Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Ribi


Ribi
nagyúr

"Razer rendszere 10 billentyű egyidejű leütését is képes kezelni, ami egy ember számára teljesen megfelel."
Kivéve, ha egyszerre 2 ököllel ütöm, mert akkor az több mint 10 gomb ;]

(#2) D1Rect válasza Ribi (#1) üzenetére


D1Rect
félisten

Ilyen ez a MK. :))

(#3) nyunyu


nyunyu
félisten

Itt egy részletesebb bemutató

Magyarul csináltak egy olyan mechanikus kapcsolót, amiben a stemet az eddigi rugó helyett egy gumidóm löki ki, de klikkelősre csinálták meg a fém érintkezőket, így hasonló hangja van, mint a Cherry MXnek.
(Inkább taktilisre csinálták volna meg, extra csengő-bongó hang nélkül, abból többet tudnának eladni.)

Kérdés, mennyire lesz konzisztens az egyes gombok nyomáspontja, hol van az aktiválás, vajon hány év alatt válik betonkeménnyé a gumidóm.

Pozitív viszont az, hogy mechanikus kapcsókhoz hasonlóan kapcsol, így elvileg nem kell bottom-outolni, és nem érzékeny arra, hogy hol/hogyan ütöd a kupakot.

Másik meg a világítás: feliratozás elrendezéséből gondolom, hogy középen, a gumidóm alatt vannak az SMD LEDek, így a fényerőnek nem csak a kupak anyagának átlátszósága, hanem a gumidóm is határt fog szabni.
-> Nem lesz túl kontrasztos, még maximum fényerőn sem.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#4) D1Rect válasza nyunyu (#3) üzenetére


D1Rect
félisten

Elmondás alapján olyan érzésem van, mintha állami pályázaton fejlesztették volna EU-s pénzből.

(#5) #10691584


#10691584
törölt tag

Hátnemistudom..

Valahogy nem tűnik igazán életerősnek ez a "switch" (olcsó szilikon+fémpöcök? Ez most komoly, vagy rosszul látok :F )

Mondjuk a hangja cuki. De ennyi

[ Szerkesztve ]

(#6) Borzoló válasza #10691584 (#5) üzenetére


Borzoló
senior tag

Tetszetős darabok, unszimpi àrral.
Ezeket ütni se szabad. 1500 ért vette Hardverapron egy új, 5k-s genius "gamer" billentyűzetet. Ollós "nyomó technikával"
Legjobb bill. Életem során. Erre nem merek ràb@szni ha leszed egy làma!
30000ert nem billentyűzetet veszek hanem 1366 gamer lap+cpu t

[ Szerkesztve ]

"Az életben soha semmi nem lesz elég,de élünk és harcolunk!"

(#7) #10691584 válasza Borzoló (#6) üzenetére


#10691584
törölt tag

Alap, hogy nem ütjük az eszközöket..

(#8) nyunyu


nyunyu
félisten

Érdekesek ezek a kupakok.

Nem tudom, miért pofázik végig félmagas kupakokról a marketinges csóka, amikor ez nem az, csak a kupak szoknyájának hiányzik az alsó fele, hogy biztosan kilátszon a világítás a le nem ütött gomb alól.

Cherry profilnál 7,5mm, OEM profilnál 9,2 mm magas a középső sor kupakja *, ez meg ránézésre bőven meg van 1 centi is a felfüggesztésével együtt, ha nem több.

*: Nem profilos billzeteken minden sorban egyforma dőlésszögű kupakok vannak, általában a profilos billzetek középső sorának megfelelő kupakokkal.

Érdemes megnézni a feliratok kontrasztjának hiányát is.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#9) Borzoló válasza #10691584 (#7) üzenetére


Borzoló
senior tag

Én vagyok a videon :U

"Az életben soha semmi nem lesz elég,de élünk és harcolunk!"

(#10) tDr1v3r válasza #10691584 (#7) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Na meg, minek játszik az, aki idegbajos lesz attól hogy lelövi valaki?

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#11) #10691584 válasza tDr1v3r (#10) üzenetére


#10691584
törölt tag

Van, akinek nem szükséges az sem, elég ha mittudomén, kifagy. A WinMe-s időkből emlékszem egy srácra az akkori "PC-Klub"-ból, aki olyat rávert a billentyűzetre (kékhalált kapott diablo közben) hogy valamelyik billentyű a fejem mellett húzott el, pedig méterekre voltam. De egy "eszközt" (vagy bármilyen gépet) gyepálni a saját, vagy más hülyeségéért/bénaságáért, nem vall túl nagy intelligenciára én szerintem.

[ Szerkesztve ]

(#12) tDr1v3r válasza #10691584 (#11) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Az ilyen szedjen gyógyszert...

Én is szoktam idegbajos lenni, nem egyszer, de inkább veszek pár mély levegőt vagy lemegyek egy cigire. De egy játékon felbaszni magát ennyire... nekem ez rejtély.

Pedig aztán én elég noob vagyok, na meg konzolon is játszok ahol szinte csak jobbak vannak nálam...

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#13) Borzoló válasza tDr1v3r (#10) üzenetére


Borzoló
senior tag

Ez fake

"Az életben soha semmi nem lesz elég,de élünk és harcolunk!"

(#14) SQX_Barto válasza #10691584 (#11) üzenetére


SQX_Barto
addikt

Magambol kiindulva ez altalaban masfajta stressz megnyilvanulasa, amit itt vezet le az ember.
Amikor eppen eleg "borus idoszakom" volt az eletemben, akkor volt egy ket ilyen csapkodas (persze nem ilyen tulspilazott baromsag, mint a videoban)

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#15) Pete55555 válasza D1Rect (#4) üzenetére


Pete55555
addikt

Made my day :C

Ezt lementem - még lehet az aláírásomba is beteszem... :DDD

...Szeretem leracsniztatni...

(#16) #06658560 válasza nyunyu (#3) üzenetére


#06658560
törölt tag

Legalább nem vakít.

(#17) tecsu válasza nyunyu (#3) üzenetére


tecsu
addikt

"Nem lesz túl kontrasztos, még maximum fényerőn sem"
Az nem egy rossz tulajdonság. ;)

https://www.youtube.com/watch?v=F7uwRuF6pYw

(#18) Akula


Akula
őstag

Húha! Olcsósítós-facelift szagot érzek. :U Nem kell oda acél, jó lesz a műanyag. Könnyebb, olcsóbb, kínában pikk-pakk kifröccsöntenek 10 kilót néhány centért. Nem tudom jó-e ez az irány, de abban biztos vagyok, hogy viszik majd. :(

"Akula Sub, ready for the deep!"

(#19) ribizly


ribizly
veterán

Igen. Amikor majd mechanikusnak hirdetik és közben valami hibrid megoldás van benne, és megy majd 1-2 év múlva az anyázás, hogy mekkora vacak ez az egész és mennek vissza a még olcsóbb előállítású membrános billentyűzetekre a népek. ;)

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#20) hhenry


hhenry
őstag

Mennyire éri meg az Ornata?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.