Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) mike1334


mike1334
veterán

Egy óra után töröltem, és inkább elkezdtem a Yakuza 5-öt :D ez az én értékelésem :)

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#2) duvi


duvi
nagyúr

Nekem azt hozza amit az előzetesek és a demo alapján vártam. Nem bántam meg a preordert :N Szerintem kategóriájában nagyon jó és szórakoztató játék. Kimondottan játszatja magát. Jók a classok, skillek és world tier rendszer. A kezdeti bugok itt is jelen vannak (17 óra alatt 3x crashelt), de nem több mint más új címeknél. Részemről simán megérdemel 10/8 -at.

(#3) saelin válasza mike1334 (#1) üzenetére


saelin
veterán

Nekem a demó alapján nagyon generic-nek hatott és tovább nem is érdekelt. Biztos jó játék, de a pálya design engem a sírba vitt pár óra után.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#4) mike1334 válasza saelin (#3) üzenetére


mike1334
veterán

Demót el se indítottam, mert plusz regisztrációt kért. A teljessel toltam, de hamar meguntam. Ha fedezékharcot akarok, akkor ott a gears. A sztori meg annyira gagyi volt, hogy fájt..skip..skip..skip.

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#5) yuing


yuing
őstag

Nálam mondjuk 2 óra játék alatt tegnap este 3x dobott ki a szerver miközben a net hibátlan. Ez egy picit felbaszott. Újra is kellett kezdenem miatta. De amúgy tetszett. :DDD

(#6) -FLY->


-FLY->
őstag

Pénzszerzés céljából készült középszerűség. Nekem ennyi jött le pár óra alatt.

(#7) A.tessz


A.tessz
senior tag

Teljesen jó, pár óráig teszteltem! (de tetszik) :R

Game passba benne van!!

(#8) oriic válasza -FLY-> (#6) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

"Pénzszerzés céljából készült középszerűség"

Mint minden játék amiért fizetni kell. ;]

Live-Die-Respawn

(#9) mike1334 válasza oriic (#8) üzenetére


mike1334
veterán

Azért nem mind középszerű. Ott van pl. a Cyberpunk...az még középszerű sincs ;]

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#10) utomi válasza mike1334 (#1) üzenetére


utomi
senior tag

Tehát megvetted a játékot ahelyett ,hogy az ingyenes demót kipróbáltad volna majd 1 óra után törölted miközben az még a prológusra sem elég. Ezek után meg elindítottál egy olyan játékot amely stílusban annyira messze van az Outriderstől mint a FIFA. Mindezt pedig úgy érezted ide kell írnod. Sőt szerintem még büszke is vagy rá. :C :Y

(#11) mike1334 válasza utomi (#10) üzenetére


mike1334
veterán

Game passban van, "ingyen" játszottam vele. És a yakuzának van sztorija, szemben a kuka klisékkel, de megértem, ha valakinek erre van igénye, a török szappanoperakat is biztosan nézik, különben nem lenne annyi. Amúgy meg ilyen az internet, lapozz, ha nem érdekel.

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#12) Zoleee83 válasza mike1334 (#1) üzenetére


Zoleee83
addikt

Én meg bottal sem piszkálnám a Yakuza játékokat, ez meg bejön. :P :DDD :D

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#13) mike1334 válasza Zoleee83 (#12) üzenetére


mike1334
veterán

Ez meg a te értékelésed. Normális fórumtagok között ez nem okoz szorongást :)

[ Szerkesztve ]

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#14) Zoleee83 válasza mike1334 (#13) üzenetére


Zoleee83
addikt

Jaja, nincs ezzel semmi baj! ;)

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#15) Neurotoxin


Neurotoxin
őstag

Még nem játszottam vele, de hamarosan kipróbálom. Mindig is meg akartam kérdezni: Ezek a "teszt" oldalak miért mérvadóak? :U

18 éve a PH! lapcsaláddal!

(#16) saelin válasza Neurotoxin (#15) üzenetére


saelin
veterán

Max annyiban hogy kiderül, hogy egy játék nagyon szar vagy éppen jó a maga kategóriájában. Sok következtetést a pontszámokbol sosem szabad levonni. El kell olvasni a teszteket és megnézni mit ró fel a szerző pozitívnak vagy negatívnak. Néha nagyon félre mennek az ilyen tesztek pl egy soulslike játékhoz oda írja a tesztelő hogy nagyon nehéz...

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#17) Daelion válasza saelin (#16) üzenetére


Daelion
őstag

Ezt én is így gondolom meg kezelem, sokat nem szoktam adni az ilyen pontozásokra de ha valami nagyon feltűnően gyenge akkor azért utána szoktam nézni jobban hogy miért is. 'Filmet is néztem már olyat amit teljesen lehúztak IMDB-n nekem viszont tetszett :D '

Outriderst meg majd valamikor leárazás keretében év másik felében talán behúzom, demo nem nagyon nyerte el a tetszésemet és elég rosszul is futott ahhoz képest. 'inkább maradok Borderlandsnál ha looter shooterezni akarok'

[ Szerkesztve ]

(#18) rgss válasza mike1334 (#4) üzenetére


rgss
csendes újonc

A demó nem kért plusz regisztrációt, nem tudom miről beszélsz. A játék csak akkor szól a fedezékharcrol ha te úgy akarod. Csomó buildot ki lehet próbálni, és a buildok 80%-a pont hogy nem a fedezékharcrol szól. A sztori pedig engem végig lekötött. Bár ha te skipelted végig, akkor nem csoda, hogy nem élvezted. :))Annyit viszont kontrának érdemes megjegyeznem, hogy valóban sokszor crashelt. BÁr nálam ez úgy néz ki, hogy elindítom a játékot, crash. Majd visszalépek és utána már nem dob le megint hosszú órákig. Érdemes steamen belül indítani dx11-el!

[ Szerkesztve ]

(#19) mike1334 válasza rgss (#18) üzenetére


mike1334
veterán

Xboxon kért plusz regisztrációt, a nélkül nem indult el a demó. Az elején nem skippeltem, csak a sokadik sablonos duma után. Elhiszem, hogy van akinek tetszik, nekem nem erre van igényem, ennyi.

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#20) A.tessz válasza mike1334 (#19) üzenetére


A.tessz
senior tag

Akkor ezt már kiszedték, nem kér plusz regisztrációt boxon.

(#21) mike1334 válasza A.tessz (#20) üzenetére


mike1334
veterán

Tudom, írtam is, hogy a demo kért, ezért azt hagytam, aztán a végleges játék már nem kért.....

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#22) jarlax


jarlax
tag

Nekem kellemes csalódást okozott a játék. Igazából nem is hallottam sokat róla, és alapvetően ez a műfaj eddig nem fogott meg (Gears of war, Destiny, Division) különösebben, bár mindegyiket kipróbáltam (nem csak fél óra). De ez nagyon bejön. Kellően nehéz, főleg ha mindig az elérhető legmagasabb world tieren mész. Itt pont az a jó, hogy nem sokáig maradhatsz fedezékben, mert nagyon geci az AI. Bekerítenek, gránátot dobnak rád szinte azonnal, a sniperek nem nagyon lőnnek mellé, stb.. Tény, hogy sok frusztráló eleme is van a játéknak, túl lineárisak a pályák, bár szerencsér van 1-2 kivétel, még sok a technikai hiba (volt hogy 1 pályán 2 crash is borzolta az idegeimet), néha már idegesítően pro az AI. A loot rendszer rendben van, pont elég változatos és az upgrade rendszer is fokozza a változatosságot, a skillek is elég jók (bár még csak 2 classt próbáltam ki). Egyszóval nekem bejött, pedig lassan 50 éves vagyok, és tulképpen volt szerencsém végig követni a PC-s játék fejlődést a kezdetektől napjainkig, mégis az elmúlt időszakban ez az egy játék kötött le hosszabb időre, a multikat és MMO-kat leszámítva.

(#23) rgss válasza mike1334 (#21) üzenetére


rgss
csendes újonc

Ohh, akkor bocsi. Nem tudtam, hogy boxon kért. Ne szólj szám, nem fáj fejem :)

(#24) Rodi 4.80 válasza mike1334 (#1) üzenetére


Rodi 4.80
senior tag

Hosszú lesz (de megéri), kösd fel a gatyát! :D

(#25) mike1334 válasza Rodi 4.80 (#24) üzenetére


mike1334
veterán

Zero, kiwami 1-2, 3-4 remaster után már meg se kottyan :D

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#26) Rodi 4.80 válasza mike1334 (#25) üzenetére


Rodi 4.80
senior tag

Csak hiszed! :D

[ Szerkesztve ]

(#27) mike1334 válasza Rodi 4.80 (#26) üzenetére


mike1334
veterán

Tudom, hogy ez hosszabb, de nekem a zero is 40+ óra volt, nem sietem el :)

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#28) zsolesz967


zsolesz967
aktív tag

Már nem tudtam mivel játszani,és kipróbáltam a demot.Nekem bejött és megvettem a teljes játékot.

Ps5,A34 5g,Gear S3 Frontier

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.