Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) moli.hu


moli.hu
őstag

mobiltelefon + wireless stream tv-re + bluetooth controller.

(#2) a.sebi


a.sebi
őstag

ez egy jo otlet......foleg annak akinek nincs pénze xboxra vagy play stationre..és egy játék sem 30 -60 euroba kerul....tetszik....

(#3) gzbotii


gzbotii
veterán

melyért cserébe állatában a végtermék

Amugy, ez az otlet nagyon tetszik nekem is :K

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#4) FoxiestFox


FoxiestFox
félisten

a videó felénél esett le, hogy a kék szemű úr egy hölgy (hang nélkül néztem) :DDD

(#5) Maateeo


Maateeo
aktív tag

Ügyesen megálmodott koncepció. Érdeklödés is lenne rá, jól példázza ezt a gyorsan összegyülö pénz :)

Xperia XA1 || Xlive: Stratus LX || Steam: Sir Mate LX || YT: maateeoc || Keress telefonon ha kellek!

(#6) FeherMate


FeherMate
csendes tag

Telefon, dokkolók, hybrid telefonok, mini pc, és most már játék konzol is.

Lassan tényleg kezdtem elhinni, hogy egy komoly Windows konkurens lesz az android.

...ami nem is lesz lenne rossz.

...ezzel a játék konzollal is beletrafáltak a dolgokba, jó lesz.

(#7) Maresz00


Maresz00
csendes tag

Xboxra meg ps3ra több és jobb játék van mint androidra. Ennyiért tényleg nagyon jó ajánlat!

(#8) zedok


zedok
senior tag

Jó lesz ez! Jó irányban haladnak, csak az árakkal ne szálljanak el nagyon. De valóban lehet az a célközönség is, akinek nincs/nem lehet/nem akar xbox-ot vagy ps3at vagy egyéb konzolokat :))

[ Szerkesztve ]

Hyosung GT650N, Asus K52 "fagyós-pista" JE-EX225D

(#9) Orton96 válasza zedok (#8) üzenetére


Orton96
aktív tag

Ja, lenne célközönsége és szerintem a fejlesztők az igények miatt sorra hoznák ki majd a jobbnál jobb játékokat amivel nem csak azok járnának jól akik használják ezt a cuccot!!! :DD :C :R

(#10) tjb007


tjb007
nagyúr

Bár maga az elképzelés nem új de ha sikerül ezt az árat tartani és globálisan is elérhető lesz akkor ez ennyiért nagyon jó vétel lesz (annak aki még nem rendelkezik valami komolyabb telefonnal mivel ez azokkal is könnyen kivitelezhető).

(#11) Retekegér

Ne nagyon reménykedj, hogy egy Forza vagy Gran Turismo valaha is elérhető lesz Androidon.

[ Szerkesztve ]

(#11) Retekegér válasza Maresz00 (#7) üzenetére


Retekegér
HARDVERAPRÓD

Ha sikere lesz, lehet portolni fogják erre is a népszerű játékokat.

<< Heimdal >>

(#12) a.sebi válasza Maresz00 (#7) üzenetére


a.sebi
őstag

hát azért ezzel vitatkoznék hogy xboxra vagy anroidra van tobb játék...ha a minőségi játékokra mondod meg akkor sincs igazad, szerintem play storeon van egy 30 ezer játék xboxra mondjuk 200 , 300, de nem érdemes hasonlítgatni mert az xbox konzol jatekokat futtat ez pedig tablet, telefon játékokat lcd tvn hdmi cstin keresztül...

(#13) FalconKnight


FalconKnight
aktív tag

Ezek szerint lesz androidra league of legends? :Y :DD Amúgy ilyen áron még én is meg gondolom, pedig pc fan vagyok :D Majd meglátjuk milyen gamek lesznek rá és milyen lesz a támogatottsága..

[ Szerkesztve ]

Falcon

(#14) sajtee válasza a.sebi (#12) üzenetére


sajtee
senior tag

Egyébként ez így szar, belép az apple is és elcseszik a konzolpiacot...

[ Szerkesztve ]

(#15) cskamacska


cskamacska
addikt

Kukszi. ^^

Meg is van az idei befuccsolt Linux alapú ingyéjátékot ígérő konzolunk. :)

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#16) sztanozs


sztanozs
veterán

Mondjuk a video-teljesítménye bőven a jenlegi konzolok mögött van (számítási teljesítményben valahol még az előző generáció körül van). Persze előny a fejlett 3D-motor, meg a natív 1080p támogatás, ami az XBOX-ból és a PS2-ből hiányzott - de ezzel együtt is szerintem kétséges, hogy milyen fogadtatása lesz.
Más egy 4"-os képernyőn játszani egy PS2-es játékkal, mint ugyanezt egy 40"-os tévén nyomni akár full HD-ban.

[ Szerkesztve ]

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#17) syler123 válasza a.sebi (#12) üzenetére


syler123
veterán

Ez az, nincs értelme összehasonlítani a 2őt, ezen mobilos játékok lesznek, nem olyan nagy nevek, mint boxon. De ha 1000-2000Ft-ért használható játékok is lennének hozzá, nah az nem lenne semmi, és lenne rá kereslet.

Azt viszont nem értem miért nem marok konzolt csináltak belőle, arra még én is beruháztam volna, és ott nem akkora a konkurencia...

[ Szerkesztve ]

(#18) Hunter2


Hunter2
addikt

ehhez már csak egy billentyűzet+egér kell és akkor a sima tv-ből máris smart tv-t csinált az ember és ugye mellette még játszani is lehet vele és a videót+zenét is lejátsza.
Gyakorlatilag egy androidos média box mire játékokat is fognak fejleszteni.
Nem olyan rossz ötlet ez.

(#19) #09908736 válasza Hunter2 (#18) üzenetére


#09908736
törölt tag

Tetszetős, kell. :)

(#20) .mf válasza sajtee (#14) üzenetére


.mf
veterán

"belép az apple is és szétperlik a konzolpiacot, hogy már megjelenésük előtt is mindenki őket másolta"

Javítva ;]

Remélem nem fogják az Amazonhoz hasonlóan addig csupaszítani-letiltani a dolgokat benne, míg már alig fog valami működni. Mert ilyen hardverrel nem csak játékkonzolnak lenne jó.

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

(#21) Rickazoid válasza Hunter2 (#18) üzenetére


Rickazoid
addikt

Kb. összefoglaltad, amire gondoltam.

(#4) dying_star: no offense, de szemész szakorvos felkeresését erősen ajánlom :D

(#7) marcelldeak: ahogy már írták is, egyrészt nem egy kategória, másrészt ha befut, lesznek majd fejlesztők, akik kihoznak olyan játékokat, amik erre vannak optimalizálva, hisz érintőképernyőn egy halom olyan dolgot nehéz kivitelezni, amire egy bármilyen játékvezérlő sokkal alkalmasabb.

(#20) .mf: hát a videóban azt mondják hackerek számára nyitott lesz, szóval valószínűleg nem fogják nagyon csupaszítgatni... már csak azért sem, mert akkor nem nagyon kerülhetne fel rá a Google Play sem, ami pont a kulcsa ennek a konzolnak.

(#22) GhanBuri Ghan: nyilván nem bármit lehet majd letölteni hozzá, de amit konzollal is lehetne játszani (a legtöbb értelmesebb játék szerintem ilyen, sőt sokat konzolon lényegesen jobb, nem véletlen jelent meg az Xperia Play sem), azzal nem lesz gond.

[ Szerkesztve ]

Erkölcstelen csíkot húzni a másik krumplifőzelékébe csak azért, hogy legyen egy szünet.

(#22) GhanBuri Ghan


GhanBuri Ghan
őstag

Címhez kiegészítés: mármint 99 dollár annak, aki a Kickstarteren veszi meg, a piaci ár ennél magasabb lesz. (amúgy nem is érteném, hogy fér bele a Tegrás hw az árba)
Amúgy hogy is működne az, hogy bármit letölt a Playről, és használja, érintőkijelző nélkül?

(#23) ViharVadász


ViharVadász
őstag

Hát Nintendo DSi XL mellé nem hinném, hogy vennék ilyet, új játékokra meg majd ott lesz a Wii U, vagy még a PC, de Android-os konzol? Azt a 99 dollárt meg majd játékokra költöm:-)

"Video games are meant to be just one thing: fun. Fun for everyone"

(#24) Prof01


Prof01
veterán

Hmm, nem hülyeség. Tetszik! :K

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#25) Gusztáv


Gusztáv
addikt

Valaki portolja már az XBMC-t Androidra, én simán megvenném médialejátszónak. Az, hogy játszani is lehet rajta, meg csak plusz pont.

Laci

(#26) zsigus válasza Gusztáv (#25) üzenetére


zsigus
őstag

Nekem is ez volt az első gondolatom. :D
Egyébként már van topic-ja az XBMC fórumon. :)

(#27) DarkByte válasza FalconKnight (#13) üzenetére


DarkByte
addikt

Egyelőre nem lesz. A Twitch TV-t tudod nézni ami többek között közvetít LoL csatákat.
Egyébként tök jó lenne ha a Riot portolná Android-ra, főleg hogy jönnek egyre sorba ezek a nem mobil használathoz kötött megoldások.

Azon filóztam épp hogy ez a cucc nem rossz 25k-ért akkor sem ha valaki nem konzolnak szeretné hanem hackelni :)
Viszont a serpenyő másik oldalán ott vannak a HDMI stick méretű Android kütyük amikkel szintén lehet játszani egy USB-s adóvevővel ellátott gamepaddal. Bár persze ilyen erős hardver azokban nincs.

[ Szerkesztve ]

(#28) smkb


smkb
őstag

Ha erre is pár dollárért jönnének ajátékok, mint Androidra meg IOS-ra, természetesen kontrollerre optimalizálva, akkor hiába lesz grafikailag szebb egy XBOX360 azért marhár anem mindegy, hogy 500 -1500 ft egy játék vagy 9-15.000....

(#29) danee992


danee992
tag

Asszem bevásárló listára kerül a Nexus 7 mellé :P

Értékelést ne felejtsük már el. Köszönöm!

(#30) sztanozs válasza smkb (#28) üzenetére


sztanozs
veterán

Az, hogy egy játék 500-1500 vagy 5000-15000 forint, az főleg a fejlsztési költségektől és a vásárlói potenciáltól függ. Ha megnézed a nagyobb fejlesztési igényű Androidos játékokat, aminek nincs adware/free verzója (vagy ugyan van, de csak 2-3 pályás demo), azoknak az ára 1500 forint körüli vagy magasabb. Másrésztől a harmadik generációs konzolokra is csak a prémium címek (és főként megjelenéskor) kerülnek prémium összegekbe.

[ Szerkesztve ]

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#31) Bagira01


Bagira01
veterán

Én csak azt nem értem, hogy mi az, hogy adományokból gyűjtik be a gyártási költséget? A haszonból gondolom nem pumpálnak vissza az adományozóknak :U

Hirdetéseim: http://goo.gl/TfNH1d

(#32) tjb007


tjb007
nagyúr

Mint azt GhanBuri Ghan is írta ezt csak akkor akkor fogod megkapni 99 dollárért (plusz 20 dollár szállítási költség, plusz 27% Áfa itthon) ha befektetsz ebbe a projektbe minimum 100 dollárt.
Gyakorlatilag bármekkora összeget fel lehet ajánlani de magát a készüléket és a kontrollert csak akkor kapod meg ha legalább 95 dollárt befizetsz, ez a csomag amúgy már el is fogyott.
Szintek
- 99+ dollár (készülék, kontroller, támogatói státusz plusz ha szüksége van még egy kontrollerre akkor még 30 dollár), várható szállítás 2013 március
- 225+ dollár (készülék, 2db kontroller, támogatói státusz), várható szállítás 2013 március
- 700+ dolláros fejlesztői csomag, ezek a legelső példányok (1 év kiemelt saját játék promotálás,SDK elérés, készülék, 2db kontroller, támogatói státusz), várható szállítás 2012 decfember

Létezik még 1337+, 5000+ és 10000+ dolláros csomag akinél mind megkapod a fentebb írtakat plusz a popódat és csillogóra fényezik (kiemelt státusz, launch partyn való részvétel, ebédmeghívás, egy komplett nap eltöltése másodmagaddal Yves Behar társaságában stb.)

(#33) DarkByte válasza Bagira01 (#31) üzenetére


DarkByte
addikt

Az oldal nevéből adódóan ez inkább szerintem egy ilyen "rúgjuk be a motort" típusú adományozás, tehát elindítja a projektet a megvalósulás felé, első adag kütyü legyártást ebből tudják finanszírozni amiből kapnak az adományozók akik megugrottak egy bizonyos szintet, stb. Nekem alapvetően nagyon tetszik a Kickstarter filozófiája. Múlt hónapban pl. donor voltam az új Carmageddon játékhoz is, kapom is majd meg év végén Steam-en cserébe :)

[ Szerkesztve ]

(#34) noyka


noyka
csendes tag

nagyon jó cuccnak tűnik.

Julie Uhrman milyen állat?

(#35) blade zte válasza tjb007 (#32) üzenetére


blade zte
őstag

2013 március?! Egészségükre.Ink nexus 7 addig galaxy tabra is összejön.Báár annak nincs hdmije.Csak azért szólok:már 100 dolcsiért kínából psp alakú androidos gépet lehet rendelni(és ha még most csak a10 van benne, addigra minimum tegra 3(al egyenértékü) procit kaphat) hdmi kimenettel és kábellel is amit sokszor ingyen adnak.

Öö.. megmondanád támogatói státusz nélkül a tervezett árát? :)

Oppo find 7 astro black

(#36) DarkByte válasza DarkByte (#27) üzenetére


DarkByte
addikt

Most látom hogy elrontottam a stick méretű Android PC linkjét, szóval helyesen: [link]

[ Szerkesztve ]

(#37) blade zte


blade zte
őstag

Ja és sztem ez egy nagyon nagy felár a gyártáshoz képest,ezért akarják a sok támogatást.Ha meg nem egyezik meg más játékgyártókkal vagy nem nyit külön boltot... minimum 200 dolcsi. És akkora már nem lesz csúcshardver:(

Oppo find 7 astro black

(#38) acelos


acelos
tag

Hát nagyon nyitott nem lesz mert akkor a nagy játék gyártók nem fognak rá "fejleszteni" és akkor mehet az egész a kukába , mert a hardver ezek nélkül nem ér semmit(persze valószínűleg szét lesz hackelve , de a fentieket én normál/legális esetre értettem). Egyébként a fejlődő piacra nagyon jó lenne de szerintem addigra mire megjelenne a kínaiak már ki fognak jönni valami hasonló cuccal.

(#39) tjb007 válasza blade zte (#35) üzenetére


tjb007
nagyúr

Ugyanannyiért szeretnék adni megjelenéskor is mintha most fizetnéd ki/támogatnád őket csak hát semmi garancia nincs arra, hogy így is lesz, szóval akinek ilyenre fáj a foga és biztosra akar menni az kifizetni most és vár 2013 márciusáig.

(#40) compa


compa
csendes tag

Azért a modern játékokhoz gyenge ez a vas (Battlefield3,WOW,COD,AION,FIFA). A Minecraft biztos megy majd rajta, ez plusz pont. A multi nélküli játékokban nem nagy fantázia van már, majdnem fölösleges pénzt ölni a fejlesztésbe.
Ez a projekt kb. arra jó hogy pár kiugrott fejlesztő munkát adjon magának 3-4 évre.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.