Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) dlaj


dlaj
őstag

Kár, hogy csak HD az AMOLED. De azért lehet benevezek egyre, mert pont vadászok notiledes AMOLED-es telefonra.

(#2) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Mondjuk nem értem ez miért lenne Royal Flush.

Kedvelem az Oukitel-t, de ez azért árazásban nem tuti...Az igaz, hogy 4-6 napot így ezzel a kombóval elmegy.
Akkor lesz nyerő, ha végre bemutatnak egy Qualcomm modellt.

Egy Redmi Note 4 megeszi, ami nem mai igaz, de persze ott kisebb az aksi...

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#3) csongi


csongi
veterán

Koszi a tesztet! :)
A K5000 el szemezek, hatha valaki nalad berendeli, es le teszteled. :)

(#4) bloggiold válasza Graphics (#2) üzenetére


bloggiold
aktív tag

,,A fenti képen jól látszik, hogy 136 óra 32 perc működési idő után, 9 óra 53 perc bekapcsolt kijelzővel merült 20%-ra a K8000. Kétórányi YouTube videónézés alatt 9%-ot csökkent a töltöttség. Ezek az értékek olyanok, mint a pókerben a Royal Flush: verhetetlen."

https://fontecone.blog.hu/

(#5) ncc1701


ncc1701
veterán

A Lenovo P2 is tud egy laza 12-13 órás képernyő időt...

(#6) Graphics válasza bloggiold (#4) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Lehet, viszont a képernyőidőtől nem dobtam hátast :D

Értem, sokáig bírja, ebből a szempontból nagyon jó, csak azért ha mindent nézünk nem Royal Flush.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#7) Shyciii


Shyciii
veterán

Az a baj ezzel a telóval, hogy lehet hogy sokáig bírja töltés nélkül, csak ha elkezdem használni, akkor nincs kedvem 1 órát nyomkodni sem. Elhiszem hogy a cikk írójának ez a telefon szinte mindenben fantasztikus, viszont a kijelzője nem csak kis felbontású, de amoled ide vagy oda olyan messze van egy normális amoled minőségétől, hogy ihaj. Bár a betekintési szöge jó, a kontraszt, fényerő nem (pont látni amúgy az egyik fotón is...). A kamerát inkább hagyjuk. A benne levő procit szintúgy. Értem én hogy a magas felbontáson neki vitte a programot, de úgy érzem nem látta ugyanazt egy normális telefonon. A gyors működés meg eleve khm vicces. Csodák nincsenek, hiába van leírva. A proci MT6750T, ez mindent elmond. A mérete óriása, a súlya meg borzalmasan sok, vagy inkább sokk. Sokkal jobb alternatívának vélek egy normális telefont (6-7 órás kijelzőidővel játékokkal, tehát annélkül 9 óra) és mellé egy powerbank, mint hogy egy ilyet használjak.

(#8) Victoryus


Victoryus
addikt
LOGOUT blog

A Lenovo p780 is tudott ennyit, meg a Redmi 3s is majdnem. :) Azért azok nekem jobban tetszenek.

Eladó Lego: 42139 All terrain vehicle

(#9) csongi válasza Shyciii (#7) üzenetére


csongi
veterán

A kepek alapjan eldontotted milyen a kijelzoje? Ejha.
Hany eves is vagy?
Szerinted egy idosebb szulonek melyik a jobb 720p vagy 1080p
Normalis telefont emlitettes tobbszor.
Neked mi a normalis telefon? Azt jo lenne megtudni.
Hany MTK telefonod volt? Vagy hamy Ouktiel keszulekkel volt dolgod? Oda jutottunk mar ebben is, mint Intel vs Amd.
Szerinted Anyukajat vagy aki eddig is az MTK cuccokat hasznalta, mennyire fogja lazba hozni, a snapdragon.
Volt, van mindaketto nekem. Kar lenne a gyozkodes meg bizonygatast eroltetni.
Teny a 200dollar felett lehet talani masik SOC-vel szerelt keszuleket. Ettol meg nem lesz rossz.

(#10) Shyciii válasza csongi (#9) üzenetére


Shyciii
veterán

1. Senki nem mondta, hogy a képek alapján döntöttem el
2. A stílusod alapján inkább az érdekes, hogy Te hány éves vagy
3. Idősebb embernek aki csak telefonál, annak ott vannak a 2-3 hétig lazán kibíró butatelefonok
4. 50 éves apósomnak is igényesebb telefont vettem, ha már használta hírek olvasására is. Ennyire azért megtisztelem őt is, hogy nem ilyennel szúrom ki a szemét. Egy hasonló kategóriájú Xiaominak is jobb képe van.
5. MTK telefonom egyszer volt, és soha többet nem is lesz. Igénytelen, technikailag elmaradott, Qualcomm-ot másoló cég, és emelett "testreszabhatatlanok", tehát már a custom romokat nézve is bukta. Ez a chip ráadásul a Snapdragon 430-as szintjén van kb, ami meg különösen viccess, hogy erre lett írva, hogy játékok jól futottak rajta. LOL.
6. Ha neked az Intel-AMD vita ugyanaz mint a Snapdragon-MTK, akkor súlyos problémád van etéren
7. Outkit-hez volt szerencsém (10000-eshez első körben), mert gyerekori barátom belefutott, mert olcsó. Fél óra használat bőven elég volt belőle, hogy megtapasztaljam, hogy az akksi méretén kívűl semmi pozitívum nincsen benne. Ő sem használta 1 hónapig sem. Azonnal cserélte Xiaomi-ra. Az Outkitel 8000-eshez szintén volt szerencsém, de azt már nyomkodni se volt kedvem 3 percnél tovább. Már az elején látszott, hogy ugyanaz, mint a 10000-es, csak pepitában.
8. Lehet mondanod rá, hogy nem rossz x pénzért, csak van az a szint, ami alá nem megyek, még ha idős embernek adom akkor sem. Lásd 4-es pont.

[ Szerkesztve ]

(#11) csongi válasza Shyciii (#10) üzenetére


csongi
veterán

Számomra még mindig nem világos mi is az normális telefon :)
Xiaomi?

Egyszer volt egy MTK, és egy Oukitel? Ennyi?
Érdekelne mi is az borzalom ami miatt igénytelen?
Te konkrétan láttad ezt a kijelzőt olvastál rajta és nézted hetekig?

Stílusom alapján....?
Kérdéseket ettem fel. Ledegradáltad, pedig sosem fogtad a kezedben.
Egyszer volt MTK-d és akkor mindegyik rossz?
Elnézést ha megbántottal, nem volt szándékomban.
A korodat a látásod miatt kérdeztem csupán :)
Elnézést nem akartalak megbántani.

(#12) forgonati


forgonati
őstag

Én, személy szerint simán beáldoznék 1-2 óra kijelzőidőt egy normálisabb kameráért és egy jobb prociért. A Redmi 4 egy kiegyensúlyozottabb cucc, igaz valamivel kevesebb SOT-al, viszont cserébe jobb chipset, jobb kamera, stb. Nem minden az akkuidő, persze fontos az is, de nem mindenekfelett. Legyen egy szint.

[ Szerkesztve ]

Keelah Se'lai!

(#13) YADA válasza Victoryus (#8) üzenetére


YADA
tag

Na igen, P780 eleg magasra tette a lecet. Mai napig keresem az utodjat. (talan P2 lehet az)
A MTK proci nem tragedia, snapdragon sem nyujt annyival tobbet, hogy azert csorgassam a nyalam. Nekem nem faj ha 0.05 helyett csak 0.1 sec a valaszido, nem jatekra kell (arra a konzolok valok). Az offline uzemido fontosabb szempont. De a p780-hoz kepest nem latom itt a dupla akku erofolenyet. Sem a par eves technikai elonyt.

A GPS azert erdekelne mi tud eles egesz napos hasznalatban, nem csak felorat divatbol navigalok kezeben.
Eleve keves teszt van ahol foglalkoznak GPS-el is, de ahol igen (eddig 1db talalat), ott sajnos nem nyugozott le a K8000 teljesitmenye. Sem uzemidoben, sem pontossagban.

Eloben kellene tesztelni, masok szubjektiv velemenye nem mond sokat, mindenkinek mas szamit es mast lat tragedianak.

(#14) batai15 válasza Shyciii (#10) üzenetére


batai15
félisten

+1
Az mtk fosh. Nem egy telefon után merem ezt kijelenteni.

[ Szerkesztve ]

(#15) konzi


konzi
aktív tag

Nincsenek jo tapaxztalataim az oukitel telokkal. Inkabb birjon az aksi kevesebbet de legyen jol osszerakva.

,egy valaszt megerdemlek ??,

(#16) tibcsi0407


tibcsi0407
félisten

Az f/1.8 kamera számomra is hihetetlen. Low light képeket tudnál készíteni légyszi? Hiszen ott kellene domborítania igazán, ha f/1.8.

https://utdetailing.hu/

(#17) ncc1701 válasza YADA (#13) üzenetére


ncc1701
veterán

Egy P2-est én megnyomkodnék a helyedben, ha alkalmad van rá. Nekem nagyon bejött.

(#18) DonLaca@


DonLaca@
senior tag

Az üzemidőtől én sem ájultam el.
Max2 telefonom simán tud 13-15 óra SoT-ot.

(#19) forgonati válasza tibcsi0407 (#16) üzenetére


forgonati
őstag

Sanszos hogy az az f/1.8 inkabb f/2.2 a valóságban. Hasonló kamu mint a dual kamera a sok kínai telefonban. 1-2 low light fotót én 8s megnéznék de félek sok köszönet nem lenne bennük.

[ Szerkesztve ]

Keelah Se'lai!

(#20) Graphics válasza DonLaca@ (#18) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Az üzemidőt is elosztottad 24-gyel?

Matek alapján 136/24= 5-6nap.

Annyit tud a tied? A SoT-tal ki lehet törölni a seggunket. Üzemidő a lényeg

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.