Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Djuree


Djuree
félisten

Hinnye, ez biza jónak hat.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#2) Th3Ac3


Th3Ac3
aktív tag

Megérdemel egy esélyt, szeretem ezt a stílust, az FTL máig meghatározó kedvenc :)

(#3) Buci21


Buci21
addikt

ledzedtem, franya. Eddig 4szer haltam meg.

(#4) PistiSan


PistiSan
addikt

Kedvet kaptam hozzá a leírás alapján!
Este teszek egy próbát!

(#5) fogtunder válasza Buci21 (#3) üzenetére


fogtunder
nagyúr

nekem kb. a 20-adik alkalommal sikerült eljutni a végéig, de a randomitás miatt még akkor is meg tudsz halni az esetek 80%-ában, ha tudod, mit csinálsz. mondjuk nekem pont ez a szépsége :)

I hate morning people. And mornings. And People.

(#6) Buci21 válasza fogtunder (#5) üzenetére


Buci21
addikt

alig gyakoroltam meg :D szoval majd idovel :D

(#7) Bavid válasza fogtunder (#5) üzenetére


Bavid
senior tag

Melyik végére? Én a zöldhöz 1x eljutottam, hát ideges is lettem hogy ennyi a vége. a Piroshoz 1 ugrás kellett volna, de random event mindent elvett kb., tönkretette a hajtőművet, és ugye elvette a javításhoz szükséges anyagokat, úgyhogy akkor letöröltem szépen.

(#8) fogtunder válasza Bavid (#7) üzenetére


fogtunder
nagyúr

ugyanahhoz. egyszer eljutottam a kék markerhez, de valami nem volt meg a hajómon, ami kellett volna, hogy ott befejezzem, aztán elindultam a piros felé, de már leharcolt állapotban, és rövid úton meghaltam.

a végével kapcsolatban csak annyit jegyeznék meg, hogy a roguelike(-like) kategóriában a történet jellemzően nem jutalmaz a végén, itt a lényeg a játékmenet, a kihívás és az újrajátszhatóság. teljesen értem, ha frusztrál, de én pont ezért szeretem :)

I hate morning people. And mornings. And People.

(#9) Garada


Garada
őstag

Unalom űzésre mindenképp megfelel :D

(#10) MaxTorque


MaxTorque
tag

Egyszer már meghaltam, elfogyott az üzemanyag :(

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.