Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#23) remington2 válasza Superman (#21) üzenetére


remington2
senior tag

Az Outpost bunkeres részei szerintem jól sikerültek, ami nem ment, az az atmoszféra megteremtése, főleg a film elején. Kifejezetten béna a csapatgyűjtés, egy kocsmában, zsoldosokat, valami titokzatos cég(csoport) emberkéje? Inkább akkor már valamilyen amerikai komolyabb hivatal, tökös amerikai katonákkal (aliens utánérzettel), és utána tömény halállal. Másodsorban furcsa, hogy a '90-es években náci kísérletekkel foglalkoznak, főleg Szerbia v. Ukrajna területén. Oké, hogy ott zajlott háború 60 évvel ezelőtt, és a sztori ezt kielégítően megmagyarázza, de kissé idejétmúltnak tűnik (szó szerint, nem átvitt értelemben). A bunkerhez történő megérkezés után viszont már vállalhatónak tartom.

Abban igazad van, hogy ezt a hangulatot megfilmesíteni, a témát rendesen kezelni tényleg kihívás. A FarCry vagy egy Wolfenstein feldolgozást meg lehet csinálni jól, és kínomban röhögősre is, főleg az előbbinél. Van is FarCry film, még nem láttam, de valahogy úgy érzem, jobban járok, ha nem is nézem meg :DDD

Az említett háborús filmeket én is szeretem, mindegyik klasszikusnak számít, de ezekkel a rémmesés ijesztgetős filmekkel azért nem egy kategória.

[ Szerkesztve ]

They see me trollin' / They hatin' / Patrolling they tryin' to catch me ridin' dirty . . . :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.