Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) khron


khron
tag

40-ért reális lenne.Többet nem ér az egész.

WANTED: minden ami - SEGA -

(#2) h_mate válasza khron (#1) üzenetére


h_mate
tag

Én is így vagyok ezzel.

Suhognak a Fuck.

(#3) Gomez86


Gomez86
őstag

Szerintem viszont hamarosan annyiba fog kerülni amennyit ér. Viszont addígra már majd elkezdenek cikkezni az új szériáról és akkor már nem fog kelleni :P

"A man is a success if he gets up in the morning and gets to bed at night, and in between he does what he wants to do." Bob Dylan

(#4) fpeter07


fpeter07
veterán

Media Marktba meg 80-ért vesztegetik :Y 2x ennyért..

(#5) PHM válasza fpeter07 (#4) üzenetére


PHM
addikt

Hát nem is állnak érte hosszú sorok. :) Szerintem.
Egyébként ilyenkor a PSX debütálása szokott eszembe jutni.
Emlékszik még valaki az első fecskékre?
170 db. ezresért mérték őket.
Úgyhogy türelem...

Ma olyan bizonytalan vagyok... Vagy mégsem?

(#6) D1Rect válasza khron (#1) üzenetére


D1Rect
félisten

Több millióan másképp gondolják. :U

(#7) Def26 válasza D1Rect (#6) üzenetére


Def26
félisten

Hát igen, egyszer mindenkit át lehet verni. ;]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#8) D1Rect válasza Def26 (#7) üzenetére


D1Rect
félisten

Ezt most így minek?

Kolléga kategorikusan kijelentette, hogy 40K-tól többet nem ér a legsikeresebb játékkonzol...

(#9) Agostino


Agostino
addikt

Üdv.

Van egy olyan sanda gyanúm, hogy az első és a második posztoló életében nem látott Wii-t, nemhogy játszott volna vele. : ))))

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#10) Def26 válasza D1Rect (#8) üzenetére


Def26
félisten

Úgy értem, hogy mindenki bedől a Wii -nek, aztán csak áll a polcon. Ezért mondtam, hogy egyszer mindenkit át lehet verni. Valószínűleg a kolléga ezt már megtapasztalta, ezért írta azt amit.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#11) D1Rect válasza Def26 (#10) üzenetére


D1Rect
félisten

Aha, kolléga vszínűleg életében nem játszott Wii-vel.
Az áll a polcon sem igazán állja meg a helyét, mert a játékeladások is magasan verik a többi konzol eladásait.

Mod: Ne tessék félreérteni, semmilyen konzolom sincs.

[ Szerkesztve ]

(#12) Def26 válasza D1Rect (#11) üzenetére


Def26
félisten

Akkor ha te is veszel egy Wii -t megérted miről beszélek. :U

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#13) D1Rect válasza Def26 (#12) üzenetére


D1Rect
félisten

Ha offolod az "ami rám igaz, minden más emberre igaz" sémát megérted miről beszélek.

(#14) Def26 válasza D1Rect (#13) üzenetére


Def26
félisten

Mesélj, miről beszélsz? :U

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#15) kovsol válasza khron (#1) üzenetére


kovsol
titán

miért, mert nincs csúcs grafika ? szerintem az egy szar játék amit a grafikával lehet csak eladni
kérem a játékélmény ami leköti az embert, meg az ha haverokkal közösen lehet tolni valami játékot az még hatványozza az élményt

ennek ellenére nekem az xbox fele húz a szivem, de ha sok zsetonom lenne inkább egy wii -t vennék még mint egy ps3 -t

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#16) D1Rect válasza Def26 (#14) üzenetére


D1Rect
félisten

Akkor te miről beszélsz?
"Úgy értem, hogy mindenki bedől a Wii -nek, aztán csak áll a polcon. Ezért mondtam, hogy egyszer mindenkit át lehet verni."

(#17) Def26 válasza D1Rect (#16) üzenetére


Def26
félisten

Veszel egy Wii -t, és megunod.. Bedőlsz annak, hogy milyen f@sza kis játékok vannak rá, de rájössz, hogy egyedül unalmas az egész. 1 hétig maga lesz az isten, 1 hónap után meg már alig kapcsolod be. Pár hónap elteltével meg rádöbbensz, hogy max. akkor van bekapcsolva, ha egy társaság van nálad és éppen eszetekbe jut, hogy de jó lenne egyet tekézni Wii -n... Valahogy elveszti az egész a varázsát, vagy nem tudom. :U
De mint mondottam, ki kell próbálnod és rájössz, hogy mi a "baj" a Wii -vel.

Én arra gondoltam, hogy az 1 hsz. -ban valami ilyesmit vagy hasonlót tapasztalt meg az illető és ezért írta azt amit.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#18) D1Rect válasza Def26 (#17) üzenetére


D1Rect
félisten

Ezt honnan szedted?

(#19) Agostino válasza Def26 (#17) üzenetére


Agostino
addikt

Üdv.

Már megbocsáss, de ekkora butaságokat régen láttam leírva. Nem nagyon akarom feszegetni a dolgot, de azért pár apróság.

"Bedőlsz annak, hogy milyen fasza kis játékok vannak rá, de rájössz, hogy egyedül unalmas az egész. 1 hétig maga lesz az isten"

Bontsuk ezt két részre: nem dől be az ember semminek sem. Nem a platform a lényeg, nem azon múlik, hogy melyik játék jó és rossz. Vannak Wii játéktesztek, több forrás is elérhető. Ahogyan a PC-s játékok esetén, úgy itt is el lehet olvasni a véleményeket. Amire sokan mondják, hogy jó, az jó esetben az is, illetve vica versa. A másik része a dolognak, azaz, hogy egyedül nem jó. Nem a fenéket nem. Engem például nehezen lehet elvontatni a No More Heroes elől, pedig egyedül játszom és nem többjátékos működtetésre van kitalálva a játék. Teniszezni lehet többet, de egyedül is teljesen jó, ahogyan a golf is és a többi is. Az szívja a fogát és nem tud mit kezdeni ezzel a konzollal - megjegyzem a többivel sem - aki csak azért veszi, hogy előadja magát a többiek előtt. Azaz nem a játék őszinte öröméért vásárol, hanem azért, hogy neki legyen, másokat meg egye a sárga irigység. Ennek viszont semmi köze a géphez.

Mod: elfelejtettem offba tenni.

[ Szerkesztve ]

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#20) Def26 válasza D1Rect (#18) üzenetére


Def26
félisten

Esetleg tapasztaltam...? ;)

Agostino:Ahham, akkor én is biztos ezért vettem, hogy villogjak vele. Szenvedek a boxal is, PS3 -al is szenvedtem. Azért hülyeséget ne mondj már. :U Nekem nem jött be a dolog, ennyi, ahogy olvasom másnak sem. Neked meg igen, mert egyedül is elvagy vele. Én meg nem. :U

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#21) kovsol válasza Def26 (#20) üzenetére


kovsol
titán

akkor mond el miben más amikor pc -n játszol egyedül ? tegyük fel egy autós vagy egy lövöldözős játékkal? az szokott lenni minden platformon
ha nem vagy pl RTS és MMO buzi csak találsz konzolokon is neked valód játékokat

arra nem godnoltál ha te minden konzollal szenvedsz akkor benned van a hiba és egyszerüen téged már a játékok nem kötnek le?

May the Force be with you!

(#22) Def26 válasza kovsol (#21) üzenetére


Def26
félisten

"arra nem godnoltál ha te minden konzollal szenvedsz akkor benned van a hiba és egyszerüen téged már a játékok nem kötnek le?"

Igazad van, én vagyok a hülye.

Egyébként azt a mondatomat úgy értettem, hogy a Wii nem jött be.
A PS3 -al még úgy ahogy elvoltam. Boxal meg minden OK.

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#23) khron válasza Agostino (#9) üzenetére


khron
tag

Hát ez nem jött be.
Láttam és próbáltam.Igen veszik is, nyilván ezért annyi amennyi.
Egy fullos ps3 kerül annyibe mint egy wii.Hasonlítsuk már össze,tudás/érték alapján, és akkor az x360 is ott van ami olcsóbb és ugyanúgy jobb mint egy wii.
Játékélmény?
Az van, de csak egy mozgásérzékelő miatt nem ér ennyit és kész.
Ds-em van éppen ezért azt se lehet mondani, hogy mindenem a grafikai teljesitmény.
Sőt 8 és a 16 bites SEGA konzolokra esküszöm.Semmi csili vili, de játszani azt lehet velük.Na nekem a wii is erre kellene, minden másra jó nekem a pc.
Ds-t is többnyire emulátornak használom....

WANTED: minden ami - SEGA -

(#24) D1Rect válasza Def26 (#20) üzenetére


D1Rect
félisten

(#25) siti


siti
senior tag

Wiit másfél éve vettem 65k-ért. szerintem megérte, bár havonta csak 5-6órát játszok vele .
Geforce 9600GT 35k volt, de már egyáltalán nem játszok rajta. ne így nem érte meg.

Füle -> 9. BRSZK -> 2024. Június 22-23. (hamarosan beérjük a Fast and furious sorozatot)

(#26) Def26 válasza D1Rect (#24) üzenetére


Def26
félisten

:C

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#27) Agostino válasza Def26 (#20) üzenetére


Agostino
addikt

Üdv.

Ühm...

Szenvedek a boxal is, PS3 -al is szenvedtem.

A PS3 -al még úgy ahogy elvoltam. Boxal meg minden OK.

: )))) 30? 300?

khron - "Hasonlítsuk már össze,tudás/érték alapján."

Igen, itt a hiba, amatőrök gyakorta belefutnak. Nem lehet. Pont, az általad említett mozgásérzékelő miatt. Amúgy számomra a mai napig etalon a Warioland a Gameboy-omra, ha már retrózgatunk.

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#28) Def26 válasza Agostino (#27) üzenetére


Def26
félisten

Figyelted a smiley -kat?

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#29) Agostino válasza Def26 (#28) üzenetére


Agostino
addikt

Üdv.

Azokat, amelyeknek semmi közük az idézett mondatokhoz? Aha. : ))

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#30) Def26 válasza Agostino (#29) üzenetére


Def26
félisten

Igen. Szerinted. ;)

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.