sikeres legyen a projekt, nem árt némi előélettel és/vagy nagyon jól felépített PR-ral is rendelkezni. Ha ezek nincsenek meg, akkor nagy valószínűséggel töredékét éred majd el a kívánt összegnek.

"Élő gondolkodó lény vagyok, aki az információ tengeréből született!"

(#22) Mister_X válasza Necroman_Mk2 (#21) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Nem látom a veszélyt. Ami életképtelen/nincs jól menedzselve (Kickstarterre?) az nem fog megjelenni.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#23) ldave


ldave
félisten

Ha tényleg megjelenik ez a gép, akkor a sikere azon múlik majd, hogy a felhasználók mennyire lesznek hajlandóak fizetni a tartalomért. Ha a fejlesztőknek és kiadóknak nem lesz bevétele, akkor nem fognak kiadni rá egy idő után játékokat.

A Slime draws near! Command?

(#24) -secret-


-secret-
Arcképgyáros

jónak ígérkezik, csak 'rendes' net kéne az onlive cuccokhoz .. :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.